Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI
Studia Radom

Studia Radom

Filia WSB-NLU w Radomiu

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu to zaufany partner w Biznesie i Edukacji

Szukasz oferty studiów, które przygotują Cię do dobrej pracy, a jednocześnie będą interesujące? A może szukasz programu, który pozwoli Ci jednocześnie uczyć się, zdobywać doświadczenie zawodowe i mieć czas dla siebie lub rodziny? Doskonale trafiłeś – postaw na studia na uczelni WSB-NLU z filią w Radomiu!

Zaplecze dydaktyczne WSB-NLU w Radomiu oparte jest o infrastrukturę Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego imienia Janusza Korczaka, znajdującego się przy Alei Józefa Grzecznarowskiego 15 (26-600 Radom). To budynek dydaktyczny, przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiadający zróżnicowane pod względem wyposażenia i pojemności sale dydaktyczne i laboratoria, w tym: salę gimnastyczną, siłownię, pracownię TOMATIS (treningu słuchowego), pracownię muzykoterapii, pracownię logopedyczną, pracownię integracji sensorycznej, sale lekcyjne (od 10 do 30 osób), salę audytoryjną (multimedialną) – do 50 osób, pracownię informatyczną (24 stanowiska).

Infrastruktura Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radomiu wyczerpuje zarówno potrzeby uczelni związane z zapewnieniem miejsca do odbywania zajęć, jak i pozwala na poszerzenie programu nauczania (np. w przypadku studiów podyplomowych z zakresu psychologii) o możliwość skorzystania ze specjalistycznych pracowni dydaktyczno-terapeutycznych.

logo WSB-NLU Radom - studia

Studia w Radomiu - oferta edukacyjna WSB-NLU

Studia w Radomiu - oferta edukacyjna WSB-NLU

Jeśli interesuje Cię oferta WSB-NLU, ale nie możesz sobie pozwolić na dojazd na uczelnię w Nowym Sączu – wybierz nasza filię w Radomiu! Oferta edukacyjna dla WSB-NLU w Radomiu, zakłada innowacyjną metodę kształcenia na odległość – według formuły RealTime Online (hybrydowe), przy wsparciu dedykowanej dla naszej uczelni platformy CloudA™ na kierunkach:

  • Psychologia,
  • Zarządzanie,
  • Informatyka,
  • Prawo.

oraz ponad 50 kierunków studiów podyplomowych, z zakresu zarządzania, MBA, informatyki, psychologii, pedagogiki i prawa.

Dlaczego warto zdecydować się na ofertę edukacyjną WSB-NLU? Jesteśmy jedną z najstarszych i najbardziej cenionych polskich uczelni prywatnych. Wierzymy, że praktyczne podejście do zajęć jest kluczem do sukcesu naszych absolwentów! Dlatego zatrudniamy w dużej mierze wykwalifikowanych praktyków, którzy podczas zajęć przekazują studentom najlepsze know-how w swojej dziedzinie.

Studia w Radomiu – Zarządzanie I stopnia na WSB-NLU

Jesteś po maturze i zastanawiasz się, co dalej? A może chcesz kompletnie odmienić swoje życie i szukasz nowej ścieżki zawodowej? Przed tobą okazja nie do przegapienia – studia licencjackie na kierunku Zarządzanie. Na WSB-NLU duży nacisk kładziemy na praktyczny aspekt studiów, dzięki czemu zdobędziesz niezbędną wiedzę, ale także i umiejętności, które sprawdza się w pracy zawodowej.

Studia I stopnia na kierunku Zarządzanie w Radomiu trwają 3 lata (łącznie 6 semestrów).

Specjalności w ramach kierunku Zarządzanie I stopnia w Radomiu

Sama wiedza o zarządzaniu to nie wszystko, co WSB-NLU może Ci zaoferować. Na naszej uczelni dużą wagę przykładamy do programu studiów, dobierając przedmioty tak, byś po ukończeniu wszystkich semestrów mógł znaleźć pracę marzeń. Dodatkową zaletą WSB-NLU w Radomiu jest możliwość wyboru jednej z wielu specjalizacji, które przybliżą Cię do zawodowego sukcesu. Sprawdź, jakie specjalności w ramach kierunku Zarządzanie czekają na Ciebie w Radomiu.

Studiując w Radomiu, jako Analityk biznesowy, rozwiniesz umiejętności analizy danych, planowania i opracowywania strategii biznesowych. Otworzą się przed Tobą drzwi dynamicznego rynku pracy w tym miasteczku, które oferuje różnorodność sektorów i liczne możliwości rozwoju.

