Rekrutacja otwarta do 5 października! Zapisz się i zajmij swoje miejsce już dziś!

Aplikuj online

Studia podyplomowe
z zakresu Zarządzania:

Zarządzanie w sektorze HORECA

Zarządzanie w sektorze HORECA

Poziom:

Studia podyplomowe

Czas trwania:

2 semestry

Czesne za cały tok studiów:

3 650 zł


Studia podyplomowe online realizowane są w 100% zdalnie

Interesujesz się turystyką lub prowadzeniem gastronomii? Czujesz, że klasyczne zarządzanie to wciąż za mało?

Interesujesz się turystyką lub prowadzeniem gastronomii? Czujesz, że klasyczne zarządzanie to wciąż za mało?

Przygotowaliśmy nową ofertą – studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie w sektorze HORECA. To doskonałe zajęcia praktyczne, które zapewnią wiedzę zarówno z procesów realnych zachodzących w przedsiębiorstwach turystycznych, jak i restauracyjnym.

Absolwent specjalności będzie wyposażony w wiedzę z zakresu zarówno procesów realnych zachodzących w przedsiębiorstwach turystycznych oraz zasad gospodarowania czynnikiem ludzkim oraz zapleczem materialno - technicznym przedsiębiorstw turystycznych. Ponadto absolwenci tej specjalności będą znali zasady funkcjonowania turystyki w lokalnej i regionalnej strukturze podmiotowej, z uwzględnieniem roli organizacji turystycznych, zasad formułowania strategii rozwoju turystyki w regionie. oraz identyfikowania funduszy Unii Europejskiej.

Dla kogo zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym to dobry wybór?

Dla kogo Zarządzanie w sektorze HORECA to dobry wybór?

Współczesne procesy, które zachodzą w firmach turystycznych i restauracjach, wymagają ciągłego zdobywania nowej wiedzy. Z uwagi m.in. na globalizację, otwarte możliwości podróżowania i odkrywania świata, wzrosła zapotrzebowanie na specjalistów, którzy orientują się w zarządzaniu biznesem turystycznym. To samo tyczy się również restauracji – nasze studia podyplomowe dotyczą m.in. zarządzania marketingiem i kierowania zespołem.

Studia w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University to rozwiązanie dla osób, które potrzebują uzyskać konkretne, a zarazem wszechstronne wykształcenie. Zarządzanie w sektorze HORECA kierujemy przede wszystkim do słuchaczy chcących poszerzać kompetencje w zakresie zarządzania biznesem oraz pracownikami. Jeśli dodatkowo lubisz poznawać nowe rozwiązania, masz zdolności przywódcze i czujesz, że turystyka lub branża restauracyjna są Ci szczególnie bliskie – odnajdziesz się na naszych zajęciach.

Co musisz wiedzieć o studiach z Zarządzanie w sektorze HORECA?

W naszej Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University stawiamy przede wszystkim na jakość zajęć i szerokie spektrum kompetencji zdobywanych podczas toku studiów. W ich trakcie zapoznasz się m.in. z zapleczem materialno-technicznym przedsiębiorstw turystycznych, a ukończenie studiów wiąże się z ciekawą wizją pracy i dalszego rozwoju. Gwarantujemy uruchomienie kierunku. Co musisz wiedzieć o naszych studiach podyplomowych?

Zarządzanie w sektorze HORECA to oferta studiów podyplomowych, stworzonych przez praktyków i profesjonalistów z danej dziedziny. Dlatego podczas naszych zajęć zdobędziesz wiedzę o różnego typu procesach zachodzących w przedsiębiorstwach.

Celem zajęć jest zdobycie wiedzy dotyczącej współczesnych procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, przetwarzania danych, wdrażania strategii personalnych oraz zarządzania finansowo-księgowego w przedsiębiorstwie turystycznym. Uczestnicy studiów zyskują praktyczne umiejętności, które wiążą się m.in. z tworzeniem biznes planu, identyfikacją funduszy z Unii Europejskiej.

Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.

Jakie kompetencje w zakresie zarządzania w biznesie turystycznym i restauracyjnym zyskasz?

Jakie kompetencje w zakresie Zarządzanie w sektorze HORECA zyskasz?

