Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI

International Cooking Day 2019- Kuchnie z 13 krajów!

Oceń ten wpis:
(0.0)

Już 7 grudnia w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University odbędzie się kolejna edycja International Cooking Day❤️

Podczas wydarzenia będziemy zbierać fundusze na budowę nowego domu dla Julii i Kamili Tubek🎁

Dziewczyny cierpią na rdzeniowy zanik mięśni i muszą poruszać się na wózkach inwalidzkich.

Rodziny nie stać na przystosowanie domu do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Spróbuj dań przygotowanych przez studentów WSB-NLU pochodzących z innych krajów, a przy tym wesprzyj zbiórkę na cel dobroczynny👍

W programie przewidziana jest degustacja tradycyjnych potraw z 13 różnych krajów:

🔹Chin

🔹Erytrei

🔹Hiszpani

🔹Kazachstanu

🔹Keni

🔹Maroko

🔹Nigeri

🔹Turcji

🔹Ukrainy

🔹Polski

🔹Rosji

🔹Indii

🔹USA

W czasie trwania wydarzenia będzie możliwość skorzystania z Wirtualnej Rzeczywistości, wypróbowania alko- i  narko- googli oraz wysłuchania licznych występów lokalnych artystów, o których napiszemy później.

Eventami towarzyszącymi będzie wykład dla dzieci z Dziecięcy Uniwersytet I-go Wieku WSB-NLU, podczas którego przewidziane będą Mikołajki💪

Każdy będzie mógł spotkać się ze Studentami z prawie każdego kontynentu, wymienić poglądy, doświadczenie bądź po prostu porozmawiać o kulturze i obyczajach naszych przyjaciół💥

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!

Więcej informacji