Studia podyplomowe online z zakresu psychoonkologii - dlaczego warto dokształcać się w tym zakresie?

Istnieje wiele powodów, dla których warto studiować psychologię, od perspektyw zawodowych po osobiste zainteresowania. Psychologia to fascynująca dziedzina nauki. Pomoże Ci zrozumieć ludzkie zachowanie i procesy psychiczne oraz pozwoli lepiej zrozumieć, jak myślimy, działamy i czujemy.

Jeśli zastanawiasz się nad studiowaniem psychologii, prawdopodobnie już wiesz, jak interesującym ludzki mózg. Nasze kursy psychologii dotyczą niektórych ważnych pytań, takich jak: dlaczego ludzie zachowują się w taki sposób? Co kształtuje naszą osobowość? Jak uczymy się i zmieniamy przez całe życie? Jeśli jesteś zainteresowany głębszym zrozumieniem kondycji człowieka, powinieneś rozważyć studiowanie psychologii. Jest to wystarczający powód sam w sobie, ale istnieje kilka innych powodów, dla których powinieneś rozważyć takie studia.

Jeśli jednak masz już dyplom z psychologii lub z innego kierunku ale fascynuje cię ta dziedzina, zawsze możesz postawić na studia podyplomowe. W swojej ofercie Wyższa Szkoła Biznesu National - Louis University w Nowym Sączu przygotowała szeroki wachlarz specjalności w tym np. Psychoonkologię.


Czym jest Psychoonkologia?
Psychoonkologia to propozycja dla studentów zainteresowanych dwoma kierunkami: psychologią i onkologią. Celem nauki jest towarzyszenie osobom chorym onkologicznie i ich bliskim w procesie choroby oraz wsparcie dla lekarzy onkologów a także podjęcie szeroko pojętych działań profilaktycznych i uświadamiających z zakresu chorób nowotworowych.


Dlaczego warto studiować Psychoonkologię?
Na zajęciach z psychoonkologii studenci poznają związek, jaki zachodzi między psychiką a kondycją fizyczną człowieka. Celem nauki jest poznanie takich technik, które pozwolą pacjentowi onkologicznemu zredukować silny stres, który utrudnia mu walkę z chorobą i powrót do zdrowia. Działania specjalistów z tej dziedziny skupiają się na pomocy we wzmocnieniu psychiki pacjenta. Poza tym obszar tej dziedziny obejmuje naukę dbania o własne zdrowie psychiczne, które pogarsza się u osób mających częsty kontakt z ciężko chorymi osobami.


Jakie kwalifikacje dadzą studia z Psychoonkologii?
Studia podyplomowe online z zakresu psychoonkologii skierowane są do psychologów, które mają zawodowy kontakt z pacjentami onkologicznymi i ich bliskimi.
 
Postaw na studia podyplomowe z Psychoonkologii na WSB-NLU i nieś pomoc innym.
Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu to jedna z najstarszych (właśnie obchodziła swoje 30-lecie) uczelni prywatnych w Polsce, której celem jest zapewnienie studentom takiej formy uczenia się, która pozwala łączyć naukę, pracę oraz życie prywatne.

Korelacja ta jest możliwa dzięki formie studiowania online w formule RealTime Online, za pośrednictwem autorskiej i w pełni dedykowanej platformy Cloud Academy™. To włąśnie jest niebywała sposobność na to, by kształcić się i rozwijać, jednocześnie nie wychodząc z domu! Możliwe? Oczywiście! Dodatkowo zajęcia prowadzone są w czasie rzeczywistym, więc nie ma tutaj mowy o klasycznych e-learningowych materiałach, wielokrotnie przetwarzanych i powielanych. Zajęcia są w 100% prowadzone na żywo i masz możliwość pełnej interakcji z wykładowcą oraz innymi studentami.

 

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!