Słowo prezydenta WSB-NLU


"Główną misją WSB-NLU jest i będzie kształcenie studentów. I to w jak najpełniejszym wymiarze. Wspólnie ze studentami stworzyliśmy atmosferę uczelni nachylonej w ich stronę, uczelni ułatwiającej rozwijanie indywidualnych talentów, dostrzegającej w każdym studencie to, co w nim najlepsze. Atmosfera życia studenckiego, relacje z kadrą dydaktyczną i przywiązanie Absolwentów do uczelni stało się istotnym wyróżnikiem WSB-NLU. Tradycyjne uniwersytety przedstawiają się poprzez sylwetki swoich uczonych i dorobek naukowy. My również mamy czym pochwalić się w tym zakresie – dysponujemy znakomitą i zaangażowaną kadrą dydaktyczną i naukową. Jednak w centrum zainteresowania naszej Uczelni od zawsze był i pozostaje student, dlatego wolimy przedstawiać się poprzez sylwetki naszych absolwentów."

 

Dr Krzysztof Pawłowski, Prezydent WSB-NLU

Zjazd Absolwentów na 25-lecie WSB-NLU


W dniu 3 września 2016 roku na terenie Kampusu naszej Uczelni odbył się Zjazd Absolwentów z okazji 25 - lecia działaności WSB - NLU. W tym dniu świętowaliśmy również 70 - te urodziny wieloletniego Rektora a obecnie prezydenta Uczelni, dr. Krzysztofa Pawłowskiego.

Na uroczystość przyjechało około 500 absolwentów z całej Polski. W programie były m.in. prelekcje absolwentów, w których opowiadali oni o wpływie Uczelni na ich dotychczasowe życie i kariery zawodowe. W trakcie obchodów odbył się uroczysty toast z okazji 25 - lecia działalności naszej Uczelni oraz 70 - tych urodzin dr. Krzysztofa Pawłowskiego.

Impreza zakończyła się koncertem z cyklu WSB Jazz Cafe, w którym wystąpili nasi Absolwenci oraz ich przyjaciele.  Jedną z niespodzianek przygotowaną przez nas dla dr. Krzysztofa Pawłowskiego z okazji 70 - tych urodzin był mural przedstawiający Jego sylwetkę, został ona namalowany przez znanego sądeckiego artystę - Mgr Mors'a.

Zjazd Absolwentów - fotorelacja


SOWA


Sieć Ofert Wzajemnych Absolwentów WSB-NLU - to lista mailingowa przeznaczona jest dla wszystkich absolwentów WSB-NLU.

Po wpisaniu się na listę:

 możesz promować tu swoje usługi,

prosić o pomoc lub informację,

umieszczać oferty pracy.

Wystarczy wysłać wiadomość na adres sowa@wsb-nlu.edu.pl a wiadomość trafi do kilkuset absolwentów - użytkowników sowy.

Przydatne informacje:

- We wszystkich sprawach związanych z funkcjonowaniem listy mailingowej sowa można pisać na adres: alumni@wsb-nlu.edu.pl

- ZALOGUJ SIĘ: http://alumni.wsb-nlu.edu.pl

- wypełnij formularz: gps.wsb-nlu.edu.pl

Bez wątpienia Lista jest naszą przewagą konkurencyjną nad absolwentami innych uczelni.

Album Absolwentów


" Przedstawiamy Państwu Album Absolwentów, który jest swoistym manifestem, deklaracją ideową WSB-NLU. Pokazuje, co dla nas jest najważniejsze – kształtowanie nowej elity, która przejmie od nas zadanie uczynienia Polski i świata lepszym."
Dr Krzysztof Pawłowski, prezydent WSB-NLU

Stopka