Studia Rzeszów

Studia Rzeszów

Filia WSB-NLU w Rzeszowie

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu to zaufany partner w Biznesie i Edukacji

Chcesz studiować w Rzeszowie? Interesuje Cię oferta Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University? Nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć jedno i drugie. Jest to możliwe, dzięki studiowaniu zdalnemu w formule RealTime Online w filii zamiejscowej naszej uczelni w Rzeszowie.

Dzięki specjalnemu programowi studiowania zdalnego nasi słuchacze mają sposobność, m.in. skutecznie łączyć pracę zawodową z nauką, kształcić się i łączyć obowiązki rodzinne. To także doskonałe rozwiązanie dla osób z niepełnosprawnościami, dla których dojazd na uczelnię byłby wyzwaniem nie do pokonania. Teraz możesz studiować na jednym z czterech kierunków lub skorzystać z rozbudowanej oferty studiów podyplomowych.

Studia w Rzeszowie - oferta edukacyjna WSB-NLU

Rozpocznij studia na wydziale zamiejscowym WSB-NLU w Rzeszowie, by zapewnić sobie wiele możliwości kształcenia i rozwoju. To właśnie tutaj dostępne są wszystkie kierunki, które ma w ofercie nowosądecka uczelnia. Możesz więc studiować prawo, informatykę, zarządzanie lub psychologię. Oprócz tego do wyboru jest także rozbudowany katalog studiów podyplomowych, dzięki którym pogłębisz wiedzę i zdobędziesz nowe umiejętności.

Studiuj wygodnie za pośrednictwem innowacyjnej platformy Cloud Academy™.

Dołączając do WSB-NLU w Rzeszowie możesz studiować:

  • Psychologię - i zapisać się na jednolite studia magisterskie oraz jednolite studia magisterskie z transferem ocen;
  • Zarządzanie - wybierając studia I (licencjackie) lub II stopnia (magisterskie),
  • Informatyka – studia inżynierskie.
  • Prawo i zdecydować się na jednolite studia magisterskie.

Studia I stopnia na kierunku Zarządzanie na WSB-NLU w filii w Rzeszowie

Wybierz odpowiednie studia, dzięki którym zyskasz wiedzę i doświadczenie. Daj sobie szansę, by uczyć się od najlepszych praktyków biznesowych w Polsce. Wybierz studia licencjackie na kierunku Zarządzanie na WSB-NLU w Rzeszowie. Rozwijaj się, zyskaj możliwość zdobycia dobrze płatnej pracy. Dzięki studiom na naszej uczelni staniesz się specjalistą, którego poszukują pracodawcy!

Studiuj według formuły RealTime Online - kształć się i zostań ekspertem w dziedzinie zarządzania. Wybierz prestiżową uczelnię, która pomoże ci odnieść sukces.

Specjalności na studiach I stopnia z Zarządzania na WSB-NLU w Rzeszowie

Wybierz studia I stopnia w filii zamiejscowej w Rzeszowie, a otworzy się przed tobą szansa na zdobycie wiedzy oraz umiejętności praktycznych, które z powodzeniem wykorzystasz w przyszłości. Poznaj całą ofertę specjalności, na które możesz się zdecydować w ramach studiów licencjackich z Zarządzania.

Same studia to jeszcze nie wszystko! Liczy się program, ciekawa i użyteczna wiedza przekazywana studentom w zrozumiały sposób, oraz wykładowcy. Jedynie mając na względzie wszystkie te czynniki, można wyszkolić specjalistów, którzy mają realne szanse na znalezienie dobrze płatnej, satysfakcjonującej pracy.

Studia na WSB-NLU w Rzeszowie dają szansę, by każdy student mógł zdobyć wiedzę, pozwalającą m.in. zająć się prowadzeniem badań, weryfikacją potrzeb organizacji czy planowaniem strategii biznesowych.

Zdecyduj się na studia I stopnia, dzięki którym zdobędziesz wszechstronne wykształceniu. Po ukończeniu tej specjalności dowiesz się, jak w praktyce wykorzystywać przepisy prawa z zakresu administracji publicznej i rozpatrywać sprawy interesantów.

Wykwalifikowany specjalista ds. BHP bez trudu znajdzie pracę w wielu przedsiębiorstwach i organizacjach. Zajmuj się bezpieczeństwem w pracy zakładowej, przygotowuj analizy BHP, czy minimalizacją negatywnych skutków pracy w firmie.

Dzięki studiom na WSB-NLU masz szansę zyskać pracę w jednym z bardziej pożądanych zawodów. Zdobądź wiedzę i praktyczne umiejętności, które pozwolą ci podjąć się zadań związanych m.in. z obsługą procesów logistycznych czy łańcuchem dostaw.

