Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University nawiązuje współpracę z Grupą Psychotronics Sp. z o.o.

Oceń ten wpis:
(3.3)

W dniu 23 maja 2024 roku w Nowym Sączu została zawarta Umowa Patronacka pomiędzy Wyższą Szkołą Biznesu - National Louis University (WSB-NLU), a Grupą Psychotronics Sp. z o.o. Celem współpracy jest budowa programów kształcenia ściśle dopasowanych do potrzeb rynkowych oraz wzajemna promocja.

Podpisanie umowy miało miejsce w siedzibie WSB-NLU, a w imieniu uczelni dokument podpisał Dziekan, dr Jerzy Choroszczak, prof. WSB-NLU. Grupę Psychotronics Sp. z o.o. reprezentował Prezes Zarządu, Mieczysław Wojciech Korchut.

W ramach współpracy Grupa Psychotronics Sp. z o.o. uzyskała status Organizacji Patronackiej, obejmując swoim patronatem specjalność Psychologia Transportu oraz Testy psychologiczne w pracy psychologa na studiach podyplomowych w zakresie psychologii. Programy kształcenia prowadzone przez WSB-NLU spełniają wymagania Polskiej Ramy Kwalifikacji, a uczelnia dąży do podnoszenia jakości kształcenia na wszystkich etapach procesu dydaktycznego.

Zobowiązania WSB-NLU:

• Zapewnienie honorowego statusu Grupy Psychotronics Sp. z o.o. jako Organizacji Patronackiej, potwierdzonego odpowiednim certyfikatem.
  • Przygotowywanie i przekazywanie do zaopiniowania projektów nowych kursów w ramach specjalności objętej patronatem.
  • Promowanie Organizacji Patronackiej poprzez umieszczanie informacji o współpracy i jej logotypu na stronie internetowej uczelni, portalach społecznościowych oraz materiałach reklamowych.
  • Użyczenie nazwy i logotypu uczelni w celu promowania współpracy na czas trwania umowy.
  • Uwzględnianie uwag i sugestii Organizacji Patronackiej przy opracowywaniu i modyfikowaniu kursów specjalności.
  • Umożliwienie uczestnictwa pracowników Organizacji Patronackiej w procesie dydaktycznym.

Zobowiązania Grupy Psychotronics Sp. z o.o.:

• Analiza oraz opracowanie i przekazanie WSB-NLU wniosków i sugestii dotyczących patronackiej specjalności i kursów przed rozpoczęciem roku akademickiego.
  • Użyczenie nazwy i logotypu oraz linku do strony internetowej WSB-NLU w celu promowania współpracy na czas trwania umowy.
  • Umożliwienie odbycia praktyk zawodowych wybranym studentom w swojej placówce.
  • Promowanie współpracy i patronackiej specjalności poprzez umieszczenie odpowiedniej informacji na swojej stronie internetowej z odnośnikiem do strony WSB-NLU.

Jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyczyni się do podniesienia jakości kształcenia oraz wzmocnienia więzi między środowiskiem akademickim a rynkiem pracy. Więcej informacji o naszej współpracy można znaleźć na stronie internetowej WSB-NLU oraz Grupy Psychotronics Sp. z o.o..

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!

Więcej informacji