Studia podyplomowe - Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym


Interesujesz się turystyką lub prowadzeniem gastronomii? Czujesz, że klasyczne zarządzanie to wciąż za mało? Przygotowaliśmy nową ofertą – studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym. To doskonałe zajęcia praktyczne, które zapewnią wiedzę zarówno z procesów realnych zachodzących w przedsiębiorstwach turystycznych, jak i restauracyjnym.

Absolwent specjalności będzie wyposażony w wiedzę z zakresu zarówno procesów realnych zachodzących w przedsiębiorstwach turystycznych oraz zasad gospodarowania czynnikiem ludzkim oraz zapleczem materialno - technicznym przedsiębiorstw turystycznych. Ponadto absolwenci tej specjalności będą znali zasady funkcjonowania turystyki w lokalnej i regionalnej strukturze podmiotowej, z uwzględnieniem roli organizacji turystycznych, zasad formułowania strategii rozwoju turystyki w regionie. oraz identyfikowania funduszy Unii Europejskiej.

 Czesne za cały tok studiów wynosi 3 200 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 320 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

GWARANCJA URUCHOMIENIA KIERUNKU

INTERAKTYWNE STUDIA PRZEZ INTERNET - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Informujemy, że Rekrutacja LATO22 trwa do 15 stycznia 2022, lub do wyczerpania limitu wolnych miejsc.

 Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia proszone są o kontakt z Działem Rektutacji i Marketingu:

18 44 99 101 – Michał Kapała

18 44 99 102 – Hanna Hrechyshkina

18 44 99 103 – Natalia Gut

Dla kogo zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym to dobry wybór?


Współczesne procesy, które zachodzą w firmach turystycznych i restauracjach, wymagają ciągłego zdobywania nowej wiedzy. Z uwagi m.in. na globalizację, otwarte możliwości podróżowania i odkrywania świata, wzrosła zapotrzebowanie na specjalistów, którzy orientują się w zarządzaniu biznesem turystycznym. To samo tyczy się również restauracji – nasze studia podyplomowe dotyczą m.in. zarządzania marketingiem i kierowania zespołem.

Studia w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University to rozwiązanie dla osób, które potrzebują uzyskać konkretne, a zarazem wszechstronne wykształcenie. Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym kierujemy przede wszystkim do studentów chcących poszerzać kompetencje w zakresie zarządzania biznesem oraz pracownikami. Jeśli dodatkowo lubisz poznawać nowe rozwiązania, masz zdolności przywódcze i czujesz, że turystyka lub branża restauracyjna są Ci szczególnie bliskie – odnajdziesz się na naszych zajęciach.

Co musisz wiedzieć o studiach z Zarządzania w biznesie turystycznym i restauracyjnym?

W naszej Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University stawiamy przede wszystkim na jakość zajęć i szerokie spektrum kompetencji zdobywanych podczas toku studiów. W ich trakcie zapoznasz się m.in. z zapleczem materialno-technicznym przedsiębiorstw turystycznych, a ukończenie studiów wiąże się z ciekawą wizją pracy i dalszego rozwoju. Gwarantujemy uruchomienie kierunku. Co musisz wiedzieć o naszych studiach podyplomowych?

Program studiów podyplomowych


Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym to oferta studiów podyplomowych, stworzonych przez praktyków i profesjonalistów z danej dziedziny. Dlatego podczas naszych zajęć zdobędziesz wiedzę o różnego typu procesach zachodzących w przedsiębiorstwach.

W trakcie toku studiów będziesz uczestniczyć m.in. w zajęciach takich, jak:

 • Ekonomika turystyki i hotelarstwa,
 • Wybrane aspekty zarządzania przedsiębiorstwem turystycznym i hotelarskim,
 • Zarządzanie dystrybucją i sprzedażą,
 • Kształtowanie kampanii promocyjnych,
 • Organizacja i zarządzanie w turystyce, hotelarstwie i gastronomii,
 • Promocja osobista i techniki sprzedaży,
 • Zarządzanie innowacjami i innowatyka.