Zyskaj wiedzę z zakresu public relations, promocji wizerunku i marki, czy sposobów postrzegania firmy. Stań się wykwalifikowanym specjalistą, dzięki studiom I stopnia na WSB-NLU w Rzeszowie.

Dowiedz się, jak skutecznie i sprawnie organizować wydarzenia masowe, jak i na mniejszą skalę. Zostań specjalistą ds. organizacji eventów, dzięki studiom na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University!

Postaw na studia I stopnia z Zarządzania, a dowiesz się, w jaki sposób rachunkowość i obieg finansów może działać w przedsiębiorstwie. Daj sobie szansę, by uzyskać przygotowanie do pracy w bankach, biurach rachunkowych i księgowych.

Specjalista ds. mediów cyfrowych Nowość!

W rozwijającym się świecie e-marketingu i sprzedaży internetowej wykształciło się zapotrzebowanie na nowych specjalistów. Zmieniający się rynek wymógł stworzenie reklam w nowym środowisku, a co za tym idzie także i specjalistów e-commerce!

Postaw na studia, które zapewnią ci wiedzę i umiejętności służące do wspierania sprzedaży, prowadzenia rozmów handlowych, czy pracy z klientami. Zostań Account Managerem w przedsiębiorstwie, dzięki studiom na WSB-NLU.

Studia II stopnia na kierunku Zarządzanie na WSB-NLU w Rzeszowie

Rozwijaj się i kształć dalej, po ukończeniu studiów I stopnia. Wybierz studia magisterskie, jeśli wierzysz, że tytuł licencjata to jeszcze za mało! Zdecyduj się na nową specjalność lub poszerzaj swoją wiedzę i umiejętności, które zdobyłeś podczas studiów I stopnia. Program studiów oferowanych na WSB-NLU został w pełni akredytowany przez Polską Komisję Akredytacyjną. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów.

Studia II stopnia to szansa, by zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne, które są cenione na rynku pracy. Postaw na studia, które dają ci możliwość jednoczesnego zdobywania doświadczenia i poszerzania horyzontów.

Specjalności na studiach II stopnia z Zarządzania na WSB-NLU w Rzeszowie

W filii w Rzeszowie uczelnia oferuje studentom dostęp do wszystkich specjalności prowadzonych w ramach studiów II stopnia na kierunku Zarządzanie. Oprócz kształcenia kierunkowego, w ramach toku studiów na WSB-NLU, studenci biorą udział w specjalistycznych kursach, których celem jest poszerzenie wiedzy m.in. o najnowocześniejsze systemy informatyczne, które wspierają zarządzanie.

Dowiedz się, w jaki sposób praktycznie zarządzać projektami w przedsiębiorstwie i wnosić rozwiązania, które pozwolą kontrolować pracę zespołu. W ramach tej specjalności dowiesz się, jak to zrobić - zyskaj wiedzę i praktyczne umiejętności, które pomogą w planowaniu, zarządzaniu projektami czy działaniach strategicznych w przedsiębiorstwie.

Zarządzaj swoim zespołem, motywuj ich do działania i rozwoju, wspieraj i wdrażaj rozwiązania, które są niezbędne podczas pracy w zakresie Human Resources. Postaw na studia z Zarządzania kapitałem ludzkim i zdobądź umiejętności doceniane na rynku pracy.

Zyskaj wiedzę, która pozwoli ci na prowadzenie własnego biura rachunkowego lub pracę w działach finansowych przedsiębiorstwa, bankach czy innych organizacjach zajmujących się finansami. Dowiedz się, jak odpowiednio rozporządzać funduszami firmy, zminimalizować ryzyko finansowe, a także umiejętnie oceniać szanse biznesowe.

Jak skutecznie promować markę, dbać o marketing i wspierać techniki sprzedaży? Dowiedz się, dzięki studiom II stopnia na WSB-NLU, jak odpowiednio zarządzać marketingiem, by odnosić sukces, jak prezentować sukcesy czy towary, by zyskać klientów, a co za tym idzie też skutecznie domykać transakcje!

Dzięki studiom na WSB-NLU masz okazję zdobyć praktyczne doświadczenie, dzięki któremu będziesz umiejętnie stosować procedury administracyjnie, organizować pracę czy wspierać zarządzanie działaniami dla samorządów, administracji czy wszelkich placówek państwowych.

Zajmij się organizacją procesową w przedsiębiorstwach gotowych na zmianę. Zdobądź wiedzę i umiejętności, dzięki którym będziesz wspierać działania firm, które przeszły już ewolucję przemysłową 4.0. Zyskaj dostęp do narzędzi i nowoczesnych rozwiązań, które możesz przełożyć na sukces swój i przedsiębiorstwa.

