Kliniki Psychologiczno-Psychiatryczne NZOZ PsychoMEDIC patronem kierunku PSYCHOLOGIA oraz wybranych studiów podyplomowych.

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University (WSB-NLU) z siedzibą w Nowym Sączu nawiązała strategiczną współpracę z Kliniką Psychologiczno - Psychiatryczną NZOZ PsychoMEDIC, podpisując umowę patronacką dotyczącą kierunku psychologia

Ponadto, umowa obejmuje także studia podyplomowe w różnych dziedzinach. Studenci psychoonkologii, neuropsychologii, psychoseksuologii, psychotraumatologii oraz psychologii biznesu będą mogli skorzystać z doświadczeń praktycznych oraz szkoleń oferowanych przez NZOZ PsychoMEDIC. Ta współpraca umożliwi studentom nie tylko poszerzenie swojej wiedzy teoretycznej, ale także nabycie umiejętności, które są niezbędne w codziennej praktyce zawodowej.

Umowa ta nie tylko zasila WSB-NLU w niezbędne zasoby, ale również otwiera przed studentami szerokie perspektywy praktyczne, które są niezwykle istotne w kształceniu przyszłych specjalistów. Dzięki tej inicjatywie, studenci będą mieli możliwość uczestnictwa w szkoleniach, praktykach oraz webinarach, które będą prowadzone we współpracy z PsychoMEDIC.

Podsumowując, podpisanie umowy patronackiej między Wyższą Szkołą Biznesu - National Louis University a NZOZ PsychoMEDIC stanowi istotny krok na drodze do dalszego rozwoju jakości kształcenia na kierunkach psychologii i studiów podyplomowych. Jest to inwestycja w przyszłość edukacji, która na pewno przyniesie korzyści studentom, uczelni, a także firmie PsychoMEDIC.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy patronackiej!