"PARTNERSKA SZKOŁA"

Dnia 26.01.2023r. Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu nawiązała współpracę oraz zawarła porozumienie z Zespołem Szkół nr 1 w Nowym Sączu w ramach programu "Partnerska Szkoła".  

Działania, jakie wchodzą w zakres niniejszej współpracy to m.in. 


1.    Możliwości nieodpłatnego uczestniczenia uczniów ZS Nr 1 w wybranych kursach realizowanych w WSB-NLU, dostępnych dla uczniów szkół ponadpodstawowych (np. matura z matematyki – poziom podstawowy oraz rozszerzony lub kurs „IT Sec for YOU”, gdzie specjalista od cyberbezpieczeństwa uczy poprzez studium przypadku zachowań w sieci).
2.    Udziale uczniów w pracach Kół Naukowych prowadzonych na Wydziałach WSB-NLU.
3.    Organizacji warsztatów/praktyk dla uczniów w ZS Nr 1 lub w WSB-NLU prowadzonych przez pracowników WSB-NLU.
4.    Uczestnictwie uczniów w organizowanych przez WSB-NLU konferencjach i wydarzeniach o charakterze popularno-naukowym.
5.    Konsultacji nauczycieli ZS Nr 1 z pracownikami naukowo-dydaktycznymi WSB-NLU.
6.    Wspieraniu merytorycznym wspólnych przedsięwzięć dotyczących promocji i rozwoju ZS Nr 1 oraz WSB-NLU.
7.    Możliwość aktywnego udziału uczniów ZS Nr 1 w wydarzeniach organizowanych przez WSB-NLU, takich jak: Potęga Informatyki, Run 4 a  Smile, Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość, International Cooking Day.

Mamy nadzieję, że współpraca będzie owocna dla obydwu stron na długie lata, oraz, że takich porozumień WSB-NLU będzie zawierało coraz więcej ! 
 

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!