Kierowanie branżą turystyczną i restauracyjną wymaga odpowiednich kwalifikacji. Dzięki studiom II stopnia na kierunku Zarządzanie w sektorze HORECA dowiesz się, jak odpowiednio zarządzać biznesem w trudnych czasach, jak obsługiwać zachodzące w nim procesy czy wykorzystywać zasoby ludzkie.

Analiza finansowa, rachunkowość MŚP, czy umiejętności rozliczania podatków - w ramach specjalności Rachunkowość i kontroling na WSB-NLU zyskasz najbardziej aktualną wiedzę z zakresu rachunkowości, księgowości oraz finansów.

Zostań wykwalifikowanym specjalistą z zakresu Analizy danych. Dowiedz się, jak zautomatyzować pracę, działać w świecie Big Data, lepiej rozumieć rozwiązania z zakresu informatyki i matematyki. Stań się specjalistą, o którego będą zabiegać najlepsze marki!

Studia w Rzeszowie – studia inżynierskie na kierunku Informatyka na WSB-NLU

Studiuj informatykę w Rzeszowie, dzięki możliwościom, jakie daje WSB-NLU. Zostań specjalistą poszukiwanym na rynku pracy. Poznaj, jakie zalety płyną z kształcenia online, według innowacyjnej formuły RealTime Online oraz, dzięki ciekawemu sposobowi nauczania poprzez projekt, czyli  Project Based Learning, stosowanego na naszej uczelni.

Nasza oferta sprawia, że możesz zostać wykwalifikowanym inżynierem, specjalistą w branży IT, który posiada nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności, zdobyte już na etapie studiów!

Specjalności na studiach informatycznych na WSB-NLU w Rzeszowie

Studiuj na jednej z naszych specjalności informatycznych w Rzeszowie. Sprawdź, która z nich jest bliższa twoim zainteresowaniom i da ci szansę na rozwój! Dowiedz się więcej, o specjalnościach na kierunku Informatyka na WSB-NLU w Rzeszowie.

Zyskaj wiedzę oraz praktyczne umiejętności, które pozwolą ci sprawnie programować wszelkie aplikacje biznesowe; poznaj techniki działań IT i narzędzia, dzięki którym rozwiązania deweloperskie nie będą tajemnicą.

Programista gier komputerowych Nowość!

Zdobądź wiedzę o projektowaniu nowoczesnych, wysokiej klasy gier - stwórz własną platformówkę, RPG czy inną grę na dowolną platformę; dzięki studiom na WSB-NLU dowiesz się, jak tworzyć animacje, obsługiwać wzorce projektowe czy wprowadzać materiały graficzne.

Dziś każdy z nas narażony jest na ataki w internecie - w chwili, gdy stał się on nieodłączną częścią życia, jesteśmy wystawieni na kradzieże, hakerstwo czy stalking; zyskaj zawód przyszłości, dzięki studiom na WSB-NLU - postaw na kierunek, który zapewni ci szansę pracy w organizacjach różnego kalibru.

Zostań specjalistą poszukiwanym na rynku pracy - wybierz specjalność Grafik komputerowy, by dowiedzieć się więcej o projektowaniu, kompozycji obrazu, czy technikach tworzenia grafik. Zdobądź umiejętności praktyczne, dzięki z dziedziny multimediów, nowoczesnych technik modelowania i wielu więcej tematów.

Jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia na WSB-NLU w Rzeszowie

Jeśli marzysz o studiowaniu psychologii, na WSB-NLU przygotowaliśmy ofertę studiów jednolitych, które pozwalają od podstaw zgłębić tajniki tego zawodu. Do wyboru w rzeszowskiej filii są dwie możliwości studiowania - trwające 10 semestrów, czyli 5 lat jednolite studia magisterskie oraz trwające 3-4 lata jednolite studia magisterskie z transferem ocen, czyli tzw. awansem.

Studia na WSB-NLU z filią w Rzeszowie to także okazja, by nabyć praktyczne doświadczenie w zakresie psychologii. Uczelnia współpracuje z Instytutem Diagnostyki, Opiniodawstwa i Pomocy Psychologicznej w Nowym Sączu.

Specjalności w ramach kierunku Psychologia w filii zamiejscowej WSB-NLU w Rzeszowie

W ofercie WSB-NLU w Rzeszowie dostępnych jest kilka specjalności. Wybierz tę, która jest najbliższa twoim zainteresowaniom. Postaw na praktyczne kształcenie, które zostało akredytowane przez Polską Komisję Akredytacyjną. Dzięki temu wiesz, że kształcenie, na które stawiasz, jest na najwyższym poziomie!

Wybierz specjalność dedykowaną osobom zainteresowanym, m.in. problemami zdrowia psychicznego, odpowiedniemu stawianiu diagnoz psychologicznych, czy prowadzenia terapii w wypadku zaburzeń. Dzięki tym studiom na WSB-NLU zyskasz wiedzę oraz poznasz narzędzia, dzięki którym metody diagnostyczne w psychologii staną przed tobą otworem.

