Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI

Odwołane spotkanie w ramach projektu - Dysputy Polityczne

Oceń ten wpis:
(0.0)

Informujemy, że spotkanie w ramach projektu Dysputy Polityczne WSB-NLU, które miało się odbyć w czwartek o godzinie 17:00 w Kampusie naszej Uczelni niestety zostało odwołane z przyczyn niezależnych ze strony Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.
Za utrudnienia przepraszamy.

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!

Więcej informacji