Rozwój pracowników? Na WSB-NLU łączymy przyjemne z pożytecznym podczas wyjazdów

Szkolenia dla pracowników WSB-NLU w niezwykłych warunkach


Jak tym razem udało nam się połączyć rozwój pracowników WSB-NLU ze spędzeniem miło czasu? Organizując szkolenia i mocno naukowe spotkania, a to wszystko podczas wyjątkowej wycieczki integracyjnej. Trzy dni intensywnych spotkań, szkoleń, połączonych ze zwiedzaniem Węgier! 


„Można szkolić pracowników w salach konferencyjnych, podczas tradycyjnych spotkań. Ale można też inaczej. Dynamiczny rozwój naszej placówki jest okazją właśnie do tego, aby poszerzać kompetencje naszych pracowników. Postawiliśmy tym razem na szkolenia w wyjątkowych warunkach. Wiedzę z zakresu obsługi klienta, najnowocześniejszych technologii oraz innych aspektów, które są wykorzystywane podczas codziennej pracy na WSB-NLU.” powiedział Rektor dr Dariusz Woźniak, prof. WSB-NLU

 
Cykl zorientowanych na pracowników i rozwój placówki edukacyjnej szkoleń odbył się podczas wycieczki integracyjnej na malownicze Węgry. Jednocześnie była to okazja do pozyskania nowej wiedzy z zakresu nowoczesnych metod komunikacji i umiejętności praktycznych, jak i poznania pięknych zakątków Egeru, Budapesztu i Miszkolc. 

Integracja w wyjątkowych okolicznościach

Skoro można połączyć przyjemne i pożyteczne, a jednocześnie zyskać międzynarodową perspektywę, jeśli chodzi m.in. o jakość kształcenia, obsługę studentów oraz pracę w placówkach edukacyjnych - to czemu nie? 


Wyjazd połączony ze szkoleniami był niezwykłą okazją zarówno do lepszego poznania zespołu, jak i zyskania odpowiednich kwalifikacji. To także sposób na otwarcie głowy na nowe pomysły i rozwiązania, które można przełożyć na aspekty edukacyjne na WSB-NLU. A jeśli dodatkowo można połączyć to ze zwiedzaniem stolicy Węgier oraz weekendowym relaksem w Dolinie Pięknej Pani czy termach Miszkolc, to czemu nie? 
 

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!