Studiowanie specjalności specjalista ds. administracji publicznej pozwoli Ci zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie planowania, organizacji i zarządzania, aby móc efektywnie przyczyniać się do rozwoju społeczeństwa i dobrobytu publicznego.

Studia specjalista ds. BHP to droga do zdobycia wiedzy o przepisach BHP, technikach oceny ryzyka, oraz umiejętności zarządzania wypadkami i chorobami zawodowymi, aby móc skutecznie działać w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy.

Radom, znany ze swojej bogatej oferty kulturalnej, jest idealnym miejscem do nauki logistyki. Zdobywając tutaj wiedzę, będziesz mógł połączyć studia z rozwojem pasji.

Wybierz Radom i studiuj zarządzanie marką i PR, a połączysz naukę z bogatą ofertą kulturalną tego miasta. Będziesz miał okazję stworzyć unikalne strategie dla marki i nauczyć się, jak skutecznie komunikować się z różnymi grupami odbiorców.

Wybierz Radom i stań się ekspertem w organizacji eventów. Miasto oferuje wiele możliwości do nauki i zdobywania doświadczenia w praktycznej organizacji różnego rodzaju wydarzeń.

Jeśli chcesz zdobyć wiedzę, która otworzy przed Tobą ścieżkę kariery w instytucjach doradztwa finansowego, bankach lub biurach księgowych – ta specjalność będzie idealna dla Ciebie. Po jej ukończeniu bez trudu będziesz wykorzystywać wszelkie informacje do sporządzania raportów czy analiz finansowych.

Rozwój sklepów internetowych spowodował zapotrzebowanie na nowy rodzaj marketingowców. Praca w digital marketingu to dziś jedno z najbardziej prestiżowych zajęć. Jeśli chcesz pracować właśnie w tym obszarze – specjalność Specjalista ds. reklamy internetowej będzie doskonałym wyborem.

Z uwagi na bardzo duże zapotrzebowanie na rynku pracy, przygotowaliśmy specjalność Specjalista ds. sprzedaży. Nasi studenci biorą udział w zajęciach skoncentrowanych wokół sprzedaży produktów i usług przedsiębiorstwa czy zarządzania relacjami z Klientami. Skorzystaj z szansy i zostań Account Managerem.

Studia w Radomiu – Zarządzanie II stopnia na WSB-NLU

Chcesz zdobyć dyplom magistra z Zarządzania? Z WSB-NLU w Radomiu to możliwe! Bazujemy na najlepszy polskich i amerykańskich wzorcach naukowych, przygotowując studentów do pracy w zawodzie. Postaw na swój rozwój i wybierz studia II stopnia na WSB-NLU.

Nasz program studiów jest akredytowany przez Polską Komisję Akredytacyjną (PKA).

Specjalności w ramach kierunku Zarządzanie II stopnia w Radomiu

Czy wiesz, że samo ukończenie studiów to jeszcze nie wszystko? Na rynku pracy liczy się także doświadczenie, a to możesz zdobyć wybierając studia niestacjonarne z WSB-NLU. Dzięki temu połączysz karierę zawodową z nauką… a dodatkowo, jeśli wybierzesz odpowiednią specjalność na kierunku Zarządzanie, będziesz mieć okazję przetestować zdobytą wiedzę i umiejętności w praktyce! Sprawdź, jakie specjalności oferujemy w ramach studiów II stopnia z Zarządzania na WSB-NLU w Radomiu.

Zarządzanie projektami, umiejętność kontrolowania przedsięwzięć, odpowiedniego wyciągania wniosków oraz kierowania zespołem to dziś bardzo ważne, specjalistyczne umiejętności, doceniane na rynku pracy. Zdobądź je, decydując się na Zarządzanie projektami na WSB-NLU.

Praca na stanowisku menadżera nie należy do najprostszych – ciąży na niej duża odpowiedzialność, trzeba bowiem umiejętnie zarządzać zespołem, kierować ludźmi i zadaniami. Głównym celem naszej specjalności jest przygotowanie Cię właśnie do tej roli! Dowiedz się, jak wdrażać strategie personalne, motywować pracowników lub tworzyć odpowiednie warunki zatrudnienia.

Szacowanie ryzyka, zarządzanie sytuacją kryzysową związaną z finansami – to trudne zajęcie! Jeśli czujesz, że ekonomia oraz zagadnienia związane z kursami walut, stopami procentowymi czy wartościami cen akcji i obligacji to coś, czym chcesz się zajmować, postaw na naszą specjalność na WSB-NLU w Radomiu!

