Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI
Studia Tarnów

Studia Tarnów

Filia WSB-NLU w Tarnowie

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu to zaufany partner w Biznesie i Edukacji

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie kariery zawodowej, która przyniesie sukces jest wybór odpowiednich studiów. Jeśli dodatkowo możesz łączyć naukę z pracą – tym lepiej dla Ciebie! Studia stacjonarne nie dają tej możliwości, albowiem wymagają od studentów pełnej dyspozycji. Alternatywą jest jedna z najstarszych i najlepszych uczelni prywatnych w Polsce – Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University.

Na WSB-NLU kładziemy duży nacisk na efektywne łączenie różnych obszarów zainteresowań naszych studentów, jednocześnie dając im czas na pracę oraz przyjemności. Nasza główna siedziba mieści się w Nowym Sączu, ale możesz skorzystać z usług naszej filii w Tarnowie!

Siedziba Wydziału Zamiejscowego WSB-NLU w Tarnowie (biuro i sale dydaktyczne) mieści się w budynku Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie przy ulicy Sanguszków 28 (na terenie Parku Sanguszków).

logo WSB-NLU Tarnów - studia

Studia w Tarnowie - oferta edukacyjna WSB-NLU

Studia w Tarnowie - oferta edukacyjna WSB-NLU

Nie możesz dojeżdżać na studia do Nowego Sącza? Wybierz naszą filię zamiejscową w Tarnowie! Dzięki temu uzyskasz wykształcenie na najwyższym poziomie i zaoszczędzisz swój cenny czas. Oferta edukacyjna dla WSB-NLU w Tarnowie, zakłada innowacyjną metodę kształcenia na odległość. Co to oznacza? Zajęcia zarówno na jednolitych studiach magisterskich, jak i na I i II stopniu prowadzone są według formuły RealTime Online (hybrydowe). Wszystkie zajęcia odbywają się w czasie rzeczywistym za pomocą modułu multitransmisji i dedykowanej dla naszej uczelni platformy CloudA™.

Decydując się studia na WSB-NLU możesz wybierać spośród takich kierunków jak:

  • Psychologia,
  • Zarządzanie,
  • Informatyka,
  • Prawo

oraz oraz ponad 50 kierunków studiów podyplomowych, z zakresu zarządzania, MBA, informatyki, psychologii, pedagogiki i prawa.

Wszystkie zajęcia prowadzone w ramach studiów na WSB-NLU prowadzą do jednego – zdobycia odpowiedniej wiedzy i umiejętności praktycznych, niezbędnych w późniejszej pracy. Dodatkowo studia to świetna przygoda! Dołącz do nas – czekamy w filii zamiejscowej w Tarnowie.

Studia w Tarnowie – Zarządzanie I stopnia na WSB-NLU

Szukasz swojej drogi zawodowej? Nie wiesz, czym się zając po maturze? Przychodzimy z odpowiednim rozwiązaniem – postaw na studia w Tarnowie! Decydując się na kierunek Zarządzanie na WSB-NLU zyskasz odpowiednią wiedzę merytoryczną oraz praktyczne przygotowanie do specjalistycznej pracy. Studia I stopnia na kierunku Zarządzanie w Tarnowie trwają 3 lata (łącznie 6 semestrów) i odbywają się w formule RealTime Online (hybrydowe).

Specjalności w ramach kierunku Zarządzanie I stopnia w Tarnowie

Studia licencjackie trwają 3 lata – to czas dla Ciebie, który powinieneś wykorzystać na zdobycie niezbędnej wiedzy oraz umiejętności. Wszystkie przedmioty na kierunku Zarządzanie zostały dobrane tak, byś zyskał jak najlepszy start w przyszłość. Dodatkowo, w ramach studiów I stopnia w Tarnowie możesz wybierać spośród wielu specjalności, które dodatkowo ukierunkują Twoją wiedzę. Poznaj je wszystkie!

Studiowanie specjalności jaką jest: Analityk biznesowy w Tarnowie, pozwoli Ci rozwijać umiejętności analityczne, opracowywać strategie biznesowe i wspierać rozwój firm w urokliwym mieście, które łączy tradycję z nowoczesnością.

Marzysz o pracy, w której będziesz mógł/a angażować się w sprawy publiczne, tworzyć i wprowadzać innowacje, a specjalność specjalista ds. administracji publicznej to klucz, który otworzy przed Tobą drzwi do tego świata.

Marzysz o pracy, w której będziesz mógł/a chronić zdrowie pracowników i minimalizować ryzyko zawodowe? Specjalność specjalista ds. BHP to klucz do zdobycia wiedzy i umiejętności, które pozwolą Ci osiągnąć ten cel i wpływać na tworzenie bezpiecznych miejsc pracy.