Absolwenci Zarządzania w sektorze HORECA zdobędą niezbędną wiedzę z zakresu zarządzania, marketingu oraz pełnienia rozmaitych funkcji w przedsiębiorstwie turystycznym. Masz szansę rozwinąć swoje umiejętności oraz opanować wiedzę o nieustannie rozwijającym się i zmieniającym rynku turystycznym, hotelarskim oraz restauracyjnym. Po kierunku o tej specjalności poznasz zasady funkcjonowania turystyki lokalnej i regionalnej. Nauczysz się korzystać z możliwości, jakie daje wdrażanie strategii personalnych. Dowiesz się także, jak zarządzać przedsiębiorstwem, zasobami ludzkimi, jakością usług turystycznych oraz poznasz elementy marketingowe (w tym dowiesz się więcej o reklamie).

Praca, która czeka na Ciebie po ukończeniu studiów w zakresie Zarządzanie w sektorze HORECA

Po ukończeniu Zarządzania w sektorze HORECA, zyskasz kompleksową wiedzę, która pozwoli Ci zwiększyć swoje możliwości w obecnej pracy. Dzięki zajęciom dowiesz się więcej o zarządzaniu ludźmi i zespołem, rozwiniesz swoje umiejętności jako kierownik restauracji, biura podróży lub hotelu. Nasze studia podyplomowe to także doskonały wybór dla osób szukających nowej pracy. Ukończenie studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie w sektorze HORECA pozwala podjąć pracę w instytucjach oraz firmach promujących turystykę, zarządzających obiektami gastronomicznymi lub hotelami. To szansa dla tych, którzy chcą pełnić funkcję managerów w sektorze turystycznym – zarówno w hotelach, biurach podróży czy innych miejscach, gdzie konieczne jest wdrażanie strategii personalnych i rozwijania biznesu.

LanguageCert LTE

LanguageCert LTE to międzynarodowy egzamin językowy zakończony otrzymaniem Certyfikatu ze wskazaniem jednego z sześciu poziomów Rady Europy, CEFR, A1, A2, B1, B2, C1 oraz C2. Dowiedz się więcej

GOOGLE CLOUD

Podejmując u nas studia masz możliwość uzyskania certyfikatu poprzez program Google Cloud.

Dowiedz się więcej

87% naszych Absolwentów
znajduje pracę w zawodzie

nasi studenci zasiadają w radach nadzorczych

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

RealTime Online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online

Jak długo trwają studia podyplomowe Zarządzanie w sektorze HORECA?

Zarządzanie w sektorze HORECA na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University to dwusemestralne studia podyplomowe niestacjonarne, interaktywne i prowadzone w pełni przez internet. Czas ich trwania:

  • 2 semestry

Koszt studiów podyplomowych Zarządzanie w sektorze HORECA

Czesne za cały tok studiów wynosi 3 650 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 365 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

Jak wygląda świadectwo ukończenia studiów podyplomowych?

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.
Certyfikat gwarantuje najwyższy standard jakości usług zapewnianych przez profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz konkurencyjne rozwiązania technologiczne stosowane w procesie kształcenia.

MSUES 2.0

MSUES 2.0
Znak jakości MSUES otrzymują instytucje szkoleniowe dbające o najwyższą jakość oferowanych przez siebie szkoleń zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Wpis do rejestru szkoleniowego

Wpis do rejestru szkoleniowego
Otrzymaliśmy wpis do rejestru szkoleniowego o numerze: 2.12/00126/2022 upoważniającym do realizowania szkoleń dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy finansowanych za pomocą środków publicznych. W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania edukacji skontaktuj się z Urzędem Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ

Chcesz wiedzieć więcej o tym kierunku?

Wyślij do nas wiadomość online!

Przesuń w prawo aby wysłać

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Zarządzania.

Sprawdź naszą ofertę studiów I i II stopnia z zakresu Zarządzania.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.

Studia podyplomowe Dołącz do nas

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w WSB-NLU?

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w WSB-NLU, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

W chwili obecnej możliwość rekrutacji na poszczególne kierunki istnieje wyłącznie w ramach limitu wolnych miejsc. Prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji i Marketingu:

+48 18 44 99 190

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!
Preferencje plików cookie
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies klikając przycisk Ustawienia. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.
Preferencje plików cookie
Wykorzystanie plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.

Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie prosimy o kontakt.