Miesięczny dostęp do bazy O'Reilly Safari już od dzisiaj dla studentów WSB-NLU !

O'Reilly to jedno z najważniejszych wydawnictw informatycznych, które oferuje szeroki zakres materiałów audiowizualnych z różnych dziedzin informatyki. Baza danych O'Reilly zawiera zasoby dotyczące sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, platform chmurowych, programowania, administracji i bezpieczeństwa systemów informatycznych, rozwoju oprogramowania sieciowego i mobilnego, oraz wiele innych.

Uzyskanie dostępu do bazy jest możliwe za pomocą adresu e-mail. Wystarczy kliknąć na link logowania O'Reilly (https://www.oreilly.com/library/view/temporary-access/).

Usługa O'Reilly for Higher Education oferuje ponad 45 000 tytułów książek i ponad 30 000 godzin materiałów wideo w różnych formatach, takich jak interaktywne samouczki, ścieżki nauki, listy odtwarzania, książki i filmy. Dostępne są zasoby dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych użytkowników. Ponieważ przedsiębiorstwa działają dzięki technologii, studenci potrzebują zarówno wiedzy biznesowej, jak i opanowania kluczowych technologii, aby wyróżnić się na tle konkurencji na rynku pracy. Platforma O'Reilly umożliwia jednoczesny dostęp dowolnej liczby studentów i wykładowców.

Szczegółowe informacje znajdziecie w plikach do pobrania.

OHE Topics
O'Reilly Answers Step-by-Step Overview