Tarnów to miasto, gdzie nauka idzie w parze z przyjemnością. Wybierając administrację publiczną w Tarnowie, stajesz się częścią społeczności cenionej za swoją gościnność i ciepło.

Zdobywaj wiedzę o zarządzaniu marką i PR w Tarnowie - mieście, które łączy gościnność z dynamicznym rozwojem. Tutaj nauka idzie w parze z odkrywaniem uroków malowniczej Małopolski.

Zdobywaj wiedzę o organizacji eventów w Tarnowie, mieście z wieloma możliwościami do nauki i praktyki. Tutaj każde wydarzenie, które zorganizujesz, będzie miało swój unikalny charakter.

Interesuje Cię w przyszłości praca w branży finansowej lub rachunkowej? Wybierz dedykowaną specjalność na WSB-NLU! Po ukończeniu studiów będzie mieć wiedzę oraz praktyczne umiejętności, by pracować jako doradca finansowy, pracownik banku, biur księgowych czy działów finansowo-rachunkowych.

Reklama internetowa powstała wskutek intensywnego rozwoju branży e-commerce. Kiedyś promocja marki koncentrowała się wyłącznie wokół telewizji, radia czy prasy, dziś pora przejść do nowego wymiaru! Zostań Specjalistą ds. Reklamy Internetowej i zyskaj doświadczenie, które pozwoli Ci znaleźć pracę marzeń.

Interesuje Cię praca w charakterze opiekuna klienta? Chcesz odpowiadać w przyszłości za sprzedaż produktów i usług? Wybierz specjalność Specjalista ds. sprzedaży! Dzięki studiom na WSB-NLU nauczysz się, jak pełnić rolę negocjatora, w jaki sposób zarządzać zespołem oraz sprzedażą.

Zarządzanie II stopnia na WSB-NLU w Tarnowie

Co zrobić po zdobyciu dyplomu licencjata? Najlepiej wybrać się na studia II stopnia na kierunku Zarządzanie. Dzięki współpracy z nami zyskasz nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne z zakresu szeroko pojętego zarządzania. Na WSB-NLU pracujemy na najlepszych polskich oraz amerykańskich wzorcach, stawiając na w pełni indywidualny rozwój każdego studenta. Nasz program studiów jest akredytowany przez International Assembly for Collegiate Business Education oraz Polską Komisję Akredytacyjną (PKA).

Specjalności w ramach kierunku Zarządzanie II stopnia w Tarnowie

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czym chcesz zajmować się w przyszłości – rozważ odpowiednią specjalność w ramach kierunku Zarządzanie. Na studiach II stopnia w Tarnowie zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności z konkretnej, wybranej przez Ciebie dziedziny. Sprawdź, jakie specjalności możesz wybrać na naszej uczelni!

Masz już doświadczenie z zakresu zarządzania, ale wciąż chcesz się rozwijać? Zdobądź wiedzę z zakresu Zarządzania projektami. Dowiedz się więcej na temat wszystkich aspektów planowania, kontroli oraz zarządzania przedsięwzięciami projektowymi. Zyskaj praktyczne umiejętności z WSB-NLU!

Czujesz, że poradzisz sobie w zarządzaniu zespołem lub pracą w dziale HR? Postaw na specjalność Zarządzanie Kapitałem Ludzkim! W jej ramach poznasz kluczowe procesy personalne, w tym dowiesz się i nauczysz, jak projektować oraz wdrażać strategie, jak wynagradzać i motywować pracowników, a także jak działać w aspekcie prawnym w organizacji.

Szacowanie ryzyka, zarządzanie sytuacją kryzysową związaną z finansami – to trudne zajęcie! Jeśli czujesz, że ekonomia oraz zagadnienia związane z kursami walut, stopami procentowymi czy wartościami cen akcji i obligacji to coś, czym chcesz się zajmować, postaw na naszą specjalność na WSB-NLU w Tarnowie!

Zdobądź wiedzę o tym, jak wspierać struktury handlowe w organizacji, wykorzystywać techniki psychologii sprzedaży oraz skutecznie prowadzić negocjacje. Tego wszystkiego nauczysz się w ramach specjalności Zarządzanie marketingiem . Uzyskane kompetencje sprawią, że staniesz się pożądany na rynku pracy.

Specjalista do spraw zarządzania w administracji publicznej to zawód, który jest poszukiwany przez przedsiębiorców. Zdobyta w trakcie toku studiów II stopnia wiedza, wraz z umiejętnościami praktycznymi sprawi, że uzyskasz wszechstronne wykształcenie, które sprawdzi się podczas pracy w sektorze administracji publicznej.

