Studia Kielce

Studia Kielce

WSB-NLU - Wydział Zamiejscowy w Kielcach

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu to zaufany partner w Biznesie i Edukacji

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu zaprasza na studia prowadzone wspólnie z jednostką edukacyjną z Kielc.

W grudniu 2020 roku została podpisana umowa dotycząca wspólnego kształcenia na kierunkach studiów podyplomowych prowadzonych w ramach partnerstwa z Konsorcjum Naukowo-Edukacyjnym, mieszczącym się na ulicy Sienkiewicza 19 w Kielcach.

logo WSB-NLU Kielce - studia

Studia w Kielcach - oferta edukacyjna WSB-NLU

Studia w Kielcach - oferta edukacyjna WSB-NLU

Nie możesz dojeżdżać na studia do Nowego Sącza? Postaw na ofertę naszej uczelni przygotowaną wspólnie z Konsorcjum Naukowo-Edukacyjnym w Kielcach.

Od teraz masz okazję skorzystać z niezwykłej szansy, jaką daje Ci nauka na WSB-NLU! Co nasz wyróżnia? Przede wszystkim kładziemy duży nacisk na praktyczne przygotowanie naszych studentów. Dla nas nie liczy się tylko teoria – wykłady oraz zajęcia prowadzone są w dużej mierze przez ekspertów z danej dziedziny.

W nowej ofercie edukacyjnej w Kielcach znalazły się studia podyplomowe z zakresu

W nowej ofercie edukacyjnej w Kielcach znalazły się studia podyplomowe z zakresu:

  • Rachunkowość i podatki,
  • Zarządzanie marketingiem,
  • Zamówienia publiczne,
  • Master of Business Administration
  • Zarządzanie w ochronie zdrowia,
  • Master of Business Administration,
  • Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym,
  • Programowanie aplikacji biznesowych,
  • Psychologia sądowa,
  • Psychoonkologia.

Dodatkowo oferujemy studentom także możliwość odbywania jednolitych studiów magisterskich oraz jednolitych studiów magisterskich z awansem na studiach Psychologia w naszej filii zamiejscowej w Kielcach.

W celu zapisania się na studia psychologiczne w Kielcach wypełnij formularz na górze strony.

Jednolite studia magisterskie w Kielcach na kierunku Psychologia

Jednolite studia magisterskie w Kielcach na kierunku Psychologia

WSB-NLU to uczelnia, w której największy nacisk kładziemy na praktykę. Wspólnie z Konsorcjum Naukowo-Edukacyjnym przygotowaliśmy ofertę studiów na kierunku Psychologia w Kielcach.

Oferujemy:

5-letnie studia na kierunku Psychologia dedykowane są dla wszystkich chętnych, niezależnie od wcześniejszego doświadczenia.

Z kolei WSB-NLU w ramach pięcioletnich jednolitych studiów magisterskich proponuje studia niestacjonarne w systemie zaocznym dla osób, które uzyskały tytuł magistra, lekarza lub licencjata w zakresie nauk humanistycznych, społecznych i medycznych.

Specjalności w ramach kierunku Psychologia w Kielcach

Niezależnie od tego, czy wybierasz jednolite studia magisterskie czy opcję z awansem, możesz wybrać jedną z trzech specjalności, dostępnych w ofercie edukacyjnej WSB-NLU. Sprawdź, jakie fascynujące drogi zawodowe czekają na Ciebie po ukończeniu studiów magisterskich na naszej uczelni! Nie zwlekaj z wyborem kierunku ani specjalności - w końcu Psychologia to jedna z najczęściej wybieranych dróg przez przyszłych studentów!

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej specjalności? Jeśli interesuje się tym, co myśli drugi człowiek, w jaki sposób funkcjonuje, co go motywuje do działania, a przy tym cechuje Cię otwartość, empatia i chęć niesienia pomocy – specjalność Psychologia kliniczna i osobowości będzie doskonałym wyborem.

Jesteś nastawiony na pracę w grupie, interesuje Cię prowadzenie biznesu oraz zarządzanie firmą? Jesteś ciekaw, co motywuje pracowników, jak można zastosować psychologię ekonomiczną lub społeczną do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa? Wybierz specjalność Psychologia organizacji i zarządzania, a nabędziesz i ukształtujesz umiejętności, niezbędne do zarządzania zmianą, zasobami ludzkimi lub przeprowadzania analiz biznesu.

Oferta studiów podyplomowych online w Kielcach na WSB-NLU

Studia podyplomowe organizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu National-Louis University to okazja doskonała dla każdego. Pracujesz w danej dziedzinie, ale chcesz poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności? A może czujesz, że studia, które dotąd wybrałeś nie zapewniły Ci wielkich szans na rynku pracy? Niezależnie od tego, co Tobą kieruje – oferta studiów podyplomowych WSB-NLU będzie strzałem w 10.! Oprócz wcześniej już wspomnianej możliwości realizowania zajęć na odległość, z dowolnego zakątka Polski czy świata, studia podyplomowe na WSB-NLU to szansa, by zyskać nowe możliwości zawodowe! Zajęcia prowadzone są przez kadrę starannie dobranych, doświadczonych praktyków z danej dziedziny. Dodatkowo przywiązujemy wagę do maksymalnie praktycznego i nowoczesnego podejścia do oferowanych przez nas studiów. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować w ramach studiów podyplomowych na naszym Wydziale Zamiejscowym WSB-NLU w Kielcach!