W jaki sposób odpowiednio wspierać sprzedaż? Jak rozpoznać klienta skłonnego do zakupu? Tego i wielu innych zagadnień dowiesz się na studiach o specjalności Zarządzanie marketingiem . Zdobędziesz także wiedzę o tym, jak wspierać struktury handlowe w organizacji, wykorzystywać techniki psychologii sprzedaży oraz skutecznie prowadzić negocjacje.

Poruszanie się w przepisach prawa administracyjnego, tworzenie profesjonalnej dokumentacji – to tylko niektóre z obowiązków pracowników administracji rządowej i samorządowej. Jeśli zdecydujesz się na specjalność w tym zakresie, dowiesz się także m.in. jak wykorzystywać narzędzia informatyczne w administracji, realizować działania o charakterze publicznym oraz zarządzać zasobami organizacji.

Zarządzanie biznesem międzynarodowym Nowość!

W Radomiu zdobędziesz umiejętności, które pomogą Ci skutecznie zarządzać biznesem na arenie międzynarodowej. Tutaj nauczysz się, jak nawiązywać międzynarodowe relacje biznesowe i jak prowadzić działalność na rynkach zagranicznych.

Ewolucja przedsiębiorcza 4.0, zakładająca m.in. postęp technologiczny, wymusiła na przedsiębiorstwach konieczność dostosowania swoich systemów oraz sposobu pracy do nowego środowiska. Dziś to właśnie odpowiednia automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych  ma znaczący wpływ na ogólny sukces firmy. Nie chodzi tu tylko o przygotowanie nowoczesnych narzędzi czy wdrożenie technologii, ale przede wszystkim o zdolność organizacji do przeprojektowania swoich działań, procesów czy modeli biznesowych do zmieniającego się świata. Jeśli chcesz być częścią zmian w przedsiębiorstwach - warto postawić na studia o specjalności Automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych!

Rachunkowość i Controlling to specjalność, która ma charakter praktyczny. Podczas zajęć nauczysz się, jak prowadzić księgi rachunkowe, dokumentować i zapisywać dane o działalności przedsiębiorstwa, a także jak sporządzać plany inwentaryzacji czy sprawozdania finansowe. Wszystko to przygotuje Cię do pracy m.in. w jednostkach budżetowych czy biurach rachunkowych.

Nowość!

Specjalność "Zarządzanie logistyką i łańcuchem dostaw" to studia, które umożliwiają zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do skutecznego planowania, organizacji i kontrolowania przepływu towarów i usług w celu zapewnienia efektywności i konkurencyjności przedsiębiorstw. Wybierz studia na WSB-NLU w Radomiu!

W Radomiu, na specjalności analiza danych, odkryjesz jak przekształcać duże ilości informacji w cenne wskazówki. Tu zrozumiesz, jak wykorzystać dane do tworzenia skutecznych strategii.

Studia w Radomiu – Psychologia na WSB-NLU

Psychologia to wciąż jeden z najpopularniejszych kierunków studiów w Polsce. Nie powinno to nikogo dziwić – kierunek jest naprawdę fascynujący! Jeśli interesujesz się tym, co myślą inni, ciekawi Cię funkcjonowanie ludzkiego mózgu, chcesz nauczyć się lepiej obserwować rzeczywistość, która Cię otacza – nie zwlekaj, tylko wybierz jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia na WSB-NLU w Radomiu. Oferujemy w Radomiu dwa rodzaje studiów z zakresu Psychologii – jednolite studia magisterskie trwające 5 lat (10 semestrów) oraz jednolite studia magisterskie z transferem ocen (trwające 3-4 lata).

Specjalności w ramach kierunku Psychologia w Radomiu

Czy wiesz, że w ramach kierunku Psychologia na WSB-NLU w Radomiu prowadzimy trzy, zupełnie różne od siebie specjalności? Decydując się na jedną z nich masz szansę ukierunkować swoją przyszłość i zdobyć wiedzę niezbędną do późniejszej pracy w zawodzie psychologa. Wybierz to, co Cię interesuje i nie czekaj, aż inni zajmą Twoje miejsce na naszej uczelni!

Program specjalności Psychologia kliniczna i osobowości został przygotowany z myślą o tym, abyś w trakcie studiów zdobył umiejętności praktyczne z interesującego Cię kierunku. Odbędziesz zajęcia m.in. z diagnozy osobowości, psychologii klinicznej, poznasz narzędzia przydatne w pracy psychoterapeutycznej i dowiesz się, jak stawiać diagnozy. Dodatkowo czekają na Ciebie zajęcia z praktykami, którzy wprowadzą Cię w niezwykły świat psychologii.

Studia w Radomiu – Informatyka – studia inżynierskie na WSB-NLU

Kierunek Informatyka to studia inżynierskie, które sprawią, że staniesz się specjalistą w swojej dziedzinie. Nie mamy jednak klasycznego podejścia do nauczania informatyki – działamy w oparciu o metodę Project-Based Learning. Na WSB-NLU nie stawiamy wyłącznie na wiedzę teoretyczną i to jest podstawą sukcesu naszej uczelni! Ogromną zaletą kierunku są zajęcia prowadzone przez doświadczonych praktyków, w tym ekspertów z branży IT, deweloperów czy programistów biznesowych.

Już w trakcie III i IV roku studiów na WSB-NLU będziesz realizować rozbudowane projekty informatyczne dla największych firm z branży! Dodatkowo odbędziesz praktyki i staże w firmach, które objęły nasze specjalności patronatem.

Specjalności w ramach kierunku Informatyka w Radomiu

Na WSB-NLU stawiamy na ukierunkowanie studentów na wybraną przez nich dziedzinę informatyczną. Przygotowaliśmy propozycję kilku niezwykle interesujących specjalności, które przybliżą Cię do znalezienia w przyszłości pracy marzeń!

W ramach specjalności Programista aplikacji biznesowych na kierunku Informatyka, poznasz języki programowania, środowiska programistyczne oraz techniki internetowe i mobilne. Dodatkowo dowiesz się, jak działają zaawansowane algorytmy i na czym polegają zasady projektowania aplikacji. Oprócz tradycyjnych zajęć, zespół studentów realizuje zaawansowaną aplikację biznesową (desktopową, internetową i mobilną) pracując zgodnie z zasadami, które obowiązują w profesjonalnych zespołach programistycznych największych firm wytwarzających oprogramowanie.

Game Developer to nie lada gratka dla prawdziwych fanów świata gier! Wybierając tę specjalność dowiesz się również więcej o technologiach programowania sztucznej inteligencji w grach, podstawach modelowania i tworzenia animacji 3D. Jeśli zdecydujesz się na specjalność Game Developer, nie tylko poznasz tajniki projektowania gier na różnych platformach, ale również sam je stworzysz! Nasi studenci projektują indywidualnie i grupowo rozbudowane gry, w oparciu o różne technologie.

Cyberbezpieczeństwo to temat, który dziś jest na językach największych firm IT świata. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynkowemu, przygotowaliśmy specjalność Analityk cyberbezpieczeństwa, w trakcie której dowiesz się m.in. jak efektywnie zabezpieczyć własność intelektualną firmy i przetwarzanych danych. Dodatkowo, dzięki specjalności zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci przeciwdziałać takim zagrożeniom jak cyberataki czy cyberterroryzm.

Grafika komputerowa w Radomiu to szansa na wyrażenie swojej kreatywności za pomocą najnowszych technologii. Poznaj najnowsze techniki i narzędzia, które umożliwią Ci tworzenie oryginalnych projektów.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online (hybrydowe). Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe)
Ćwiczeniowy

Niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe) - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe)
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe)
kontakt WSB-NLU Radom - studia

Kontakt

Mamy przyjemność poinformować, że w celu zapewnienia Wam kompleksowej i profesjonalnej obsługi, wprowadziliśmy nowy system Klaudiusz 2.0. System ten jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co pozwala na wsparcie zarówno w procesie rekrutacji, jak i w trakcie całego okresu studiów.

Klaudiusz 2.0 obsługuje:

Zgłoszenia głosowe: za pośrednictwem voicebota.
Zgłoszenia pisemne: za pośrednictwem czatbota, który znajdziecie na dole każdej strony po prawej stronie.


Skuteczność naszego systemu w rozwiązywaniu spraw wynosi ponad 80%, jednak w przypadku bardziej złożonych kwestii, pracownicy poszczególnych działów są do Waszej dyspozycji w następujących godzinach:

Dział Rekrutacji i Marketingu: poniedziałek - piątek, 8:00 – 17:00
Pozostałe działy: poniedziałek - piątek, 8:00 – 15:00; sobota, 8:00 – 14:00

Telefon ogólny: +48 18 44 99 100

e-mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl

WhatsApp (eng.): +48 722 021 101


Prosimy o kierowanie zapytań bezpośrednio do odpowiednich działów, zgodnie z zakresem ich kompetencji. Maile wysłane do nieodpowiednich działów, jak również maile kierowane jednocześnie do więcej niż jednego działu, mogą nie zostać rozpatrzone w wyznaczonym czasie.

 

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!
Preferencje plików cookie
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies klikając przycisk Ustawienia. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.
Preferencje plików cookie
Wykorzystanie plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.

Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie prosimy o kontakt.