IX Polski Kongres Przedsiębiorczości, Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University z prestiżową nagrodą FUNDAMENTY 2022

IX Polski Kongres Przedsiębiorczości za nami


Dr Dariusz Woźniak, prof.WSB-NLU był jednym z prelegentów, biorących udział w dyskusji “Nie ma przyszłości bez nowoczesności - nowe oblicze nauki”. W trakcie panelu poruszono tak istotne kwestie, jak m.in.:

  • wspieranie uczelni wyższych poprzez nowoczesne technologie,
  • styk nauki oraz przedsiębiorczości, czyli jak bardzo oddziałują na siebie edukacja i biznes,
  • szkolenia dla pracowników jako szansa na rozwój firmy,
  • rozwój uczelni przyszłości,
  • wykształcenie absolwentów i jego wpływ na przedsiębiorstwo. 

- To była bardzo ciekawa i merytoryczna dyskusja, w gronie ludzi, którym bliskie jest łączenie nauki i biznesu. Jako uczelnia, która od wielu lat zakłada wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii w celu kształcenia, świetnie rozumiemy, jak istotne jest podążanie placówek edukacyjnych z duchem czasu, rozwój oraz innowacje - mówił dr Dariusz Wożniak, prof. WSB-NLU. 

Polski Kongres Przedsiębiorczości to również doskonała okazja do nagrodzenia najwybitniejszych instytucji, których działalność i osiągnięcia przełożyły się na nominację do nagrody Fundament 2022. W trakcie rozdania nagród podczas IX Kongresu, dowiedzieliśmy się, że nasza uczelnia została uhonorowana tym wyjątkowym trofeum. Sama nominacja była już ogromnym wyróżnieniem. 

- Bardzo cieszę się, że to, co robimy w WSB zostało docenione, a nasza uczelnia jest określana jako prestiżowa, innowacyjna, prężnie rozwijająca się i mająca duży wpływ na region oraz całą Polskę - dodał rektor. 
 

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!