Celem zajęć w naszej szkole jest zdobycie wiedzy dotyczącej współczesnych procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, przetwarzania danych, wdrażania strategii personalnych oraz zarządzania finansowo-księgowego w przedsiębiorstwie turystycznym. Uczestnicy studiów zyskują praktyczne umiejętności, które wiążą się m.in. z tworzeniem biznes planu, identyfikacją funduszy z Unii Europejskiej.

Gdzie odbywają się zajęcia?


Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym to niestacjonarne studia podyplomowe, które są w pełni interaktywne i odbywają się na zasadzie RealTime Online. Prowadzimy najbardziej innowacyjne zajęcia w Polsce, na podstawie systemu Cloud Academy (ColudA), stworzonego w całości przez Centrum Badań i Programowania WSB-NLU.

System wykorzystywany jest m.in. do multitransmisji zajęć. Dodatkowo daje stały dostęp do informacji dotyczących uczelni, pozwala kompleksowo zarządzać tokiem studiów. Cloud Academy to także możliwość uczestnictwa w zajęciach w pełni interaktywnych – z dowolnego miejsca w kraju i na świecie, możesz zdobywać wiedzę przydatną w zarządzaniu przedsiębiorstwem turystycznym.

Interaktywne studia RealTime Online

Zajęcia odbywają się w 100% online w trzech formach zjazdów:

 • Wykładowy - możliwość fizycznego uczestnictwa na zajęciach w naszej siedzibie (w Nowym Sączu), online w czasie rzceczywistym (RealTime Online) lub możliwość odtworzenia archialnej wersji nagrań;
 • Ćwiczeniowy - 100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich studentów;
 • Zaliczeniowy - na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez wykładowce terminie.

Jak długo trwają studia podyplomowe?

Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym trwają 2 semestry.

Jak wygląda rekrutacja na studia?

Studia podyplomowe Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym, jak wszystkie kierunku w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University podlegają rekrutacji. Przyjęcie na nie odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na kierunek, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

Jakie dokumenty są wymagane?

 • Wydrukowane i podpisane podanie dostępne na naszej stronie;
 • Kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych;
 • 1 kolorowe zdjęcie (3,5 cm * 4,5 cm);
 • Oświadczenie studenta WSB-NLU;
 • Dowód opłaty wpisowej 85 zł.

DOŁĄCZ DO NAS

Jakie kompetencje w zakresie zarządzania w biznesie turystycznym i restauracyjnym zyskasz?


Absolwenci Zarządzania w biznesie turystycznym i restauracyjnym zdobędą niezbędną wiedzę z zakresu zarządzania, marketingu oraz pełnienia rozmaitych funkcji w przedsiębiorstwie turystycznym. Masz szansę rozwinąć swoje umiejętności oraz opanować wiedzę o nieustannie rozwijającym się i zmieniającym rynku turystycznym, hotelarskim oraz restauracyjnym. Po kierunku o tej specjalności poznasz zasady funkcjonowania turystyki lokalnej i regionalnej. Nauczysz się korzystać z możliwości, jakie daje wdrażanie strategii personalnych. Dowiesz się także, jak zarządzać przedsiębiorstwem, zasobami ludzkimi, jakością usług turystycznych oraz poznasz elementy marketingowe (w tym dowiesz się więcej o reklamie).

Praca, która czeka na Ciebie po ukończeniu studiów w zakresie Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym

Po ukończeniu Zarządzania w biznesie turystycznym i restauracyjnym, zyskasz kompleksową wiedzę, która pozwoli Ci zwiększyć swoje możliwości w obecnej pracy. Dzięki zajęciom dowiesz się więcej o zarządzaniu ludźmi i zespołem, rozwiniesz swoje umiejętności jako kierownik restauracji, biura podróży lub hotelu. Nasze studia podyplomowe to także doskonały wybór dla osób szukających nowej pracy. Ukończenie studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym pozwala podjąć pracę w instytucjach oraz firmach promujących turystykę, zarządzających obiektami gastronomicznymi lub hotelami. To szansa dla tych, którzy chcą pełnić funkcję managerów w sektorze turystycznym – zarówno w hotelach, biurach podróży czy innych miejscach, gdzie konieczne jest wdrażanie strategii personalnych i rozwijania biznesu.

DYPLOM

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania - szczegóły TUTAJ

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń - ZOBACZ

Stopka