Postaw na specjalność, której eksperci są poszukiwani na rynku pracy; jeśli chcesz łączyć wiedzę psychologiczną z biznesem czy marketingiem - to opcja idealna; czyli specjalność, dzięki której wykształcisz umiejętności służące zarządzaniu zmianami w przedsiębiorstwie; dzięki tym studiom dowiesz się, jak skutecznie pracować w zespole, rozwiązywać konflikty w organizacji, czy prowadzić mediacje lub negocjacje.

Studia psychologiczne na specjalności Neuropsychologia to doskonały wybór dla osób, które chcą poznać metody pracy psychoterapeutycznej, a jednocześnie zależy im na rozwoju w zakresie neuropsychologii czy diagnozy klinicznej; studia na WSB-NLU w Rzeszowie to okazja, by zdobyć wiedzę od praktyków i ekspertów, a jednocześnie nabyć kompetencje i poznać nowoczesne metody leczenia zaburzeń neuropsychologicznych;

Studia prawnicze w Rzeszowie – jednolite studia magisterskie na WSB-NLU

Postaw na pięcioletnie studia magisterskie, które dają ci szansę zyskać przygotowanie praktyczne i teoretyczne z zakresu Prawa. Dzięki studiom na WSB-NLU poszerzysz swoją wiedzę i zyskasz kompetencje, które są niezbędne w zawodzie prawniczym, poznasz tajniki prawa karnego i cywilnego, a także innych gałęzi prawa. Dołącz do grona studentów, wybierając WSB-NLU w Rzeszowie!

Studia jednolite magisterskie na kierunku Prawo w Rzeszowie

Poznaj wszystkie specjalności, które oferuje WSB-NLU w ramach kierunku Prawo w Rzeszowie. Zyskaj otwartą ścieżkę zawodową i stań się wziętym prawnikiem lub specjalistą biznesowym.

Nowość!

Studiuj Prawo w Biznesie, by poznać tajniki m.in. prawa gospodarczego, podatkowego. Zyskaj wiedzę z zakresu sporządzania specjalistycznych aktów prawnych, wspierania firm podczas pozyskiwania zamówień publicznych czy przetargów.

Nowość!

Zostań specjalistą ds. administracji i aspektów prawnych, a tym samym otwórz przed sobą nowe ścieżki zatrudnienia. Zyskaj prestiżowy zawód, a swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuj w kontaktach z urzędami, czy jednostkami samorządowymi.

Oferta studiów podyplomowych na WSB-NLU w Rzeszowie

Chcesz się rozwijać i zyskać nowe możliwości na rynku pracy? Dobrym wyborem będą studia podyplomowe na WSB-NLU. Dzięki temu rozwiniesz swoje umiejętności, poznasz tajniki pracy w zawodzie i nowe spojrzenie na to, czym się zajmujesz lub chciałbyś robić. To najlepsze rozwiązanie także dla osób, które szukają nowych wyzwań, chcą się przebranżowić lub wrócić do czynnej pracy zawodowej. Studia podyplomowe w Rzeszowie będą idealnym wyborem.

Wszystkie zajęcia znajdujące się w ofercie uczelni zostały starannie przygotowane z dbałością o dzisiejsze wymogi rynku pracy, zapotrzebowanie na specjalistów, jak również kwestie praktyczne i teoretyczne. Możesz studiować na kierunkach związanych z informatyką, psychologią oraz zarządzaniem.

Poznaj całą ofertę studiów podyplomowych na WSB-NLU dostępnych w Rzeszowie.

Studia podyplomowe w Rzeszowie na kierunku Informatyka

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom początkujący Nowość!

Chcesz nauczyć się czegoś nowego od podstaw? Zyskaj praktyczne umiejętności w kierunku programowania aplikacji biznesowych. Program przeznaczony jest dla osób, które wcześniej nie miały sposobności nauczenia się programowania! Dowiedz się, w jaki sposób odpowiednio projektować aplikacje biznesowe i mobilne.

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany Kurs zaawansowany dostępny od semestu letniego 2023

Od semestru letniego 2023 ruszają studia podyplomowe na kierunku Programowanie aplikacji biznesowych, przeznaczone dla zaawansowanych studentów. To świetna okazja do rozwoju dla tych, którzy chcą zyskać jeszcze większą wiedzę i umiejętności z zakresu programowania i tworzenia aplikacji!

Cyberbezpieczeństwo – poziom początkujący Nowość!

Zadbaj o bezpieczeństwo, a dokładnie cyberbezpieczeństwo każdego przedsiębiorstwa. Dzięki studiom podyplomowym na WSB-NLU zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci skutecznie chronić dane, hasła i inne cenne informacje każdej firmy. Stań się specjalistą, którego szukają na rynku pracy!

