Psychologia - studia jednolite magisterskie z transferem ocen

WSB-NLU w ramach pięcioletnich jednolitych studiów magisterskich proponuje studia stacjonarne, niestacjonarne oraz niestacjonarne w modelu RealTime Online dla osób, które uzyskały tytuł magistra lub licencjata.

Preferowane kierunki: pedagogika, socjologia, resocjalizacja i pokrewne (standardowo kwalifikacja na 5 semestr). Po każdym innym kierunku dziekan na podstawie przesłanych dokumentów określa możliwość skrócenia toku studiów.

Jeśli posiadasz dorobek kształcenia związany ze studiowaniem, a oceny nie są starsze niż 20 lat , możesz ubiegać się o transfer ocen na wyższy rok niż pierwszy.

• CZAS TRWANIA: studia mają charakter intensywny i trwają w zależności od kwalifikacji dziekana,
  • SPECJALNOŚCI: można podjąć kształcenie na jednej z trzech specjalności tj.:psychologia kliniczna i osobowości, psychologia w biznesie lub neuropsychologię,
  • SZCZEGÓŁOWE ZASADY REKRUTACJI PRZEDSTAWIONE SA NA PONIŻSZEJ INFOGRAFICE

Dokumenty do weryfikacji należy przesłać, logując się na portal rekrutacyjny przez kafelek REKRUTACJA OTWARTA  w prawym, górnym rogu strony

• W pierwszej kolejności należy założyć konto na portalu rekrutacyjnym.
  • Kandydat ubiegający się o awans musi przesłać dorobek związany ze studiowaniem poprzez portal rekrutacyjny (menu "Transfer Ocen" z lewej strony).  UWAGA ! Oceny załączane do wniosku o transfer nie mogą przekroczyć 20 lat
  • Osiągnięcia akademickie wliczające się w transfer ocen, jakie student zdobył podczas kształcenia to  m.in. suplement, indeks, transkrypt ocen, kartę przebiegu studiów, świadectwo ukończenia studiów podyplomowych (awers i rewers).
  • Kandydat uzyskuje informację o możliwości promocji na wyższy rok niż pierwszy od dziekana lub osoby uprawnionej przez dziekana do przyznania awansu.
  • Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjęcie na studia z transferem ocen będzie możliwe po pozytywnej weryfikacji wniosku przez Dziekana WSB-NLU oraz kompletu dokumentów rekrutacyjnych w portalu rekrutacyjnym.

Dlaczego warto studiować Psychologię na WSB-NLU?

Stacjonarnie, Niestacjonarnie lub RealTime Online
Płatność ratalna
Szeroka oferta kursów
Doświadczona kadra
Nowoczesne sale
Stypendia

Kursy online

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online. Sprawdź popularne kursy online:

Sprawdź również:

Nadzór merytoryczny nad kierunkiem pełni IDOiPP WSB-NLU

Jak przystąpić do egzaminu z domu/biura i skorzystać ze zniżki?

Poznaj koła naukowe działające na uczelni oraz udogodnienia działające na WSB-NLU

Több információ