Nie odpuszczamy i dalej działamy!

Dużo myśleliśmy o tym jak w dobie koronawirusa zrealizować VII edycję naszego biegu charytatywnego, w którym uczestnicy zbiorą pieniądze na kolejnego małego podopiecznego fundacji Stowarzyszenie Sursum Corda /w górę serca/😱

Z pomocą do zorganizowania biegu w nowej formule przyszła oczywiście nowoczesna technologia oraz nieustający zapał naszych studentów 🤜👏

Jako społeczność akademicka uczelni od zawsze wiodącej w edukacji zdalnej, proponujemy wszystkim chętnym udział w E-BIEGU🏃‍♀️🏃‍♂️.

Polegać on będzie na 2 dniowym gromadzeniu danych z indywidualnych biegów (gdziekolwiek ;)) za pomocą aplikacji Endomondo, z której udokumentowane aktywności fizyczne zostaną przesłane do nas w celu wyłowienia zwycięzcy oraz laureatów nagród.

Zapowiada się ogólnopolska akcja 🤩💪, więc sięgnij po więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/511763709775602/