Summer Sącz Festival na stałe zagości w kalendarzu imprez WSB-NLU!

Choć Summer Sącz Festival 2022 był okazją do świętowania 30-lecia Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu, przyciągnęła nie tylko studentów. Razem z nami bawiło się wielu mieszkańców Sądecczyzny. To dowód na to, że muzyka naprawdę potrafi łączyć pokolenia! Było wręcz doskonale - bawiliśmy się wspólnie z absolwentami i obecnymi studentami uczelni.

Będziemy regularnie spotykać się podczas Summer Sącz Festivalu, ponieważ władze uczelni postanowiły na stałe wpisać to wydarzenie do kalendarza imprez WSB-NLU!

W tym roku integrowaliśmy i bawiliśmy się przy muzyce Smolastego, Margaret, Baranovskiego, Otsochodzi. A kogo usłyszymy za rok? Tego dowiecie się na początku czerwca 2023 r.! Do zobaczenia!!

fot. Adrian Maras