Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI

Nowe Partnerstwo WSB-NLU i Eskulap Sp. z o.o. Med.-Estate Sp. j.: Długofalowa Współpraca na Rzecz Rozwoju Praktyk Zawodowych i Edukacji

Oceń ten wpis:
(0.0)

W dniu 29 maja 2024 roku w Nowym Sączu została podpisana Umowa o Współpracy między Wyższą Szkołą Biznesu - National Louis University (WSB-NLU) a Eskulap Sp. z o.o. Med.-Estate Sp. j. To porozumienie ma na celu nawiązanie długofalowej i efektywnej współpracy, szczególnie w zakresie organizacji praktyk zawodowych dla studentów oraz realizacji wspólnych projektów i działań.

Podpisana umowa została zawarta pomiędzy WSB-NLU, reprezentowaną przez Rektora prof. dr Dariusza Woźniaka, a Eskulap Sp. z o.o., reprezentowaną przez Pana Łukasza Dudka. Obie strony deklarują wolę ścisłej współpracy w realizacji określonych celów i zadań, zgodnie z posiadanymi kompetencjami, aktualnymi możliwościami oraz w oparciu o obowiązujące przepisy prawne.

Cele i Zakres Współpracy

Porozumienie ma na celu podniesienie jakości kształcenia praktycznego studentów WSB-NLU, w szczególności na kierunku Psychologia. W ramach współpracy, studenci będą kierowani do Eskulap Sp. z o.o. na praktyki zawodowe, co pozwoli im zdobyć praktyczne doświadczenie i umiejętności niezbędne na rynku pracy.

Zobowiązania WSB-NLU:

1. Promocja Działalności Eskulap Sp. z o.o.:

• Zapewnienie promocji działalności Partnera, w tym w projekcie praktyk zawodowych.
  • Pomoc w organizacji pomocy psychologicznej oraz wsparcie w organizacji konferencji, prelekcji, webinariów i szkoleń.

2. Informacja i Promocja:

• Umieszczenie informacji o współpracy z Partnerem oraz jego logotypu na stronie internetowej Uczelni, portalach społecznościowych i materiałach reklamowych.
  • Udostępnienie swojej nazwy i logotypu Partnerowi w celu promowania współpracy na czas trwania umowy.

Zobowiązania Eskulap Sp. z o.o.:

1. Promocja Oferty Edukacyjnej WSB-NLU:

• Promowanie oferty edukacyjnej Uczelni wśród swoich pracowników i klientów.
  • Wsparcie w organizacji wydarzeń edukacyjnych, takich jak konferencje, webinaria, prelekcje i szkolenia.

2. Informacja i Promocja:

• Umieszczenie informacji o współpracy na swojej stronie internetowej wraz z odnośnikiem do strony WSB-NLU.
  • Udostępnienie nazwy i logotypu WSB-NLU w celu promowania współpracy na czas trwania umowy.

Korzyści dla Studentów i Obu Stron

To porozumienie przynosi liczne korzyści zarówno studentom, jak i obu instytucjom. Studenci zyskają możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie, co z pewnością zwiększy ich szanse na rynku pracy. Eskulap Sp. z o.o. zyska dostęp do najnowszych trendów edukacyjnych i możliwość współpracy z młodymi, ambitnymi ludźmi, którzy mogą wnosić nowe pomysły i świeże spojrzenie do firmy.

WSB-NLU umacnia swoją pozycję jako uczelnia dbająca o praktyczny wymiar kształcenia i współpracująca z wiodącymi firmami w regionie. Eskulap Sp. z o.o. zyskuje partnera akademickiego, co może przyczynić się do podniesienia standardów świadczonych usług oraz rozwoju nowych projektów i inicjatyw.

Podpisana Umowa o Współpracy między WSB-NLU a Eskulap Sp. z o.o. Med.-Estate Sp. j. jest krokiem w kierunku podniesienia jakości kształcenia praktycznego studentów oraz zacieśnienia współpracy między środowiskiem akademickim a biznesowym. Dzięki temu porozumieniu studenci będą mogli lepiej przygotować się do przyszłej kariery zawodowej, a obie instytucje będą mogły realizować wspólne projekty i działania na rzecz rozwoju edukacji i biznesu.

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!

Więcej informacji