Zarządzanie biznesem międzynarodowym Nowość!

Studiuj zarządzanie biznesem międzynarodowym w Tarnowie i naucz się, jak skutecznie prowadzić biznes na rynkach zagranicznych. Zdobędziesz tu umiejętności, które pomogą Ci odnosić sukcesy na arenie międzynarodowej.

Ewolucja przedsiębiorcza 4.0, zakładająca m.in. postęp technologiczny, wymusiła na przedsiębiorstwach konieczność dostosowania swoich systemów oraz sposobu pracy do nowego środowiska. Dziś to właśnie odpowiednia automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych  ma znaczący wpływ na ogólny sukces firmy. Nie chodzi tu tylko o przygotowanie nowoczesnych narzędzi czy wdrożenie technologii, ale przede wszystkim o zdolność organizacji do przeprojektowania swoich działań, procesów czy modeli biznesowych do zmieniającego się świata. Jeśli chcesz być częścią zmian w przedsiębiorstwach - warto postawić na studia o specjalności Automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych!

Zajęcia na kierunku Rachunkowość i Controlling to szansa, by zdobyć wiedzę i umiejętności od wykładowców z praktycznym doświadczeniem. Wybierając tę specjalność nauczysz się, jak działać w obrębie zagadnień finansowo-księgowych oraz prawnopodatkowych. Wybierz studia na WSB-NLU i zdobądź pracę w przedsiębiorstwie związanym z finansami lub załóż własną działalność gospodarczą.

Nowość!

Specjalność "Zarządzanie logistyką i łańcuchem dostaw" to studia, które umożliwiają zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do skutecznego planowania, organizacji i kontrolowania przepływu towarów i usług w celu zapewnienia efektywności i konkurencyjności przedsiębiorstw. Wybierz studia na WSB-NLU w Tarnowie!

Studiuj analizę danych w Tarnowie i naucz się jak wydobywać cenne informacje z góry danych. Zdobędziesz umiejętności, które pomogą Ci przewidywać trendy i podejmować mądrzejsze decyzje.

Studia psychologiczne w Tarnowie na WSB-NLU

Na WSB-NLU mocno wierzymy, że jedynie praktyczne zajęcia oraz najaktualniejsza wiedza są w stanie wykształcić absolwentów na najwyższym poziomie. Dlatego w ramach naszych studiów oferujemy kierunek Psychologia – jeden z najchętniej wybieranych przez studentów z całej Polski.

W ramach studiów w Tarnowie gwarantujemy dwa rodzaje studiów z zakresu Psychologii – jednolite studia magisterskie trwające 5 lat (10 semestrów) oraz jednolite studia magisterskie z transferem ocen (trwające 3 lata). Podczas nich odkryjesz swój potencjał oraz zdobędziesz najbardziej aktualną i niezbędną wiedzę psychologiczną. Dodatkowo poznasz tajniki zawodu, dowiesz się, jak praktycznie wykorzystać metody diagnostyczne, niezbędne przy zrozumieniu drugiego człowieka oraz o wiele, wiele więcej.

Specjalności w ramach kierunku Psychologia w Tarnowie

Studia psychologiczne na WSB-NLU w Tarnowie to okazja, by zdobyć wykształcenie na najlepszym poziomie, a w następstwie – pasjonującą pracę. Stereotypowe wyobrażenia o pracy psychologa są już mocno nieaktualne. Ponieważ psychologia przenika do praktycznie każdego aspektu naszego życia, przygotowaliśmy trzy specjalności, które ukierunkują Twoją ścieżkę kariery zawodowej! Sprawdź, co możesz wybrać w ramach studiów na WSB-NLU.

Jeśli tym, co Cię interesuje najbardziej jest zrozumienie zachowania swojego lub innych ludzi, chcesz pogłębić umiejętność obserwacji otoczenia oraz analizy procesów zachodzących w relacjach międzyludzkich – specjalność Psychologia kliniczna i osobowości będzie trafnym wyborem. Studenci w ramach kierunku opanowują teoretyczną i praktyczną wiedzę umożliwiającą przeprowadzanie badań diagnostycznych oraz formułowanie opinii potrzebnych do celów leczniczych, terapeutycznych czy orzeczniczych.

Studia w Tarnowie – Informatyka – studia inżynierskie na WSB-NLU

IT to dziś jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin na świecie. Informatycy w postaci web developerów, programistów czy analityków bez trudu znajdą zatrudnienie w każdym zakątku Polski. Żeby jednak tak się stało, należy zyskać odpowiednią wiedzę. Gdzie? Najlepiej na WSB-NLU w Tarnowie!

