Zostań specjalistą od grafiki i animacji - dołącz do studentów Drimagine

Drimagine to szkoła grafiki 3D i animacji, powstała w ramach studiów organizowanych przez Wyższą Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. Ten nowatorski projekt to szansa dla wszystkich kandydatów, którzy w przyszłości chcieliby zajmować się nowoczesnym projektowaniem. Brzmi interesująco? Mamy w takim razie dobrą wiadomość, ponieważ WSB-NLU właśnie rekrutuje nowych kandydatów.

Dlaczego warto zostać grafikiem?

Każdy, kto rozważa ofertę Drimagine, musi wiedzieć, że nie są to zwykłe studia graficzne. To dużo więcej! Stawiamy przede wszystkim na praktykę, nie na suchą teorię. Dzięki temu absolwent WSB-NLU wchodzi na rynek pracy pewny swoich umiejętności. Chcemy, aby studenci w pełni skupili się na zagadnieniach z zakresu postprodukcji, animacji 3D oraz VFX. Oprócz klasycznych wykładów program studiów obejmuje głównie zajęcia praktyczne z modelowania, animacji, grafiki 3D. Większość zaliczeń ma formę projektową, dzięki czemu już na etapie studiów można stworzyć swoje portfolio.
Podczas nauki w Drimagine studenci mają też okazję zdobyć doświadczenie poza murami szkoły. Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu współpracuje z topowymi firmami z branży, takimi jak: Platige Image, CD Projekt, Lunapark, Human Ark Animation Studio, 11 Bit Studios, Badi Badi, Techland, Juice, BoomBit, Brown Bag Films, MPC, Framestore. Co więcej, najlepsze prace dyplomowe słuchaczy Drimagine są wyświetlane na festiwalach filmów animowanych w Polsce i za granicą.

Co oferuje program Drimagine?

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu oferuje roczny kurs Drimagine, ściśle nastawiony na praktyczną naukę. To wystarczający czas, aby uzyskać niezbędną wiedzę i zacząć swoją karierę zawodową w branży. Nie chcemy, aby słuchacze niepotrzebnie wydawali pieniądze na trwające latami studia, dlatego rok to optymalny czas na ukończenie nowatorskiego projektu Drimagine. Zajęcia oferowane przez uczelnię organizowane są zaocznie, dwa razy w miesiącu i są rozłożone na 10 miesięcy.

W ramach nauki słuchacze Drimagine będą realizować następujące przedmioty:

• grafika 3D,
  • modelowanie UV,
  • 3D sculpting,
  • animacja 3D,
  • realizacja obrazu, fotografia i montaż,
  • 2D texturing i matte painting,
  • dynamika i symulacje FX/CFX,
  • motion design,
  • reżyseria i podstawy scenariusza,
  • rigging,
  • skinning,
  • scripting,
  • rendering,
  • DaVINCI Resolve.

Na koniec rocznej nauki, każdy uczestnik szkoły Drimagine otrzymuje Certyfikat Akademii Animacji 3D Drimagine. Dla chętnych istnieje też możliwość kontynuowania kursu poprzez wzięcie udziału w szkoleniu praktycznym z przygotowaniem filmu grupowego. Trwa ono dodatkowe 5 miesięcy (1 semestr).

Dalsze perspektywy zawodowe

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu stawia na szkolenia praktyczne, dlatego dokłada wszelkich starań o to, aby jak najlepiej dostosować swoją ofertę do wymagań współczesnego rynku pracy. Obecnie, grafika 3D i animacja to jedna z prężniej rozwijających się dyscyplin, która pozwala na ciekawą i dobrze płatną pracę. Szczególnie branża gamingowa to miejsce, gdzie zdolni graficy bez problemu rozwiną swoją karierę.

Na jakie stanowiska pracy może więc liczyć absolwent Drimagine? Są to na przykład:

• twórca animacji 2D/3D,
  • rigger postaci,
  • projektant interfejsów,
  • specjalista 3D,
  • animator postaci 3D,
  • ilustrator,
  • filmowiec,
  • grafik kreatywny,
  • projektant gier komputerowych,
  • specjalista DST.

Brzmi dobrze? Nauka w WSB-NLU to niezapomniana przygoda, czas spędzony efektywnie, w towarzystwie autorytetów z branży. Każdy słuchacz może być pewny, że kadra dydaktyczna to osoby z praktyczną wiedzą i doświadczeniem, które przekazują je z pasją. Studenci przez cały okres nauki mają dostęp do nowoczesnych narzędzi, gdyż uczelnia wie, że najnowsze technologie to przyszłość edukacji. Pracują na popularnych programach, dzięki czemu łatwo odnajdują się w przyszłym środowisku pracy.

Każdemu, kto jeszcze się waha, polecamy zapoznanie się ze podstroną WSB-NLU, która jest dedykowana wszystkim, którzy chcą studiować w nowoczesnej zdalne formie RealTime Online za pomocą autorskiego systemy informatycznego Cloud Academy ™. Po więcej informacji zapraszamy na UWE.