Wielka nowość na WSB-NLU! Studia na kierunku Prawo ze zgodą MEiN

WSB-NLU z pozwoleniem na utworzenie nowego kierunku


WSB-NLU decyzją Ministra Edukacji i Nauki otrzymało oficjalne pozwolenie na utworzenie jednolitych studiów magisterskich o profilu praktycznym na kierunku Prawo. Nasze podanie zostało rozpatrzone w całości, a to oznacza, że już w roku akademickim 2022/23 możemy zaprosić was na zupełnie nowe studia.

Kierunek rusza zgodnie z pozwoleniem MEiN, po zasięgnięciu opinii Polskiej Komisji Akredytacyjnej wyrażonej w uchwale nr 717/2022 z dnia 5 września 2022 r.

Prace nad uruchomieniem kierunku Prawo trwały od dłuższej czasu, toczyliśmy rozmowy, konsultacje ze specjalistami, w tym ekspertami z sądów okręgowych, rejonowych, prokuratur czy izb radców prawnych i adwokatów. Wszelkie propozycje co do programu, który mamy właśnie do zaoferowania spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem. Usłyszeliśmy też, że nasz tok kształcenia, jest dokładnie tym, co potrzebne dziś w zakresie kształcenia prawa.


Startujemy z rekrutacją na nowy kierunek - rusza PRAWO!


W ofercie edukacyjnej przygotowaliśmy dwie specjalności: Prawo w biznesie oraz Prawo w administracji. Więcej informacji znajdziecie w dedykowanych zakładkach na naszej stronie.

Pamiętajcie, że tak jak w przypadku innych studiów na WSB-NLU decyduje kolejność zgłoszeń, więc - kto pierwszy, ten lepszy! 
 

     

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!