Zajmij swoje miejsce już dziś. Rekrutacja do 26 lutego lub wyczerpania limitu miejsc na danym kierunku!

PROCES REKRUTACJI

Studia na kierunku Informatyka - specjalność GAME DEVELOPER!

Rozpocznij swoją karierę w branży gier - zapisz się na studia "Game Developer" w WSB-NLU!!!

Nasi Studenci już podczas III i IV roku studiów realizują rozbudowane projekty komercyjne dla największych firm

Stosujemy Innowacyjną metodę nauczania - Nauczanie przez projekt (Project-Based Learning)

Zajęcia specjalnościowe prowadzą praktycy – zawodowi developerzy gier, którzy podczas zajęć przekazują studentom praktyczną wiedzę zdobytą podczas swojej kariery

Specjalność Game Developer: W czasie studiów stworzysz indywidualnie oraz w grupie rozbudowane gry działające na komputerze, konsoli oraz urządzeniu mobilnym

Nasi studenci odbywają praktyki i staże w firmach, które objęły patronatem specjalności. Firmy z którymi współpracujemy mają wieloletnie doświadczenie w produkcji

gier video na rynek europejski

Rekrutacja: /pl/informatyka

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!

Więcej informacji