Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University nawiązuje patronacką współpracę z Law4Tech

24 maja 2023 roku Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University zawarła umowę patronacką z organizacją Law4Tech. To porozumienie zapewnia studentom kierunku Sztuczna Inteligencja, prowadzonego na poziomie studiów podyplomowych, unikalne możliwości rozwijania kompetencji w obszarze prawa.

Law4Tech to organizacja specjalizująca się w prawniczych aspektach technologii, w tym w zagadnieniach związanych z Sztuczną Inteligencją. Dzięki tej współpracy, studenci WSB-NLU będą mogli korzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów z Law4Tech. Wspólnie tworzony program studiów przyczyni się do poszerzania perspektyw edukacyjnych w obszarze prawa stosowanego do technologii AI. Taka inicjatywa ma na celu nie tylko poprawę jakości edukacji, ale również przygotowanie studentów do wyzwań stojących przed współczesnymi prawnikami w dobie cyfryzacji i technologicznego postępu. Niewątpliwie umiejętność zrozumienia i zastosowania prawa w kontekście Sztucznej Inteligencji staje się coraz bardziej istotna, zwłaszcza w kontekście rosnącej roli technologii AI w różnych sektorach społeczeństwa.

Współpraca z Law4Tech otwiera drzwi do nowych, fascynujących kierunków kariery, którym bez wątpienia są studia podyplomowe z zakresu: Sztuczna inteligencja .