Studia podyplomowe - Zarządzanie marketingiem


Czy można w przyjazny sposób nauczyć się marketingu i sprzedaży? Zdobyć pogłębioną i usystematyzowaną wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, handlu zagranicznego czy prowadzenia działalności? Jak najbardziej tak! Wystarczy wybrać Zarządzanie marketingiem, czyli studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University.

Absolwent posiada szerokie kompetencje w zakresie projektowania i realizacji efektywnych strategii public relations. Jest on również wyposażony w specjalistyczną wiedzę dotyczącą komunikacji jednostek samorządu terytorialnego z otoczeniem.

 Czesne za cały tok studiów wynosi 3 200 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 320 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

GWARANCJA URUCHOMIENIA KIERUNKU

INTERAKTYWNE STUDIA PRZEZ INTERNET - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Informujemy, że Rekrutacja LATO22 trwa do 15 stycznia 2022, lub do wyczerpania limitu wolnych miejsc.

 Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia proszone są o kontakt z Działem Rektutacji i Marketingu:

18 44 99 101 – Michał Kapała

18 44 99 102 – Hanna Hrechyshkina

18 44 99 103 – Natalia Gut

Zarządzanie marketingiem - dla kogo to dobry kierunek studiów podyplomowych?


Chyba nikt nie ma wątpliwość, jak bardzo zarządzanie marketingiem jest aspektem istotnym w prawidłowym funkcjonowaniu biznesu. Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University to okazja zarówno dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu marketingu, jak i tych, dla których to całkowicie nowy temat.

Oferowane przez nas studia kierowane są zarówno do specjalistów, menedżerów marketingu, jak i samodzielnych przedsiębiorców i analityków. Ukończenie studiów dotyczących marketingu i sprzedaży wiąże się z nową wiedzą, dającą szansę na awans lub całkowitą zmianę pracy.

Co musisz wiedzieć o studiach podyplomowych Zarządzanie marketingiem?

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University to okazja nie tylko do pogłębiania i aktualizowania swojej wiedzy. To szansa na zdobycie nowych, cennych doświadczeń, które w przyszłości można przełożyć m.in. na efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi.

Zarządzanie marketingiem to studia podyplomowe, w których trakcie masz szansę poznać wykładowców z ogromnym doświadczeniem z zakresu marketingu i zarządzania, rozwiązywania problemów w zespole i przedsiębiorstwie. To praktycy handlu zagranicznego, marketingu i sprzedaży. Studia podyplomowe to także sposób, by nawiązać nowe znajomości z ludźmi, którzy już mają doświadczenie biznesowe. Wspólne projekty, praktyczne zajęcia, warsztaty symulacyjne – to wszystko prowadzi do pogłębienia wiedzy w prosty i przyjazny sposób.

Program studiów podyplomowych Zarządzanie marketingiem


Zarządzanie marketingiem to kierunek studiów niestacjonarnych, prowadzonych w pełni przez internet. W trakcie ich trwania dowiesz się więcej o prowadzeniu działalności, przetwarzaniu danych.

Co wchodzi w skład programu studiów i na jakie przedmioty możesz uczęszczać?

  • Interakcja człowiek-komputer;
  • Marketing personalny;
  • Myślenie krytyczne i kreatywne;
  • Zachowania organizacyjne;
  • Kształtowanie kampanii promocyjnych;
  • Promocja osobista i techniki sprzedaży;
  • Zarządzanie innowacjami i innowatyka.

Gdzie odbywają się zajęcia?


Wszystkie studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University są w pełni interaktywne i prowadzone przez internet. Zajęcia odbywają się za pomocą modułu multitransmisji, poprzez platformę Cloud Academy. Co to takiego? To nowoczesny system zarządzania uczelnią, który został w całości stworzony przez Centrum Badań i Programowania WSB-NLU. Za pomocą CloudA studenci mogą komfortowo zarządzać tokiem studiów, odbywać wielopłaszczyznową komunikację z wykładowcami, administracją oraz innymi studentami.

To jednak nie wszystko – dzięki multitransmisji, studenci mogą brać udział w zajęciach niezależnie od tego, gdzie w danym momencie się znajdują. Możesz uczyć się z dowolnego miejsca na świecie, przy pomocy urządzenia mobilnego, przeglądarki lub dedykowanej aplikacji Cloud Academy. Dajemy możliwość studentom studiów niestacjonarnych ich 100% odbycia przez internet. Zarówno wykłady, ćwiczenia, jak i zaliczenie ma miejsce za pomocą systemu CloudA.

Jak długo trwają studia podyplomowe Zarządzanie marketingiem?

Jak większość naszych studiów podyplomowych, tak również kierunek Zarządzanie marketingiem to tok nauczania, którego czas trwania wynosi 2 semestry.

Jak wygląda proces rekrutacyjny w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University?

Kandydatów zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji, przy czym należy pamiętać, że liczba miejsc na studia podyplomowe jest ograniczona a przyjecie odbywa się na zasadzie kolejności złożenia podania. Zapisy odbywają się za pomocą specjalnie przygotowanego podania w formie elektronicznej. Wszyscy kandydaci przyjmowani są w miarę wolnych miejsc określonych według limitu danego kierunku. Jednocześnie możemy zagwarantować uruchomienie kierunku Zarządzanie marketigniem, niezależnie od liczby studentów na roku.

DOŁĄCZ DO NAS

Jakie kompetencje zyskują absolwenci Zarządzania marketingiem?


Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu National-Louis University to okazja, by spotkać się z doświadczonymi praktykami, wymienić się know-how z zakresu zarządzania marketingiem i całym biznesem. Zajęcia oparte są na praktycznych case studies, warsztatach i spotkaniach. Dodatkowo oferujemy całkowicie nowoczesne podejście do studiów podyplomowych, które są prowadzone w oparciu o RealTime Online.

Celem naszych studiów podyplomowych jest nie tylko zapoznanie studentów z założeniami marketingu personalnego. To także szansa, by dowiedzieć się więcej o zachowania organizacyjnych, która pozwala zrozumieć motywy działań w zespole. Chcemy, by po ukończeniu studiów podyplomowych każdy absolwent posiadał szerokie kompetencje w zakresie działań marketingowych, wiedzę odnośnie do postępowania i zachowania w organizacji. Nasi absolwenci mają szerokie kompetencje w zakresie projektowania i realizacji działań public relations, umieją tworzyć kampanie reklamowe i promocyjne. Odnajdują się także w świecie prezentacji multimedialnych oraz mowy ciała.

Gdzie można znaleźć pracę po ukończeniu studiów w zakresie Zarządzanie marketingiem?

Absolwenci Zarządzania marketingiem to ludzie, którzy rozwijają swoją dotychczasową karierę na wysokich szczeblach menedżerskich w wielu firmach i korporacjach. Z powodzeniem mogą też zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową, wybierając pracę w działach marketingu lub bezpośrednio w agencjach marketingowych. Absolwenci zyskują wiedzę, która pozwala na podjęcie pracy w działach PR.

Zdobyta w trakcie studiów podyplomowych wiedza sprawia, że stajesz się nie tylko specjalistą z marketingu w teorii, ale również i praktyce. To wpływa na dalsze możliwości. Nasi absolwenci są zatrudniani na stanowiskach doradców, menedżerów i specjalistów do spraw reklamy, public relations, wspierania sprzedaży czy marketingu.

DYPLOM

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania - szczegóły TUTAJ

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń - ZOBACZ

Stopka