Współpraca z Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców

Dnia 13.05.2022 miało miejsce podpisanie umowy o współpracy pomiędzy władzami Wyższej Szkoły Biznesu- National Louis University a Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców, Panem Adamem Abramowiczem✏️
Jest to niepowtarzalna okazja do dalszego podnoszenia kwalifikacji studentów 👩‍🎓, zdobywania doświadczenia  w zakresie warsztatów oraz szkoleń w nowych obszarach przedsiębiorstw.

Wspólna realizacja przedsięwzięć edukacyjnych umożliwia ciągły rozwój kompetencji  i doświadczenia wśród studentów w oparciu o realne umiejętności uzyskiwane poprzez współpracę z przedsiębiorcami o krajowym i zagranicznym zasięgu.

W szczególności porozumienie umożliwia nakierowanie wzajemnej współpracy w kierunku przedsięwzięć naukowych i badawczo rozwojowych. 🙂 🙂