

Serdecznie zapraszamy na XXI edycję International Cooking Day w WSB-NLU - to najstarsze wydarzenie na naszej Uczelni, które od ponad 20 lat łączy społeczność lokalną i międzynarodową przy wspólnym stole. Ma charytatywny charakter, a w tym roku wspieramy leczenie i rehabilitację Benedykta Dudy - podopiecznego Fundacji „Serce dla Maluszka”.
Spotykamy się w sobotę, 10 stycznia 2026 r. o godz. 12:30 w głównej siedzibie WSB-NLU przy ul. Grunwaldzkiej 17 w Nowym Sączu. Zapraszamy wraz z rodzinami, przyjaciółmi i znajomymi.
Co Was czeka?
To będzie prawdziwa kulinarna podróż - 12 stołów z potrawami z ok. 10 krajów świata (m.in. Kongo, Niemcy, Kazachstan, Japonia i inne). Dania przygotują studenci z Polski i z zagranicy, w tym uczestnicy programu Erasmus+ - dlatego International Cooking Day ma tak autentycznie międzynarodowy klimat i naturalnie łączy osoby z różnych stron świata.
Atrakcje i klimat
Rytmy świata i muzyka dopełnią atmosferę wydarzenia, a dodatkowo czekają na Was okulary VR (wirtualne doświadczenia i gry) oraz robo-pies.
❤️ Pomagamy Benedyktowi
Wesprzeć zbiórkę można, biorąc udział w degustacjach za symboliczne datki - cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Benedykta. Benio zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi i wymaga stałej opieki lekarzy, regularnych kontroli, leków oraz systematycznej rehabilitacji, w tym neurologopedycznej. Poznaj jego historię i wesprzyj zbiórkę:
KLIKNIJ W LINK
📅 Kiedy: 10 stycznia 2026 (sobota), godz. 12:30
📍 Gdzie: WSB-NLU, ul. Grunwaldzka 17, Nowy Sącz
🎯 Cel: leczenie i rehabilitacja Benedykta Dudy (Fundacja „Serce dla Maluszka”)
Więcej informacji:
- strona wydarzenia: KLIKNIJ W LINK
- Facebook: KLIKNIJ W LINK
Do zobaczenia 10 stycznia - wybierz swoje ulubione smaki, wrzuć symboliczny datek i pomóżmy Benedyktowi razem! 🙌
Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!



