Obniż swoje czesne!

Uczelnia rozpoczynająca ponad 30 lat temu podbój sektora edukacyjnego kierunkiem ZARZĄDZANIE musi pamiętać, że ulgi i zniżki to istotny element funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa świadczącego usługi w tym edukacyjne🎉

Dlatego przypominamy o ważnych punktach odnośnie regulaminu opłat WSB-NLU:

👉27.1.🎯„POLEĆ NAS”, a za każdą osobę dostaniesz 5 % na rok zniżki w czesnym. 

👉27.2.🎯TTTTe Masz dwa aktywne w opłatach statusy studenta lub marzysz o podjęciu jednocześnie studiów podyplomowych na ostatnim roku? – łap 50 % ZNIŻKI W CZESNYM na tańszy kierunek.

👉27.4.🎯Program „Aktywna Mama” – rozumiemy potrzeby kobiet z małymi dziećmi, więc ta zniżka prorodzinna należy się wszystkim Mamom studiującym i wychowującym dziecko do pierwszego roku życia. Zniżka dot. pierwszego roku kształcenia. 

👉27.5.🎯UUkończyłeś pierwszy stopień i chcesz kontynuować kształcenie na drugim stopniu – anulujemy Ci opłatę rekrutacyjną i wpisową. 

👉27.6.🎯TTwoiTwoi rodzice studiowali na WSB-NLU – jako ich dziecko możesz starać się o obniżkę w wysokości 10 % CZESNEGO. 

👉27.7.🎯studiujesz z siostrą/bratem/mamą/tatą/mężem/żoną ? – jednemu z Was przysługuje ZNIŻKA 10 %.

Pamiętaj, żeby złożyć podanie w systemie CLoudA ! 

Czy to nie brzmi cudownie?

Zawsze podnoś sobie poprzeczkę📣nigdy nie spoczywaj na laurach, idź do przodu!🔥

Nie czekajcie, nie zwlekajcie i pamiętajcie - nasza oferta nieustannie się poszerza, bo chcemy by nasze studia dały Wam ogrom możliwości👏

WSB-NLU TO MIEJSCE WPROST DLA CIEBIE👏❤️

* zachęcamy do zapoznania się z całym regulaminem opłat dostępnym na CloudA.

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!