Koła naukowe i organizacje WSB-NLU

Zapoznaj się z aktualnymi organizacjami WSB-NLU, jeżeli znajdziesz coś dla siebie, zapisu możesz dokonać poprzez dane kontaktowe na stronie koła !

Samorząd Studencki:

1. Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego WSB-NLU
Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego jest to grupa Studentów, angażujących się w życie uczelni, działających na rzecz jej dobra, a przede wszystkim reprezentująca społeczność studencką.

Koła z zakresu ZARZĄDZANIA:
2. Klub Inwestycyjny Wyższej Szkoły Biznesu

Klub Inwestycyjny Wyższej Szkoły Biznesu został utworzony z myślą o osobach interesujących się inwestycjami, giełdą i pomnażaniem kapitału ! Przynależenie do klubu to możliwość poznania najprzydatniejszych narzędzi oraz serwisów służących do analizy spółek giełdowych i kursów kryptowalut.

Koła z zakresu INFORMATYKI:
3. Pi Team

Zespół organizujący wielkie widowisko "Potęga Informatyki" oraz wycieczki ! Chcesz dołączyć do Zespołu organizacyjnego wielkie multimedialne widowisko ? Dołącz do Pi Team'u !

4. Koło naukowe "GameDev"

To koło dedykowane fanom wirtualnego świata nauczy Cię programowania gry oraz tworzenia wirtualnego świata !

5. Koło Naukowe Web Development

Koło naukowe dedykowane dla studentów chcących rozwijać swoje pasje związane z programowaniem. Należąc do koła, masz szansę rozwijać swoje umiejętności programistyczne, zdobywać nową bezcenną wiedzę, tworzyć wspólnie strony i aplikacje webowe.

6. Koło naukowe Embedded STM32

Koło naukowe powstało w celu rozwijania zainteresowań związanych z Elektrotechniką. Dowiedz się więcej o elektronice i programowaniu najpopularniejszych mikroprocesorów STM32 !

7. Algorytmiczne Koło Naukowe

Jesteś studentem informatyki, a Twoją pasją jest programowanie? Dołącz do koła, które rozwija swoje umiejętności programistyczne!

8. Koło naukowe "CyberSec IT WSB-NLU"

Bezpieczeństwo internetowe znajduje się na liście Twoich zainteresowań ? Dołącz do koła, w którym zdobędziesz i rozwiniesz wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa oraz systemów komputerowych.

Koła z zakresu PSYCHOLOGII:

9. Psychologiczne Kolo Naukowe JMAGO

Koło założone przez niestacjonarnych Studentów  Psychologi na WSB-NLU. Zapisanie się do koła to możliwość zdobywania nowych znajomości z ludźmi o takich samych zainteresowaniach!

10. Psychologiczne koło naukowe “Mechanicy Psychiki”

Stowarzyszenie Studentów Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University:  “ Mechanicy Psychiki ”  ma charakter naukowy, daje możliwość zdobywania wiedzy merytorycznej, ale i praktycznej.

Pozostałe organizacje:

11. Futsal Team

Społeczność pracowników i studentów, których połączyła miłość do sportu!

12. Klub Sportowy Akademicki

Akademicki Klub Sportowy EVAN jest to organizacja wspierająca sportowe pasje studentów.