Nasze studia na kierunku Informatyka to kierunek inżynierski, prowadzony przez praktyków, którzy na co dzień mają możliwość pracy w branży IT. Podczas toku studiów stosujemy innowacyjną metodę nauczania poprzez projekt. Co to oznacza? Podczas III i IV roku studiów na WSB-NLU będziesz realizować rozbudowane projekty informatyczne dla największych firm z branży IT!

Rozwijaj skrzydła w branży IT – zyskaj doświadczenie z WSB-NLU!

Specjalności w ramach kierunku Informatyka w Tarnowie

Na WSB-NLU w Tarnowie gwarantujemy studentom możliwość uzyskania mocno specjalistycznej wiedzy. Wszystkie przedmioty specjalnościowe w ramach studiów inżynierskich prowadzone są przez praktyków. Sprawdź, jaką ścieżkę kariery możesz wybrać po studiach na WSB-NLU!

Specjalność Programista aplikacji biznesowych to opcja dla osób, które interesuje praca w przedsiębiorstwach wytwarzających oprogramowania, branży e-commerce i wielu innych. Nasza oferta edukacyjna zakłada m.in. naukę języków programowania, umiejętność wykorzystywania zwinnych metod wytwarzania oprogramowania. Dowiesz się, jak projektować aplikacje, przy zastosowaniu m.in. technik mobilnych i internetowych.

Jeśli gry są tym, co kochasz – połącz pasję z możliwościami zarobkowymi! Zostań profesjonalnym Game developerem, decydując się na studia specjalnościowe na WSB-NLU. Podczas toku studiów inżynierskich poznasz silniki tworzenia gier, języki programowania, dowiesz się, w jaki sposób tworzyć gry na różnych platformach. To jednak nie wszystko. Podczas specjalności będziesz tworzyć indywidualnie lub w grupie rozbudowane gry!

Zapotrzebowanie na specjalistów do spraw cyberbezpieczeństwa stale rośnie. Świat na dobre przenosi się do internetu – tutaj działa większość firm, sklepów, a także banków! Nic więc dziwnego, że rośnie też ryzyko cyberataków i hakerów, którzy chcą wykraść dane. Przedsiębiorstwa chcą temu zapobiec, dlatego zatrudniają analityków cyberbezpieczeństwa. Zostań specjalistą w tej dziedzinie, wybierając studia inżynierskie na WSB-NLU!

Zdecyduj się na Tarnów i rozwijaj swoją pasję do sztuki cyfrowej. Studia z grafiki komputerowej nauczą Cię, jak tworzyć imponujące projekty graficzne, które połączą Twoją kreatywność z praktycznymi umiejętnościami technicznymi.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online (hybrydowe). Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe)
Ćwiczeniowy

Niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe) - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe)
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe)
kontakt WSB-NLU Tarnów - studia

Kontakt

Sekretariat wydziału zamiejscowego w Tarnowie jest nieczynny. Prosimy o kontakt z siedzibą w Nowym Sącz.

 

Mamy przyjemność poinformować, że w celu zapewnienia Wam kompleksowej i profesjonalnej obsługi, wprowadziliśmy nowy system Klaudiusz 2.0. System ten jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co pozwala na wsparcie zarówno w procesie rekrutacji, jak i w trakcie całego okresu studiów.

Klaudiusz 2.0 obsługuje:

Zgłoszenia głosowe: za pośrednictwem voicebota.
Zgłoszenia pisemne: za pośrednictwem czatbota, który znajdziecie na dole każdej strony po prawej stronie.


Skuteczność naszego systemu w rozwiązywaniu spraw wynosi ponad 80%, jednak w przypadku bardziej złożonych kwestii, pracownicy poszczególnych działów są do Waszej dyspozycji w następujących godzinach:

Dział Rekrutacji i Marketingu: poniedziałek - piątek, 8:00 – 17:00
Pozostałe działy: poniedziałek - piątek, 8:00 – 15:00; sobota, 8:00 – 14:00

Telefon ogólny: +48 18 44 99 100

e-mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl

WhatsApp (eng.): +48 722 021 101


Prosimy o kierowanie zapytań bezpośrednio do odpowiednich działów, zgodnie z zakresem ich kompetencji. Maile wysłane do nieodpowiednich działów, jak również maile kierowane jednocześnie do więcej niż jednego działu, mogą nie zostać rozpatrzone w wyznaczonym czasie.

 

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!
Preferencje plików cookie
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies klikając przycisk Ustawienia. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.
Preferencje plików cookie
Wykorzystanie plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.

Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie prosimy o kontakt.