Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI

Przedstawiciele WSB-NLU na Ogólnopolskim Kongresie Psychologów i Psychoterapeutów w Warszawie

Oceń ten wpis:
(0.0)

W dniach 24-25 maja 2024 roku w Warszawie odbył się Ogólnopolski Kongres Psychologów i Psychoterapeutów, którego temat przewodni brzmiał „Klient w pułapce własnego umysłu”. Wydarzenie zgromadziło wielu ekspertów z dziedziny psychologii i psychoterapii, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat nowoczesnych metod terapeutycznych oraz narzędzi wspierających diagnostykę i terapię indywidualną.

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu (WSB-NLU) miała zaszczyt być reprezentowana przez wybitnych prelegentów, którzy wygłosili inspirujące wykłady i poprowadzili specjalistyczne warsztaty. Wśród nich znaleźli się nasi eksperci - dr Ewa Bujoczek oraz Łukasz Prochnij.

Dr Ewa Bujoczek przedstawiła swoje badania w prelekcji online pt. „Psychoterapia wobec funkcjonariuszy służb mundurowych - specyfikacja wyzwań i zadań”. Jej wykład skupił się na unikalnych przeszkodach, jakie napotykają funkcjonariusze służb mundurowych, oraz na specyficznych zadaniach związanych z ich terapią.

Łukasz Prochnij, członek American Psychological Association (APA), student IV roku psychologii w WSB-NLU oraz przewodniczący Koła Naukowego Studentów Psychologii WSB-NLU, wygłosił prelekcję pt. „Wpływ gier video na rozwój funkcji poznawczych”. W swojej prezentacji omówił, jak gry wideo mogą wpływać na rozwój umiejętności poznawczych, prezentując zarówno pozytywne, jak i negatywne aspekty ich działania na ludzki organizm.

Udział przedstawicieli Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Kongresie stanowił doskonałą okazję do wymiany doświadczeń z innymi specjalistami oraz promowania nowoczesnych metod terapeutycznych opracowanych w murach naszej Uczelni. Ich obecność na tym prestiżowym wydarzeniu podkreśla zaangażowanie WSB-NLU w rozwój nauki i praktyki psychologicznej, a także dążenie do podnoszenia jakości kształcenia i terapii w Polsce.

Cieszymy się, że nasi eksperci mogli wnieść swój wkład w tak ważne wydarzenie i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych edycji Kongresu, w których z pewnością ponownie weźmiemy aktywny udział. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za inspirujące dyskusje i wymianę wiedzy, która z pewnością przyniesie korzyści zarówno specjalistom, jak i ich klientom.

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!

Więcej informacji