Run 4 a Smile - weź udział w międzynarodowym biegu charytatywnym. Nieważne skąd, a dla kogo!

Dlaczego biegamy? By sprawić radość dziecku i dać szansę na zdrowie!

Run 4 a Smile to bieg w 100% charytatywny, który odbędzie się w sobotę 4 czerwca w Miasteczku Galicyjskim. Dzień później na terenie kampusu Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University rozegrany zostanie turniej szachowy. Wszystkie te wydarzenia związane są z pomocą dla zmagającej się z guzem mózgu dziewczynki. Świat nastolatki zawalił się, gdy miała 9 lat. To właśnie wtedy wykryto u niej złośliwy guz Medulloblastoma WHO IV. Dzięki operacjom udało się częściowo usunąć zmianę, jednak podopieczna Stworzyszenia Sursum Corda przestała chodzić i mówić. 13-letnia Julia Bodziony potrzebuje co najmniej 40 tysięcy złotych, by móc kontynuować leczenie i rehabilitację.

Bieg Run 4 a Smile. Gdzie się zapisać i na jakie atrakcje można liczyć w ramach 9. biegu?

Aby wesprzeć ją w walce o swoje zdrowie można wziąć udział w biegu charytatywnym Run 4 a Smile. W „Biegu po uśmiech” udział wziąć może każdy – zarówno młodszy, jak i starszy uczestnik. Wyznaczoną przez organizatora trasę można pokonać marszem, biegiem, ale też korzystając z roweru, rolek czy hulajnogi.
Biegów będzie kilka, więc każdy znajdzie rywalizację dla siebie. Jest także bieg dla najmłodszych! Warto więc zabrać na wydarzenie całą rodzinę i znajomych - razem możecie zrobić coś dobrego. Do tego uczestnicy biegu w Nowym Sączu mogą liczyć na niezwykłe nagrody!
Jeszcze nie czujecie się zachęceni do udziału w Run 4 a Smile? W Miasteczku Galicyjskim dostępne będą różne atrakcje - malowanie twarzy, szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, pokazy taneczne, turniej darta oraz grill. Dziać się będzie naprawdę sporo!
Zaledwie tydzień po biegu odbędzie się koncert wieńczący IX edycję Run 4 a Smile. Summer Sącz Festival w WSB-NLU to wydarzenie, jakiego w Nowym Sączu jeszcze nie było. Zamiast jednego koncertu - dwa dni doskonałej zabawy! Będą food trucki, masa dodatkowych atrakcji i okazja do świętowania jeszcze jednego ważnego wydarzenia - 30-lecia WSB-NLU! Podczas dwóch dni festiwalowych na scenie pojawią się same gwiazdy, takie jak Margaret, Baranovski, Smolasty i Otsochodzi.

Nie będzie cię w Nowym Sączu? Nic straconego!

Co z osobami, które będą chciały wziąć udział w biegu charytatywnym, ale nie są z Nowego Sącza? Oni także mogą wesprzeć zbiórkę dla 13-letniej Julii! Wystarczy, że osoby te zarejestrują się na wyżej wspomnianej stronie, gdzie dostaną elektroniczny numer startowy. W dniu akcji, czyli w weekend 4-5 czerwca pójdą na spacer lub pobiegać do lasu, parku czy po swojej okolicy, a nawet mieszkaniu. Możesz przejechać dystans na rowerze, rolkach czy hulajnodze, iść na wędrówkę po plaży, czy górską wspinaczkę. Ważne jest jedno - będziesz w ruchu.
Wszystkie aktualne wiadomości na temat biegu można znaleźć na stronie http://bieg.wsb-nlu.edu.pl/ oraz https://pomagamy.sc.org.pl/run-4-a-smile/. Zachęcamy też do śledzenia strony biegu na Facebooku: (https://www.facebook.com/run4asmile).