I MIEJSCE za " Największy przyrost zasobów IBUKA LIBRY " PWN

WSB-NLU otrzymała wyróżnienie w konkursie IBUK Libra za znaczący wzrost zasobów w bibliotece cyfrowej.

20 kwietnia 2023 roku, w Browarach Warszawskich przy ul. Grzybowskiej 56, odbyła się uroczysta Akademia Dyrektorów Bibliotek, zorganizowana z okazji 15-lecia platformy IBUK Libra. Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University (WSB-NLU) została wyróżniona podczas tego wydarzenia, zajmując pierwsze miejsce za największy przyrost zasobów IBUK Libra Wydawnictwa PWN. Uczelnie reprezentowała dr Maria Sidor prof. WSB-NLU, dyrektor biblioteki WSB-NLU

Akademia obfitowała w wzruszające chwile, gdyż wielu dyrektorów bibliotek jest związanych z IBUK Libra od lat. W programie znalazł się także panel dyskusyjny na temat przyszłości bibliotek cyfrowych oraz inspirujący wykład Janiny Bąk pt. „Co ma wspólnego liczący koń i lotnisko w Radomiu? Czyli o tym, jak wykorzystać zmysł matematyczny do walki z fake newsami”. Całość uroczystości poprowadził redaktor Marcin Antosiewicz.

To niezwykle ważne wyróżnienie dla WSB-NLU świadczy o zaangażowaniu uczelni w rozwój zasobów edukacyjnych i promowanie nowoczesnych technologii w edukacji.