Projekty społeczne

Projekty społeczne WSB-NLU

Nasze projekty społeczne

Dziecięcy Uniwersytet I Wieku jest kontynuacją projektu Sądecka Akademia Dziecięca (SAD) realizowanego przez Fundację Młodzież-Edukacja-Przyszłość i Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu we współpracy z lokalnymi instytucjami i organizacjami, polegający na zabawie dzieci w studiowanie.

Jak wiele można pomóc czyniąc naprawdę niewiele? O tym każdego roku przekonują się studenci Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Organizowany przez nich Run 4 a Smile, czyli biegnij z nami po uśmiech, w każdej edycji kończy się ogromnym sukcesem w pomocy tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Od lat głównym partnerem wydarzenia jest Stowarzyszenie SURSUM CORDA.

Potęga Informatyki to niezwykłe widowisko, przeznaczone jest nie tylko dla osób zafascynowanych informatyką ale też dla wszytskich pasjonatów widowisk multimedialnych, koncertów oraz ludzi fascynujących się wszelkimi nowinkami technologicznymi. To wydarzenie, które nie może przegapić żaden miłośnik IT!

 

Gotowanie w najlepszym stylu, pyszne potrawy i otwarte serca – to właśnie charakteryzuje niezwykłe wydarzenie organizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. International Cooking Day to event, który udowadnia, że studenci WSB-NLU nie tylko lubią międzynarodową kuchnię, ale są chętni by nieść pomoc potrzebującym!

Gratulacje Kapralu! Odnalazłeś nasze wydarzenie! Każdy, kto chce wziąć w nim udział zdaje sobie sprawę, że ataki w cyberprzestrzeni są na porządku dziennym. Dlatego wychodzimy z propozycją – zostań cyberżołnierzem w świecie przepełnionym wirtualnymi wojnami! Weź udział w cyklicznym kursie Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University i zdobądź wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa.

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie ORION mają zaszczyt i przyjemność realizować wspólnie IX edycję projektu pn. „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość”.

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!