Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI

Aktualności WSB-NLU

Od 10 do 14 czerwca 2024 roku w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis Uniwersity w Nowym Sączu odbyło się szkolenie zorganizowane dla partnerskiej Uczelni z Kazachstanu pt. "Innovation Management 2024". Zajęcia prowadził prof. WSB-NLU dr Michał Jasieński, absolwent GSAS Harvard University, ceniony ekspert w dziedzinie zarządzania innowacjami, a prorektor naszej Uczelni.

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!

Więcej informacji