Rekrutacja śródroczna trwa !

Rekrutacja na semestr letni otwarta! Oferta, której nie da się przegapić


Studiowanie na WSB-NLU w Nowym Sączu to doskonały sposób na zdobycie wykształcenia. I to na każdym poziomie! W ofercie uczelni jest coś zarówno dla kandydatów na studia I i II stopnia, jak i na kierunki podyplomowe, które mają rozwijać i poszerzać wiedzę oraz umiejętności. Jeśli chcesz studiować, a jednocześnie myślisz o kierunku, który jest przyszłościowy - wybór nowosądeckiej uczelni będzie dobrą decyzją! 

WSB-NLU ma specjalnie rozbudowaną ofertę studiów - nie znajdziesz tu jednak kierunków, które jedynie ładnie brzmią lub są w tej chwili na topie. Program kształcenia uczelni został dopasowany do zmieniającego się rynku pracy, a także do potrzeb pracodawców. Dzięki badaniom rynku wiadomo, na co kładzie się nacisk w firmach, w których po ukończeniu studiów będziesz mieć okazję pracować. Tutaj ważny jest także praktyczny wymiar kształcenia. Oprócz wiedzy teoretycznej ogromne znaczenie ma doświadczenie i zdobywanie realnych umiejętności. Dlatego wiele treści przekazywanych jest na podstawie studiów przypadków, odbywają się prace w grupach czy praktyki. Bo wiedzę zdobywa się poprzez jej poznanie, a nie tylko z książek!


Kształcenie skrojone na miarę twoich potrzeb


Na WSB-NLU znajdziesz ofertę studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz niestacjonarnych interaktywnych prowadzonych w trybie RealTime Online, za pośrednictwem dedykowanej platformy edukacyjnej CloudA. Wszystkie trzy możliwości pozwalają dopasować studia do własnych potrzeb.

Studia stacjonarne na WSB-NLU są świetną opcją dla osób, które chcą codziennie uczestniczyć w zajęciach i, np. planują przeprowadzkę lub już mieszkają na Sądecczyźnie. Studia niestacjonarne, prowadzone są w trybie zjazdowym. Spotkania odbywają się w weekendy, dzięki czemu na co dzień można pracować lub zajmować się innymi obowiązkami. Trzecią opcją jest szkolenie za pomocą CloudA - innowacyjnej platformy, dzięki której wszystkie zajęcia są prowadzone na żywo, przez wykładowców nadających bezpośrednio z kampusu w Nowym Sączu. Ta możliwość kształcenia dedykowana jest zwłaszcza osobom, które nie mogą przyjeżdżać regularnie na uczelnię, chcą zajmować się pracą i nie mogą pozwolić sobie na przerwy, a także dla młodych rodziców, czy osób z niepełnosprawnościami, dla których dojazd stanowiłby wyzwanie. To także opcja wybierana przez osoby, które chcą kształcić się z dowolnego miejsca na ziemi. Możesz być w Gdańsku, Stanach Zjednoczonych, Australii, Kazachstanie czy Chinach - wystarczy dostęp do internetu! Dzięki temu na WSB-NLU może studiować każdy! 
Kierunki, które warto rozważyć
To, kogo obecnie szukają pracodawcy, ma ogromne znaczenie także dla rynku pracy, z którym będziesz mieć styczność za rok, trzy czy pięć lat! Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego kierunku kształcenia. Obecna rekrutacja na WSB-NLU toczy się na czterech kierunkach:

W ramach każdego z nich możesz wybierać spośród fascynujących i mocno ukierunkowujących specjalności. Jeśli chcesz pracować w biznesie, rachunkowości i finansach - wybierz studia z Zarządzania, decydując się m.in. na specjalność Analityk biznesowy (dostępną na studia I stopnia) czy Zarządzanie finansami (na którą możesz się wybrać na studiach magisterskich). A to tylko dwie z możliwości. Jest ich znacznie więcej, a całą ofertę znajdziesz na stronie WSB-NLU.

Miłośnicy psychologii, rozważając jednolite studia magisterskie mogą wybrać specjalności takie jak Neuropsychologia, Psychologia biznesu czy Psychologia kliniczna i osobowości. Z kolei decydując się na bardzo przyszłościowe studia informatyczne, możesz skupić się na zagadnieniach związanych z programowaniem aplikacji biznesowych, programowaniem gier komputerowych, analityką cyberbezpieczeństwa czy grafiką komputerową. 

Nowością na WSB-NLU są długo wyczekiwane przez młodych ludzi studia prawnicze - od teraz dostępne w nowosądeckiej placówce. W pełni akredytowany przez ministerstwo kierunek pozwala zdobyć wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa w biznesie i prawa w administracji.

Dużo, prawda? A do tego dochodzi oferta studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Biznesu. To specjalności stworzone z myślą o osobach, które chcą pogłębić swoją wiedzę i umiejętności, zdobyć nowe umiejętności, czy całkowicie się przebranżowić. Są dostępne dla tych, którzy posiadają co najmniej tytuł licencjacki. Zajęcia są realizowane na platformie CloudA, a w ofercie można znaleźć studia podyplomowe z zakresu:

Jak wygląda rekrutacja na WSB-NLU?


Chcesz wziąć udział w rekrutacji na semestr letni 2022/2023? Nie czekaj zbyt długo! Choć zapisy dopiero się rozpoczęły, pierwsze miejsca są już zajęte. Rekrutacja obowiązuje na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy. Warto więc szybko zapoznać się z ofertą, złożyć niezbędne dokumenty w naszym PORTALU REKRUTACYJNYM i cieszyć się statusem studenta, dołączając do społeczności akademickiej WSB-NLU ! 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjęcie na studia z transferem ocen będzie możliwe po pozytywnej weryfikacji wniosku przez Dziekana WSB-NLU. Nie czekaj ani chwili dłużej i przystąp do procesu rekrutacji.
 

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!