Studia podyplomowe – Zarządzanie w administracji publicznej


Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem administracji publicznej, czy dopiero marzy Ci się praca w tym kierunku – studia podyplomowe będą doskonałym wyborem. Nowoczesne zarządzanie w administracji publicznej to kierunek, który uczy praktycznych umiejętności i pełnienia funkcji w instytucjach publicznych.

Studia podyplomowe są adresowane zarówno do przyszłych i/lub obecnych pracowników administracji publicznej, jak i potencjalnych (aktualnych) pracowników przedsiębiorstw, szczególnie tych, których działalność jest silnie związana ze sferą publiczną (uzależnienie od zamówień, potrzeba pozyskania dodatkowych środków).

Czesne za cały tok studiów wynosi 3 200 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 320 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

GWARANCJA URUCHOMIENIA KIERUNKU

 

Informujemy, że Rekrutacja LATO22 trwa do 15 stycznia 2022, lub do wyczerpania limitu wolnych miejsc.

 Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia proszone są o kontakt z Działem Rektutacji i Marketingu:

18 44 99 101 – Michał Kapała

18 44 99 102 – Hanna Hrechyshkina

18 44 99 103 – Natalia Gut

Nowoczesne zarządzanie w administracji publicznej - dla kogo to dobry kierunek?


Studia podyplomowe z Zarządzania w administracji publicznej to zajęcia, które kierowane są do przyszłych specjalistów, pragnących pracować w jednostkach administracji publicznej. Podyplomowe studia pozwalają zdobyć szeroką wiedzę merytoryczną oraz praktyczne umiejętności, które doskonale sprawdzą się przy zarządzaniu w administracji publicznej, rządowej, unijnej lub każdej innej.

Studenci Zarządzania w administracji publicznej wszystkie zajęcia odbywają z praktykami, którzy świetnie znają się na zagadnieniach prawno-administracyjnych, biznesowych i z zakresu zarządzania. To doskonały kierunek studiów dla obecnych pracowników urzędu administracji rządowej i samorządowej, pracowników HR i PR. Ukończenie studiów na wydziale zarządzania to szansa na znalezienie wartościowej pracy także dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w zwiecie zarządzania w administracji.

Co musisz wiedzieć o studiach z Zarządzania w administracji publicznej?

Polska nieustannie się rozwija, a to oznacza, że potrzebujemy coraz więcej specjalistów związanych ze strefą publiczną. Jednym z najważniejszych sektorów wartych ulepszenia jest jakość administracji publicznej oraz poprawa stosunków pomiędzy przedsiębiorcami i administracją. Najskuteczniejszym sposobem na zmienienie obecnego stanu jest kształcenie zarówno przyszłych urzędników jak i przedsiębiorców. Odpowiedzią na tę potrzebę są nasze studia podyplomowe z Zarządzania w administracji publicznej.

Program studiów podyplomowych


Celem studiów jest wyszkolenie specjalistów posiadających praktyczne umiejętności z zakresu finansów publicznych, zarządzania w administracji, zamówień publicznych oraz szeroko pojętego sektora publicznego. Bogata oferta naszego kierunku pozwala wykształcić w absolwentach niezbędną wiedzę oraz nawyki, dzięki którym mogą skutecznie racjonalizować procesy administracyjne zarówno w jednostkach administracji publicznej, jak i organizacja pozarządowych.

W programie zajęć na studiach z Zarządzania w administracji publicznej będziesz brać udział m.in. w takich zajęciach jak:

 • Kierowanie zespołem,
 • Koncepcje zarządzania,
 • Prawo administracyjne,
 • Audyt i kontrola wewnętrzna,
 • Wybrane aspekty finansów publicznych,
 • Zarządzanie innowacjami i innowatyka,
 • Zarządzanie procesami,
 • Zarządzanie strategiczne.

Gdzie odbywają się zajęcia z Zarządzania w administracji publicznej?


Studia podyplomowe z nowoczesnego Zarządzania w administracji publicznej, podobnie jak większość zajęć w naszej Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University odbywa się w 100% zdalnie w ramach RealTime Online.

Dzięki modułowi multitransmisji zajęć za pomocą innowacyjnej platformy CloudA™, studenci mają możliwość interaktywnego uczestnictwa w wykładach i ćwiczeniach. Dodatkową zaletą takiego toku studiów jest możliwość odtwarzania offline przeprowadzonych już zajęć. Dzięki temu, ze studiów podyplomowych może korzystać każdy, niezależnie od miejsca pobytu. Multitransmisja oraz platforma Cloud Academy™ to także okazja do wielopłaszczyznowej komunikacji z wykładowcami, administracją wyższej szkoły oraz innymi studentami.

Jak długo trwają studia podyplomowe?

Zarządzanie w administracji publicznej to studia niestacjonarne, które są w pełni interaktywne i prowadzone przez internet. Czas ich trwania to 2 semestry.

Jak wygląda rekrutacja na Zarządzanie w administracji publicznej?

Aby przystąpić do studiów w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University, należy wcześniej wziąć udział w otwartej rekrutacji. Przyjęcie w poczet studentów odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na kierunek, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

Jakie dokumenty są wymagane?

 • Wydrukowane i podpisane podanie dostępne na naszej stronie;
 • Kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych;
 • 1 kolorowe zdjęcie (3,5 cm * 4,5 cm);
 • Oświadczenie studenta WSB-NLU;
 • Dowód opłaty wpisowej 85 zł.

DOŁĄCZ DO NAS

Jakie kompetencje zyskują absolwenci studiów w zakresie Zarządzanie w administracji publicznej?


Po ukończeniu studiów podyplomowych, absolwenci uzyskują szereg umiejętności praktycznych dotyczących sektora publicznego, zamówień publicznych i organizacji pozarządowych. Wiedzę z zakresu zarządzania w sferze gospodarczej mogą swobodnie łączyć z zarządzaniem finansami publicznymi, administracją rządową i pracą w organizacjach pozarządowych.

Absolwenci kierunku Zarządzanie w administracji publicznej często wykorzystują swoje umiejętności na obecnych stanowiskach lub znajdują zatrudnienie jako specjaliści do spraw zarządzania w administracji, doradcy ds. finansów publicznych lub przy zarządzaniu przepisami prawnymi.

DYPLOM

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania - szczegóły TUTAJ

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń - ZOBACZ

Stopka