Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI

Uroczyste odsłonięcie tablicy upamiętniającej tragicznie zmarłego śp. Piotra Gmaja

Oceń ten wpis:
(0.0)

7 maja 2024 roku przed wejściem głównym do budynku Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej śp. Piotra Gmaja, tragicznie zmarłego w 2015 roku. Inicjatywa ta, zainspirowana przez Założyciela Uczelni oraz Duszpasterza Akademickiego WSB-NLU, miała na celu uczczenie pamięci syna Pana Roberta Gmaja, ówczesnego Kanclerza Uczelni.

Uroczystość zgromadziła licznych przedstawicieli społeczności akademickiej - studentów oraz  pracowników WSB-NLU, co pokazało, jak ważne jest dla nas upamiętnienie osób, które dbały o rozwój Uczelni. W ten sposób pragniemy wyrazić swoje uznanie dla śp. Piotra Gmaja i jego rodziny.

Wydarzenie rozpoczęło się krótkim przemówieniem Rektora WSB-NLU, dr Dariusza Woźniaka, prof. WSB-NLU. Następnie głos zabrał Pan Robert Gmaj, który podziękował wszystkim za obecność i wsparcie, podkreślając, jak wiele znaczy dla niego i jego rodziny pamięć o jego synu.

Tablicę, umieszczoną na skwerze przed wejściem głównym do budynku WSB-NLU, odsłonięto przy akompaniamencie ciepłych słów i modlitwy prowadzonej przez Duszpasterza Akademickiego. Ma ona przypominać wszystkim o śp. Piotrze Gmaju i jego związku z Uczelnią.

Po ceremonii uczestnicy złożyli kwiaty, oddając w ten sposób hołd tragicznie zmarłemu Piotrowi. Był to wyraz solidarności i wdzięczności ze strony społeczności akademickiej, która poprzez takie inicjatywy chce podkreślać swoją pamięć o osobach, które były i są dla niej ważne.

Wspólne odsłonięcie tablicy upamiętniającej śp. Piotra Gmaja stanowi wyraz tego, iż Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University pielęgnuje wartości związane z szacunkiem, solidarnością i pamięcią o ludziach, którzy tworzyli historię Uczelni.

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!

Więcej informacji