Konferencja pn. „Platforma Cloud Academy – innowacyjny system zarządzania dla uczelni i biznesu”

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Platforma Cloud Academy – innowacyjny system zarządzania dla uczelni i biznesu”, która odbędzie się 22 czerwca 2017 r. w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie.

Celem konferencji jest zaprezentowanie nowoczesnego, zintegrowanego systemu informatycznego, służącego kompleksowemu zarządzaniu uczelniami wyższymi oraz wszelkiego typu podmiotami zajmującymi się edukacją.

Rejestracja trwa do 16 czerwca 2017 r.

Szczegółowe informacje, w tym znajdą Państwo na stronie

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa przedstawicieli uczelni, instytucji szkoleniowych i edukacyjnych oraz firm zainteresowanych nowoczesnymi systemami zarządzania.