Dowiedz się, czym jest grafika 3D, projektowanie animacji, rozwój w kierunku gier komputerowych i nie tylko! Na studiach podyplomowych Drimagine rozwiniesz się i sprostasz wymaganiom rynku pracy. Dowiedz się więcej o projektowaniu niż na klasycznych kursach graficznych.

Zostań specjalistą od grafiki komputerowej - twórz materiały niezbędne w reklamie, na stronach internetowych, w grach czy symulacjach. Zyskaj szerokie możliwości zatrudnienia, mając wiedzę z zakresu edycji grafik, modelowania 3D czy animacji komputerowej.

Studia podyplomowe w Rzeszowie na kierunku Pedagogika

Rozpocznij nową ścieżkę kariery - zostań rehabilitantem osób z niepełnosprawnością intelektualną lub specjalistą edukacyjnym. Zyskaj wiedzę z zakresu oligofrenopedagogiki wraz z elementami psychologii rewalidacyjnej. Celem studiów podyplomowych w Rzeszowie jest przygotowanie studentów do podjęcia pracy w zawodzie nauczyciela lub pedagoga.

Jeżeli chcesz rozpocząć pracę pedagoga, który będzie mógł nauczać dzieci lub młodzież - postaw na studia podyplomowe Przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela. Program studiów podyplomowych WSB-NLU jest zgodny z przepisami prawa i rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. 2019 poz. 1450).

Zyskaj wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą ci stać się wykwalifikowanym specjalistą. Dowiedz się, w jaki sposób skutecznie pracować, edukować i prowadzić terapię osób, które mają zaburzenia ze spektrum autyzmu. Dzięki studiom podyplomowym będziesz wiedzieć, jakie są najlepsze metody pracy, stymulacji czy rozwoju dzieci.

Postaw na innowacyjne i rozwojowe studia, na które możesz zapisać się w Rzeszowie. Dowiedz się m.in. jak kierować wczesnym wspomaganiem rozwoju dzieci, co zrobić, by stawiać trafne diagnozy i konstruować indywidualne programy pracy. Program studiów jest zgodny z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. 2019 poz. 1450).

Trener umiejętności społecznych Nowość!

Studia podyplomowe to świetna okazja do rozwoju w konkretnym kierunku. Interesuje cię zostaniem trenerem umiejętności społecznych? Daj sobie nowe możliwości, podejmując studia w Rzeszowie. Dowiedz się, m.in. jak pomagać dzieciom i dorosłym, którzy mają trudności z funkcjonowaniem w społeczeństwie.

Studia podyplomowe w Rzeszowie to świetna okazja, by dowiedzieć się, w jaki sposób biologia oraz psychologia mogą na siebie oddziaływać. Zyskaj wiedzę i umiejętności praktyczne, które pomogą podczas stymulacji zmysłów oraz prowadzeniu działań z zakresu integracji sensorycznej. Podnieś swoje kwalifikacje, dając jednocześnie szansę na lepsze niesienie pomocy innym!

Odpowiednie przygotowanie do pracy z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością słuchową pozwala rozwijać młodych ludzi, lepiej ich zrozumieć, rehabilitować oraz edukować. Dzięki studiom podyplomowym zyskasz umiejętności praktyczne, wiedzę i narzędzia, które ułatwią pracę z dziećmi niesłyszącymi, słabosłyszącymi lub z dysfunkcją słuchu.

Chcesz pracować z dziećmi lub młodzieżą z dysfunkcją wzroku? W takim razie Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością wzrokową będzie doskonałym wyborem. Tyflopedagogika to kierunek studiów podyplomowych na WSB-NLU w Rzeszowie, który został opracowany zgodnie ze wszystkimi wytycznymi Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zostań pedagogiem specjalizującym się w zakresie Edukacji włączającej. Zdobądź kwalifikacje, dzięki którym możesz wspierać edukację dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami integracyjnymi oraz rozwojowymi. Diagnozuj potrzeby edukacyjne, stosuj narzędzia wspierające integrację i edukację.

Logopedia Nowość!

Rozwijaj się w zakresie logopedii - zyskaj wiedzę i umiejętności, dzięki którym będziesz mógł pracować z dziećmi mającymi trudności z prawidłowym rozwojem mowy. Studia podyplomowe w Rzeszowie przygotowują do roli specjalistów, którzy zajmują się m.in. wczesnym wykrywaniem zaburzeń rozwojowych oraz wspomaganiem rozwoju dziecka zagrożonego niepełnosprawnością czy trudnościami rozwojowymi.

Zyskaj kwalifikacje, które pozwolą ci nauczać kolejnego przedmiotu w szkole. Stań się pedagogiem z większymi możliwościami kształcenia młodych ludzi. Studia te dedykowane są osobom, które posiadają już przygotowanie pedagogiczne.

Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Informatyka Nowość!

Studia podyplomowe to okazja, by zyskać wykształcenie pozwalające na nauczanie kolejnego przedmiotu w szkole. Studia przygotowujące do prowadzenia zajęć z zakresu informatyki mają starannie opracowany program zajęć i kończą się uzyskaniem świadectwa podyplomowego.

Podstawy przedsiębiorczości dla nauczycieli Nowość!

Nauczyciele, podobnie jak ich uczniowie, muszą nieustannie się dokształcać. Zmieniający się rynek pracy wymaga tego, by zdobywać nową wiedzę i umiejętności. Jeśli chcesz rozwinąć się jako nauczyciel - postaw na studia podyplomowe pozwalające zyskać przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu.

Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Bezpieczeństwo i higiena pracy Nowość!

Przygotuj się na wyzwania dzisiejszego rynku pracy - zyskaj nowe doświadczenie, które otworzy przed tobą kolejne ścieżki kariery. Rozwijaj się, dając szansę na nauczanie kolejnego przedmiotu. Zostań specjalistą ds. nauczania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Matematyka Nowość!

Poszerz swoje kwalifikacje zawodowe, dzięki podjęciu studiów podyplomowych Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu. Zyskaj doświadczenie i umiejętności do kształcenia w zakresie matematyki.

Studia podyplomowe w Rzeszowie na kierunku Psychologia

Rozwijaj się w zakresie psychologii sądowej - postaw na studia podyplomowe na WSB-NLU w Rzeszowie. Dowiedz się, m.in. jak wykonywać diagnozy psychologiczne na potrzeby wymiaru sprawiedliwości, w jaki sposób orzekać, zapobiegać psychopatologii i innym zjawiskom.

Gdy w rodzinie pojawia się choroba nowotworowa - dotyka ona wszystkich domowników. Często nie tylko chory potrzebuje wsparcia, ale także bliscy. Zostań specjalistą, który będzie pomagać osobom zmagającym się z rakiem, jak i jej rodzinie. Dzięki studiom podyplomowym z Psychoonkologii masz szansę zyskać nowe kompetencje.

Poszerz swoje możliwości i kompetencje, wybierając studia podyplomowe z Neuropsychologii. Dowiedz się m.in.: czym są zaburzenia neuropsychologiczne, jak stawiać diagnozy, które metody badań należą do najnowocześniejszych. Zyskaj nową wiedzę, by jeszcze lepiej pomagać swoim pacjentom!

Sport to nie tylko wysiłek ciała, ale też umysłu, konieczność mierzenia się z porażkami i wygranymi. Psychologia sportu na WSB-NLU to kierunek, który daje szansę kształcenia w zakresie m.in. technik wspierania sportowców, coachingu zespołów, czy prowadzenia badań grupowych.

Trudne przeżycia wymagają przetrawienia i przepracowania. Pełniąc rolę Psychotraumatologa będziesz mieć okazję współpracować z osobami, które doświadczyły traumy, spowodowanej m.in. przemocą, trudnym dzieciństwem czy śmiercią bliskich. Dzięki studiom podyplomowym zyskasz nową rolę i spełnisz się zawodowo.

Zagadnienia związane z seksem wciąż w Polsce są tematem tabu. Jednak, by zmierzyć się z niektórymi problemami w sferze seksualnej, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Sprawdź, jak wygląda oferta studiów podyplomowych z zakresu Psychoseksuologii. Dzięki niej zyskasz doświadczenie i wiedzę, by pomagać pacjentom.

Uzależnienia nie muszą dotyczyć wyłącznie substancji - coraz częściej pacjenci mierzą się z problemami natury behawioralnej. Jak sobie z nimi radzić? Najlepiej udać się do wykwalifikowanego specjalisty. Rozwiń swoje możliwości niesienia pomocy pacjentom, zyskując wiedzę z zakresu terapii uzależnień behawioralnych.

Psychologowie biznesu są dziś poszukiwani na rynku pracy. Teraz masz szansę zyskać pracę, jeśli poszerzysz swoje kompetencje. Postaw na studia podyplomowe na WSB-NLU w filii w Rzeszowie. Zostań wykwalifikowanym specjalistą ds. biznesu i zajmuj się kwestiami dot. współpracy z kontrahentami czy pracownikami.

Jedną z dziedzin psychologii, w której brakuje wykwalifikowanych specjalistów jest Psychologia transportu. Dzięki studiom podyplomowym Psychologia transportu na WSB-NLU w Rzeszowie dowiesz się m.in. jak przeprowadzać badania kierowców, prowadzić szkolenia czy działać w orzecznictwie. To ogromna szansa na znalezienie nowych miejsc pracy.

Psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa Nowość!

