Współpraca z wykładowcami

Dołącz do kadry WSB-NLU. Wyślij swoje CV!

Dołącz do kadry WSB-NLU. Wyślij swoje CV!

Szukasz nowej ścieżki zawodowej? Chcesz dołączyć do grona pracowników WSB-NLU? Nie musisz czekać, aż pojawią się oferty! Bądź pierwszy i zgłoś się do nas, zanim to my zaczniemy szukać ciebie.

Nasz zespół rozwija się, a my jako uczelnia jesteśmy otwarci na specjalistów, którzy chcą z pasją i zaangażowaniem współdziałać z naszą organizacją. Jeśli czujesz, że WSB-NLU jest miejscem dla Ciebie, po prostu wyślij do nas swoje CV oraz zakres tematyki, w którym czujesz się ekspertem. Powiedz nam, co chciałbyś wykładać, a być może to ty będziesz kandydatem, z którym skontaktujemy się z propozycją współpracy.

Z kim możemy się skontaktować?

Jesteśmy otwarci na współpracę

Na WSB-NLU aktywnie zbieramy CV chętnych do współpracy partnerów, wykładowców czy mentorów. Szukamy ludzi, którzy staną się autorytetami dla naszych studentów, a jednocześnie będą przekazywać im nie tylko wiedzę, ale też nauczą, jak wykorzystywać ją w praktyce.

Skontaktuj  się z nami i zostaw swoje CV, jeśli masz otwarty umysł, chęć pracy z innymi, chcesz wdrażać własne rozwiązania, a jednocześnie cenisz sobie współpracę na profesjonalnym poziomie, acz z przyjazną atmosferą. Stawiamy na ludzi z pasją!

Formularz zgłoszenia

Maks. rozmiar pliku: 24 MB.

Maks. rozmiar pliku: 24 MB.

Przesuń w prawo aby wysłać
Do pobrania
Klauzula informacyjna RODO