Studia podyplomowe w Kielcach na kierunku Zarządzanie

Studia MBA to szansa, by zdobyć najbardziej prestiżowe i rozpoznawalne na całym świecie kwalifikacje menedżerskie. Uzyskanie świadectwa ukończenia studiów podyplomowych MBA oznacza potwierdzenie najwyższych kompetencji biznesowych. Nasz program studiów został przygotowany z myślą o osobach, które chcą rozwijać się jako kierownicy lub menadżerowie. Z nami nauczysz się, jak wykorzystywać narzędzia analityczne w zarządzaniu, w jaki sposób współdziałać z otoczeniem, rozwiązywać konflikty w organizacji, prowadzić negocjacje i wiele więcej. Absolwenci studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA) nabywają uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem skarbu państwa (art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym (Dz. U. z 2019r. poz. 1302, 1309, 1571, 1655).

Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia to kierunek studiów podyplomowych, który zapewnia absolwentom dyplom ceniony przez większość instytucji! Jeśli chcesz rozwijać się w zakresie zarządzania służbą zdrowia – to najlepszy kierunek dla Ciebie. Studia są dedykowane zarówno osobom z wiedzą podstawową w tym zakresie, jak i specjalistom, którzy planują sprawne zarządzanie placówkami medycznymi, jak: przychodnie, poradnie specjalistyczne, sanatoria, szpitale, oddziały rehabilitacyjne i wieloma innymi. Z nami zyskasz wiedzę z zakresu MBA na światowym poziomie!

Absolwenci studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA) – Zarządzanie w ochronie zdrowia nabywają uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem skarbu państwa (art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym (Dz. U. z 2019r. poz. 1302, 1309, 1571, 1655).

Niezależnie od tego, czy już wcześniej miałeś doświadczenie ekonomiczne lub finansowe, na nasze studia podyplomowe może zapisać się każdy, kto posiada minimum tytuł licencjata. Studia skierowane są zarówno dla początkujących, jak i księgowych, pracowników biur rachunkowych czy innych specjalistów, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat m.in. księgowości, rozliczeń podatkowych oraz zarządzania w postępowaniu dochodowym i podatkowym.

Zarządzanie w sektorze HORECA Nowość!

Prowadzisz biznes turystyczny bądź restaurację? Pracujesz na szczeblu menadżerskim w organizacjach ze wspominanych dziedzin? W takim razie studia podyplomowe Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym będą trafnym wyborem! Dzięki nim dowiesz się m.in., jak zarządzać przedsiębiorstwami, prawidłowo budować strategie rozwoju firmy, poznasz zasady marketingu w branży turystycznej i gastronomicznej. Postaw na studia podyplomowe z WSB-NLU i rozwiń skrzydła swojego przedsiębiorstwa!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zamówień publicznych? A może szykujesz się do podjęcia pracy w tym zakresie? Niezależnie od tego, co Tobą motywuje – podyplomowe studia Zamówienia publiczne to szansa na znalezienie swojej ścieżki zawodowej. Celem naszych studiów jest wyszkolenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy bez trudu znajdą swoją drogę wśród przetargowych i poza przetargowych form wydatkowania środków publicznych.

Studia podyplomowe w Kielcach na kierunku Psychologia

Psychologia to kierunek niezwykle fascynujący, dający szansę na znalezienie pracy, w której nigdy nie zaznasz nudy! Chcesz pogłębić swoją wiedzę psychologiczną? Szukasz sposobu, by znaleźć nową pracę? Wybierz studia podyplomowe Psychologia sądowa, a zrozumiesz, dlaczego niektóre jednostki przekraczają normy prawne, nie umieją funkcjonować w relacjach rodzinnych lub społecznych. Zdobędziesz umiejętność stawiania diagnozy m.in. z zakresu zaburzeń zachowania jednostki. Dodatkowo studia podyplomowe z obszaru psychologii sądowej mogą być też traktowane jako uzupełnienie wiedzy i kompetencji zdobytych na innych kierunkach.

Mówi się, że gdy choruje jeden pacjent – choruje także cała jego rodzina. Ma to odniesienie zwłaszcza w przypadku pacjentów onkologicznych. Celem studiów podyplomowych jest przekazanie personelowi medycznemu, a także wszystkim osobom mającym styczność z osobami chorymi na choroby nowotworowe stosownej wiedzy oraz umiejętności w tym zakresie. Psychoonkologia pomaga dowiedzieć się, w jaki sposób wspierać pacjentów oraz ich rodziny w trudnej sytuacji zderzenia z chorobą, jak radzić sobie z żałobą oraz jakie metody psychologiczne stosować podczas trwania leczenia.

Studia podyplomowe w Kielcach na kierunku Informatyka

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom początkujący Nowość!

Szukasz alternatywy dla tradycyjnych studiów informatycznych? Chcesz praktycznie nauczyć się, w jaki sposób programować aplikacje? Dzięki studiom podyplomowym na WSB-NLU dowiesz się, jak projektować aplikacje biznesowe! Poznasz możliwości świata IT, nauczysz się, jak zastosować odpowiednie narzędzia informatyczne w procesie projektowania aplikacji. Program nauczania został skonstruowany tak, by z największą dokładnością przybliżyć studentom informacje dot. C#, .NET Core, ASP .NET, MVC, MVVM, LINQ i nie tylko.

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany Kurs zaawansowany dostępny od semestu letniego 2023

Studia podyplomowe w Kielcach na kierunku Pedagogika

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online
kontakt WSB-NLU Kielce - studia

Kontakt

Konsorcjum Naukowo-Edukacyjnym w Kielcach ul. Sienkiewicza 19.

Agnieszka Podlodowska, tel.: +48 790 780 402

Kontakt z Biurem Rekrutacji i Marketingu Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University:

Telefon ogólny: +48 18 44 99 190

Kierownik - mgr Natalia Gut

mgr Michał Kapała

mgr Hanna Hrechyshkina

mgr Małgorzata Szumacher

Karolina Żytkowicz

e-mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl

WhatsApp (eng.): +48 605 566 257