Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI

Uroczyste Zakończenie Dziecięcego Uniwersytetu I-go Wieku WSB-NLU

Oceń ten wpis:
(5.0)

Uroczyste zakończenie Dziecięcego Uniwersytetu I-go Wieku WSB-NLU

W dniu 29 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie Dziecięcego Uniwersytetu I-go Wieku WSB-NLU. Uroczystość poprowadziła koordynator projektu, Pani Agata Horodyska. Wydarzenie uświetniły pokazy „Magia kontra nauka” oraz „Fire show” zaprezentowane przez przedstawicieli Uniwersytetu Rozwoju. Zarówno dzieci, jak i ich rodzice byli zachwyceni pokazami.

Dziecięcy Uniwersytet I-go Wieku to projekt społeczny, którego celem jest rozbudzanie aktywności poznawczej, popularyzacja wiedzy oraz pobudzanie ciekawości świata u dzieci w wieku 6–12 lat z terenu Sądecczyzny. Dzięki zajęciom realizowanym w WSB-NLU, dzieci mają okazję uczestniczyć w wykładach i warsztatach prowadzonych przez nauczycieli akademickich, instruktorów oraz ekspertów z różnych dziedzin nauki i życia. Wykłady dostosowane są do możliwości rozwojowych dzieci, dzięki czemu w przystępny sposób poznają tajniki różnych dziedzin nauki.

W minionym roku akademickim, tj. 2023/2024, Mali Odkrywcy mieli okazję uczestniczyć w zajęciach z programowania dla początkujących, przeprowadzić szalone eksperymenty wspólnie z Sebastianem Łatką z CTS Technology oraz poznać tajniki druku 3D. Zajęcia odbywały się średnio 1-2 razy w miesiącu, zazwyczaj w sobotnie przedpołudnia, w auli WSB-NLU przy ul. Zielonej 27 w Nowym Sączu.

W drugiej części sobotniego spotkania, Mali Studenci otrzymali Dyplomy ukończenia Dziecięcego Uniwersytetu I-go Wieku. Ich wręczenia dokonał Dziekan Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University, dr Jerzy Choroszczak, profesor WSB-NLU. Dodatkowo, absolwenci otrzymali słodki upominek w postaci czekolady oraz pamiątkowe birety WSB-NLU. Uroczystość zakończył symboliczny rzut biretów w górę, co wywołało wiele radości i entuzjazmu wśród uczestników.

Serdecznie gratulujemy wszystkim absolwentom i dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Dziecięcego Uniwersytetu I-go Wieku. Więcej informacji o projekcie można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!

Więcej informacji