Studenci z Uniwersytetu Karaganda im. Buketova absolwentami Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University

Kolejni absolwenci WSB-NLU dzięki współpracy z Uniwersytetem z Karagandy


Otwarte granice, brak barier językowych, chęć poznawania świata – to wszystko sprawia, że dzisiaj możemy swobodnie zdobywać i poszerzać wiedzę. Dowodem na to jest współpraca Wyższej Szkoły Biznesu National-Louis University z kazachską szkołą wyższą Karaganda University. Korzyści dla studentów, biorących udział w programie są nie do przecenienia. Dwa dyplomy zamiast jednego – double diploma świetnie wygląda w CV i zwiększa przewagę absolwentów nad konkurentami.  

 

Jak to wygląda w praktyce?


Studia odbywają się w trybie interaktywnym, co zwiększa ich dostępność i pozwala na studiowanie częściowo w Polsce, a częściowo w Kazachstanie. Jest oczywiście możliwość odwiedzenia siedziby każdej ze szkół, o czym mogli się przekonać pierwsi uczestnicy double diploma program. 
Studenci z Kazachstanu przyjechali do Nowego Sącza, odbyli praktyki w przedsiębiorstwie Fakro, mieli okazję nawiązać nowe znajomości, nauczyć się języka, a także obcować z naszą nauką, kulturą i dziedzictwem. Co wyszło z tej wymiany? Prace dyplomowe obronione z dobrymi wynikami i cała masa wspomnień!


Absolwenci  dwóch uczelni jednocześnie !


Dzięki współpracy z Karaganda Buketov University w tym roku mamy pierwszych absolwentów z Kazachstanu na kierunku zarządzanie w trybie niestacjonarnym interaktywnym w języku rosyjskim. 
Uczelnie solidarnie dbają o utrzymanie wysokiego poziomu nauczania oraz zadowolenie swoich studentów. Ta współpraca napawa nas ogromnym entuzjazmem i radością!

 

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!