Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI

WSB-NLU na Sądeckich Targach Uczelni Wyższych

Oceń ten wpis:
(0.0)

Zapraszamy serdecznie w dniu 21.03.2018 r. na stoisko Wyższej Szkoły Biznesu - National Lousi University podczas Sądeckich Targów Uczelni Wyższych, które odbęda się w Hali MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna 34, 33-300 Nowy Sącz. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od godziny 10:00 do 14:00.

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!

Więcej informacji