Jak wspierać pacjentów, którzy zmagają się z trudnościami, kryzysem lub traumą? Mając umiejętności związane, m.in. z zapobieganiem psychopatologii, czy zarządzaniem kryzysem w związkach czy rodzinie. Zyskasz je dzięki studiom podyplomowym na WSB-NLU w filii w Rzeszowie.

Testy psychologiczne w pracy psychologa Nowość!

Jednym z narzędzi, którymi posługują się psycholodzy, są testy, dzięki którym można postawić trafną diagnozę, sprawdzić sposób myślenia pacjenta, czy określić predyspozycje zawodowe podopiecznych. Wiedzę o tym, jak posługiwać się testami psychologicznymi zyskasz stawiając na studia podyplomowe na WSB-NLU.

Psychogeriatria Nowość!

Starzejące się społeczeństwo wymaga nowego przystosowania - coraz częściej poszukiwani są specjaliści, którzy znają się na pracy z osobami starszymi i chcą pracować m.in. w zdrowiu publicznym czy uzdrowiskach. Jeśli czujesz, że to droga zawodowa dla ciebie - zyskaj większe przygotowanie, dzięki studiom podyplomowym z zakresu Psychogeriatrii.

Studia podyplomowe w Rzeszowie na kierunku Zarządzanie

Executive Master of Business Administration Nowość!

Jesteś doświadczonym kierownikiem lub osobą, od której wymaga się podejmowania decyzji biznesowych? Dowiedz się jeszcze więcej o środowisku menedżerskim, zyskaj nowe umiejętności i specjalistyczną wiedzę, studiując podyplomowo Executive Master of Business Administration.

Podejmuj jeszcze lepsze decyzje biznesowe i zarządcze - rozwijaj się i kształć, dzięki studiom Master of Business Administration w filii WSB-NLU w Rzeszowie. Zyskaj większą wiedzę i umiejętności z zakresu finansów, zarządzania i prowadzenia biznesu. Zadbaj o swoją przyszłość z WSB-NLU.

Master of Business Administration - Przemysł 4.0 Nowość!

W nowoczesnym świecie warto wiedzieć, jak działać w nowoczesnych organizacjach. Stań się liderem zespołu, jakiego oczekują twoi podwładni. Sprawnie zarządzaj przedsiębiorstwem, działającym w świecie przemysłu 4.0. Zyskaj wiedzę, dzięki studiom podyplomowym na WSB-NLU w Rzeszowie.

Master of Business Administration - NGO Nowość!

Rozwijaj się na stanowiskach kierowniczych i nadzorczych, dowiadując się więcej o zarządzaniu trzecim sektorem, czyli organizacjami pozarządowymi. Studia podyplomowe to doskonała okazja, by zyskać wiedzę i umiejętności, które pomogą twojej karierze!

Master of Business Administration - Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi Nowość!

Pracujesz na stanowiskach menedżerskich lub kierowniczych bądź aspirujesz do tej roli? Zyskaj doświadczenie i wiedzę, by jeszcze lepiej zarządzać zasobami ludzkimi! Ukończenie studiów podyplomowych MBA spełnia wymogi dotyczące kandydatów na członka organu nadzorczego określone w art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy o z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Master of Business Administration - Zarządzanie finansami Nowość!

Skorzystaj ze starannie przygotowanego programu kształcenia, dostępnego na WSB-NLU w ramach kierunku MBA: Zarządzanie finansami. Program MBA oferuje interdyscyplinarne podstawy programowe integrujące dyscypliny biznesowe, takie jak rachunkowość, finanse, zarządzanie, ekonomia i marketing.

Jak skutecznie zarządzać placówkami medycznymi, ośrodkami terapeutycznymi lub przychodniami? Warto wiedzieć, co robić, by jednostka rozwijała się! Tego dowiesz się studiując Master of Business Administration: Zarządzanie w ochronie zdrowia na WSB-NLU w Rzeszowie.

Master of Business Administration - Zielona transformacja Nowość!

Postaw na nowoczesne, w pełni przyszłościowe studia, mające ogromny związek z ekologią oraz dbałością o środowisko. Dowiedz się m.in. jak zbudować firmę, która sprosta m.in. zmianom klimatycznym oraz konieczności zrównoważonej produkcji. Zdobądź niezbędne umiejętności, dzięki wyjątkowym studiom podyplomowym.

Master of Business Administration - Digital marketing Nowość!

Pozyskaj kwalifikacje, dzięki którym staniesz się specjalistą ds. nowoczesnego marketingu, który w dzisiejszych czasach stanowi podstawę działalności niejednego biznesu. Zyskaj możliwości, które pomogą ci zajmować wysokie stanowiska menedżerskie i nadzorcze.

