Umowa patronacka między WSB-NLU a IWO Group w obszarze e-commerce i dropshippingu

Firma IWO Group została założona przez Iwo Kozłowskiego, absolwenta Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Od początku swojego istnienia, firma koncentruje się na rynku e-commerce, specjalizując się głównie w sprzedaży internetowej (iwobike.pl) oraz dropshippingu.

Działalność firmy opiera się na wielu aspektach e-commerce, takich jak optymalizacja procesów sprzedażowych, marketing internetowy, logistyka, obsługa klienta oraz analiza rynku. Przez lata, IWO Group doskonaliła swoje metody działania, a tym samym zdobyła zaufanie szerokiej bazy klientów na całym świecie.

Firma nieustannie dąży do innowacji i rozwoju, co przejawia się w stałym poszukiwaniu nowych technologii oraz wdrażaniu skutecznych strategii biznesowych. W efekcie, IWO Group stała się liderem w branży e-commerce, konkurując z największymi światowymi markami.

Jednym z kluczowych elementów sukcesu tej firmy jest współpraca z lokalnymi i międzynarodowymi partnerami, w tym z uczelniami wyższymi, takimi jak WSB-NLU. Umowa patronacka podpisana z uczelnią świadczy o zaangażowaniu firmy w edukację i dalszy rozwój branży e-commerce. Współpraca ta pozwoli na przekazywanie studentom najnowszej wiedzy i umiejętności, niezbędnych do osiągnięcia sukcesu na rynku pracy.

IWO Group jest to zatem idealnym kandydatem na stanowisko patronackie studiów podyplomowych E – commerce i dropshipping.

Wspólnie chcemy tworzyć ten kierunek poprzez angażujące studentów programy i kursy.