Prawo Na WSB-NLU: Odkryj Swoją Ścieżkę Kariery!

To już drugi semestr i kolejna rekrutacja na kierunek PRAWO w WSB-NLU! Prawo było naszym marzeniem od początków istnienia uczelni. Początkiem roku akademickiego 2022/2023r to marzenie spełniło się i otrzymaliśmy pozytywną decyzję Ministra Edukacji i Nauki.

Wyższa Szkoła Biznesu- National Luis University w Nowym Sączu już teraz jest w stanie zaoferować każdemu zainteresowanemu naprawdę kompleksową ofertę edukacyjną, włącznie z prestiżowym kierunkiem prawo.

Studia prawnicze to ogrom perspektyw zwłaszcza na dzisiejszym, wymagającym rynku pracy. Absolwenci prawa na WSB-NLU oprócz pracy jako radcy prawni, adwokaci, prokuratorzy, komornicy etc. z łatwością znajdą również pracę w przedsiębiorstwach prywatnych czy też w administracji publicznej, rządowej, samorządowej i sektorze pozarządowym.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym nagraniem i rozważcie swoją karierę jako absolwenci kierunku prawo na WSB-NLU!