Chcesz podnieść swoje kompetencje? Pracujesz na co dzień w administracji publicznej lub w sektorze, który jest silnie związany ze sferą publiczną? W takim razie studia podyplomowe poświęcone zarządzaniu w tym aspekcie będą odpowiednim wyborem.

Zacznij skutecznie zarządzać swoim zespołem, jednocześnie motywując go, wspierając i odpowiednio kierując. Dzięki studiom podyplomowym na WSB-NLU dowiesz się m.in. jak wdrażać strategie personalne w organizacjach, rozwijać pracowników oraz działać sprawnie we wszystkich aspektach przedsiębiorstwa.

Rachunkowość i podatki to studia podyplomowe na WSB-NLU w Rzeszowie, dzięki którym zyskasz możliwość zajmowania się kwestiami finansowymi przedsiębiorstwa. To także kierunek doskonały dla osób, które na co dzień pracują w sektorze finansowym i chcą zyskać nową, aktualną wiedzę.

Zarządzanie oświatą w sektorze publicznym Nowość!

Poznaj wszystkie aspekty dot. zarządzania placówkami oświatowymi. Dowiedz się, m.in. jak sprawnie prowadzić organizację, zarządzać jej funduszami. Każda placówka, również oświatowa wymaga odpowiednich specjalistów, którzy pomogą w jej rozwoju.

Zostań specjalistą w zakresie Zarządzania projektami. Dzięki studiom na WSB-NLU w Rzeszowie dowiesz się, jak nadzorować i planować zadania w firmie. Poszerz swoje kompetencje, a przy okazji skorzystaj z możliwości zdobycia certyfikatów międzynarodowych: Prince2 Foundation, AgilePM Foundation.

Zarządzanie w sektorze HORECA Nowość!

Prowadzisz działalność w sektorze turystycznym lub restauracyjnym? Zyskaj jeszcze więcej wiedzy, dzięki której będziesz lepiej prowadzić swoją firmę. Dowiedz się jak sprawnie zarządzać w sektorze HORECA - wybierz studia na WSB-NLU w filii zamiejscowej w Rzeszowie.

Postaw na studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Rzeszowie. Dowiedz się, jak odnaleźć się w świecie zamówień publicznych, brać udział w sprawach związanych z prawem administracyjnym, czy kontrolą wewnętrzną.

Zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu BHP rośnie z każdym rokiem. Masz szansę zdobyć nowe umiejętności i kompetencje, dzięki którym staniesz się wykwalifikowanym pracownikiem, zapewniającym w przedsiębiorstwie maksimum bezpieczeństwa. To także szansa, by poszerzyć możliwości wszystkich inspektorów i pracowników zainteresowanych kwestiami BHP.

Większość przedsiębiorstw działa dziś w internecie, gromadzi dane w chmurze i musi stworzyć środowisko, w którym wszystkie informacje będą bezpieczne. Dlatego coraz więcej firm szuka specjalistów ds. Ochrony danych osobowych, którzy znają się na podstawach cyberbezpieczeństwa. Zostań jednym z nich, dzięki studiom podyplomowym na WSB-NLU.

Chcesz poszerzyć swoje kompetencje? Obecnie istnieje ogromne zapotrzebowanie na rynku pracy na analityków danych. Eksperci są potrzebni w wielu przedsiębiorstwach. Zdobądź nową wiedzę, dzięki studiom podyplomowym z Analizy danych na WSB-NLU!

Motywuj, ucz i wspieraj - tak w trzech słowach można określić zawód Coacha. Czujesz, że to ścieżka dla Ciebie? Zyskaj wiedzę i praktyczne przygotowanie, dzięki któremu będziesz wiedzieć,  jak oceniać oraz wykorzystywać potencjał jednostki, odpowiednio wspierać i diagnozować problemy.

Organizacja procesowa i technologie przemysłu 4.0 Nowość!

Organizacja procesowa i technologie przemysłu 4.0 to kierunek, który został stworzony z myślą o absolwentach Zarządzania oraz osobach, które chcą rozwijać się w zakresie nowoczesnych przedsiębiorstw. Zyskaj dodatkowe przygotowanie i wiedzę, którą wykorzystasz w codziennej pracy.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online
kontakt WSB-NLU Kraków - studia

Kontakt

Kontakt z Filią w Rzeszowie:

Patrycja Białek
Tel. +48 534 515 896
adres email: wsbnlu.rzeszow.rekrutacja@gmail.com

Adres: ul. Paderewskiego 96, 35-328 Rzeszów

 

Kontakt z Biurem Rekrutacji i Marketingu Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University:

Telefon ogólny: +48 18 44 99 190

Kierownik - mgr Natalia Gut

mgr Michał Kapała

mgr Hanna Hrechyshkina

mgr Małgorzata Szumacher

Karolina Żytkowicz

e-mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl

WhatsApp (eng.): +48 605 566 257

Adres: ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz