Studia Radom

Studia Radom

Filia WSB-NLU w Radomiu

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu to zaufany partner w Biznesie i Edukacji

Szukasz oferty studiów, które przygotują Cię do dobrej pracy, a jednocześnie będą interesujące? A może szukasz programu, który pozwoli Ci jednocześnie uczyć się, zdobywać doświadczenie zawodowe i mieć czas dla siebie lub rodziny? Doskonale trafiłeś – postaw na studia na uczelni WSB-NLU z filią w Radomiu!

Zaplecze dydaktyczne WSB-NLU w Radomiu oparte jest o infrastrukturę Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego imienia Janusza Korczaka, znajdującego się przy Alei Józefa Grzecznarowskiego 15 (26-600 Radom). To budynek dydaktyczny, przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiadający zróżnicowane pod względem wyposażenia i pojemności sale dydaktyczne i laboratoria, w tym: salę gimnastyczną, siłownię, pracownię TOMATIS (treningu słuchowego), pracownię muzykoterapii, pracownię logopedyczną, pracownię integracji sensorycznej, sale lekcyjne (od 10 do 30 osób), salę audytoryjną (multimedialną) – do 50 osób, pracownię informatyczną (24 stanowiska).

Infrastruktura Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radomiu wyczerpuje zarówno potrzeby uczelni związane z zapewnieniem miejsca do odbywania zajęć, jak i pozwala na poszerzenie programu nauczania (np. w przypadku studiów podyplomowych z zakresu psychologii) o możliwość skorzystania ze specjalistycznych pracowni dydaktyczno-terapeutycznych.

logo WSB-NLU Radom - studia

Studia w Radomiu - oferta edukacyjna WSB-NLU

Studia w Radomiu - oferta edukacyjna WSB-NLU

Jeśli interesuje Cię oferta WSB-NLU, ale nie możesz sobie pozwolić na dojazd na uczelnię w Nowym Sączu – wybierz nasza filię w Radomiu! Oferta edukacyjna dla WSB-NLU w Radomiu, zakłada innowacyjną metodę kształcenia na odległość – według formuły RealTime Online, przy wsparciu dedykowanej dla naszej uczelni platformy CloudA™ na kierunkach:

  • Psychologia,
  • Zarządzanie,
  • Informatyka.

Dlaczego warto zdecydować się na ofertę edukacyjną WSB-NLU? Jesteśmy jedną z najstarszych i najbardziej cenionych polskich uczelni prywatnych. Wierzymy, że praktyczne podejście do zajęć jest kluczem do sukcesu naszych absolwentów! Dlatego zatrudniamy w dużej mierze wykwalifikowanych praktyków, którzy podczas zajęć przekazują studentom najlepsze know-how w swojej dziedzinie.

Studia w Radomiu – Zarządzanie I stopnia na WSB-NLU

Jesteś po maturze i zastanawiasz się, co dalej? A może chcesz kompletnie odmienić swoje życie i szukasz nowej ścieżki zawodowej? Przed tobą okazja nie do przegapienia – studia licencjackie na kierunku Zarządzanie. Na WSB-NLU duży nacisk kładziemy na praktyczny aspekt studiów, dzięki czemu zdobędziesz niezbędną wiedzę, ale także i umiejętności, które sprawdza się w pracy zawodowej.

Studia I stopnia na kierunku Zarządzanie w Radomiu trwają 3 lata (łącznie 6 semestrów).

Specjalności w ramach kierunku Zarządzanie I stopnia w Radomiu

Sama wiedza o zarządzaniu to nie wszystko, co WSB-NLU może Ci zaoferować. Na naszej uczelni dużą wagę przykładamy do programu studiów, dobierając przedmioty tak, byś po ukończeniu wszystkich semestrów mógł znaleźć pracę marzeń. Dodatkową zaletą WSB-NLU w Radomiu jest możliwość wyboru jednej z wielu specjalizacji, które przybliżą Cię do zawodowego sukcesu. Sprawdź, jakie specjalności w ramach kierunku Zarządzanie czekają na Ciebie w Radomiu.

W przedsiębiorstwach i organizacjach coraz większy nacisk kładzie się m.in. umiejętność przeprowadzania analiz biznesowych i wyciągania z nich odpowiednich wniosków. Dzięki specjalności na WSB-NLU w Radomiu zrozumiesz istotę projektów, poznasz narzędzia służące analizę i dowiesz się, jak wykorzystać je w praktyce.

Decydując się na studia z zakresu administracji publicznej, możesz liczyć na wszechstronne wykształcenie, które pomoże Ci w komunikacji z otoczeniem. Dzięki WSB-NLU dowiesz się, jak wyglądają działalność publiczna, w jaki sposób zarządzać informacją, a także jakie procedury obowiązują w administracji publicznej.

Wielu pracodawców coraz częściej decyduje się na zatrudnienie specjalisty ds. BHP w swojej organizacji. Dzięki temu mają pewność, że w firmie jest osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo w miejscu pracy, a także przestrzeganie przepisów i norm. Chcesz poznać świat BHP? Dołącz do nas!

Interesujesz się procesami logistycznymi, łańcuchami dostaw, dystrybucją lub koordynacją procesów? Do tego zależy Ci nap racy, w której możesz się wykazać? W takim razie rozwiń swoje skrzydła, wybierając specjalność poświęconą logistyce! Podczas toku studiów dowiesz się m.in. jak obsługiwać procesy logistyczne w organizacjach.

Przed tobą szansa na karierę w nowej, ale perspektywicznej branży! Wybierając specjalność Specjalista ds. Marki i Public Relations dowiesz się więcej na temat nowoczesnych kwestii marketingowych, zyskasz wiedzę, jak współpracować z mediami, budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa oraz wspierać działania firmy w rozwoju marki.

Jeśli chcesz zdobyć wiedzę, która otworzy przed Tobą ścieżkę kariery w instytucjach doradztwa finansowego, bankach lub biurach księgowych – ta specjalność będzie idealna dla Ciebie. Po jej ukończeniu bez trudu będziesz wykorzystywać wszelkie informacje do sporządzania raportów czy analiz finansowych.

Rozwój sklepów internetowych spowodował zapotrzebowanie na nowy rodzaj marketingowców. Praca w digital marketingu to dziś jedno z najbardziej prestiżowych zajęć. Jeśli chcesz pracować właśnie w tym obszarze – specjalność Specjalista ds. reklamy internetowej będzie doskonałym wyborem.

Z uwagi na bardzo duże zapotrzebowanie na rynku pracy, przygotowaliśmy specjalność Specjalista ds. sprzedaży. Nasi studenci biorą udział w zajęciach skoncentrowanych wokół sprzedaży produktów i usług przedsiębiorstwa czy zarządzania relacjami z Klientami. Skorzystaj z szansy i zostań Account Managerem.

Studia w Radomiu – Zarządzanie II stopnia na WSB-NLU

Chcesz zdobyć dyplom magistra z Zarządzania? Z WSB-NLU w Radomiu to możliwe! Bazujemy na najlepszy polskich i amerykańskich wzorcach naukowych, przygotowując studentów do pracy w zawodzie. Postaw na swój rozwój i wybierz studia II stopnia na WSB-NLU.

Nasz program studiów jest akredytowany przez Polską Komisję Akredytacyjną (PKA).

Specjalności w ramach kierunku Zarządzanie II stopnia w Radomiu

Czy wiesz, że samo ukończenie studiów to jeszcze nie wszystko? Na rynku pracy liczy się także doświadczenie, a to możesz zdobyć wybierając studia niestacjonarne z WSB-NLU. Dzięki temu połączysz karierę zawodową z nauką… a dodatkowo, jeśli wybierzesz odpowiednią specjalność na kierunku Zarządzanie, będziesz mieć okazję przetestować zdobytą wiedzę i umiejętności w praktyce! Sprawdź, jakie specjalności oferujemy w ramach studiów II stopnia z Zarządzania na WSB-NLU w Radomiu.

Zarządzanie projektami, umiejętność kontrolowania przedsięwzięć, odpowiedniego wyciągania wniosków oraz kierowania zespołem to dziś bardzo ważne, specjalistyczne umiejętności, doceniane na rynku pracy. Zdobądź je, decydując się na Zarządzanie projektami na WSB-NLU.

Praca na stanowisku menadżera nie należy do najprostszych – ciąży na niej duża odpowiedzialność, trzeba bowiem umiejętnie zarządzać zespołem, kierować ludźmi i zadaniami. Głównym celem naszej specjalności jest przygotowanie Cię właśnie do tej roli! Dowiedz się, jak wdrażać strategie personalne, motywować pracowników lub tworzyć odpowiednie warunki zatrudnienia.

Szacowanie ryzyka, zarządzanie sytuacją kryzysową związaną z finansami – to trudne zajęcie! Jeśli czujesz, że ekonomia oraz zagadnienia związane z kursami walut, stopami procentowymi czy wartościami cen akcji i obligacji to coś, czym chcesz się zajmować, postaw na naszą specjalność na WSB-NLU w Radomiu!

W jaki sposób odpowiednio wspierać sprzedaż? Jak rozpoznać klienta skłonnego do zakupu? Tego i wielu innych zagadnień dowiesz się na studiach o specjalności Zarządzanie marketingiem . Zdobędziesz także wiedzę o tym, jak wspierać struktury handlowe w organizacji, wykorzystywać techniki psychologii sprzedaży oraz skutecznie prowadzić negocjacje.

Poruszanie się w przepisach prawa administracyjnego, tworzenie profesjonalnej dokumentacji – to tylko niektóre z obowiązków pracowników administracji rządowej i samorządowej. Jeśli zdecydujesz się na specjalność w tym zakresie, dowiesz się także m.in. jak wykorzystywać narzędzia informatyczne w administracji, realizować działania o charakterze publicznym oraz zarządzać zasobami organizacji.

Ewolucja przedsiębiorcza 4.0, zakładająca m.in. postęp technologicznych, wymusiła na przedsiębiorstwach konieczność dostosowania swoich systemów oraz sposobu pracy do nowego środowiska. Dziś to właśnie odpowiednia uutomatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych  ma znaczący wpływ na ogólny sukces firmy. Nie chodzi tu nie tylko o przygotowanie nowoczesnych narzędzi czy wdrożenie technologii, ale przede wszystkim o zdolność organizacji do przeprojektowania swoich działań, procesów czy modeli biznesowych do zmieniającego się świata. Jeśli chcesz być częścią zmian w przedsiębiorstwach - warto postawić na studia o specjalności Automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych !

 

Jeśli chcesz pracować w biznesie gastronomicznym, rozwijać ośrodki turystyczne lub po prostu zarządzać przedsiębiorstwami w tych branżach – nasza specjalność będzie doskonałym wyborem! Dzięki zajęciom na WSB-NLU w Radomiu dowiesz się m.in. jak zarządzać obsługą, poznasz elementy marketingu, dowiesz się jak planować rozwój pracowników.

Rachunkowość i Controlling to specjalność, która ma charakter praktyczny. Podczas zajęć nauczysz się, jak prowadzić księgi rachunkowe, dokumentować i zapisywać dane o działalności przedsiębiorstwa, a także jak sporządzać plany inwentaryzacji czy sprawozdania finansowe. Wszystko to przygotuje Cię do pracy m.in. w jednostkach budżetowych czy biurach rachunkowych.

Studia w Radomiu – Psychologia na WSB-NLU

Psychologia to wciąż jeden z najpopularniejszych kierunków studiów w Polsce. Nie powinno to nikogo dziwić – kierunek jest naprawdę fascynujący! Jeśli interesujesz się tym, co myślą inni, ciekawi Cię funkcjonowanie ludzkiego mózgu, chcesz nauczyć się lepiej obserwować rzeczywistość, która Cię otacza – nie zwlekaj, tylko wybierz jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia na WSB-NLU w Radomiu. Oferujemy w Radomiu dwa rodzaje studiów z zakresu Psychologii – jednolite studia magisterskie trwające 5 lat (10 semestrów) oraz jednolite studia magisterskie z transferem ocen (trwające 3-4 lata).

Specjalności w ramach kierunku Psychologia w Radomiu

Czy wiesz, że w ramach kierunku Psychologia na WSB-NLU w Radomiu prowadzimy dwie, zupełnie różne od siebie specjalności? Decydując się na jedną z nich masz szansę ukierunkować swoją przyszłość i zdobyć wiedzę niezbędną do późniejszej pracy w zawodzie psychologa. Wybierz to, co Cię interesuje i nie czekaj, aż inni zajmą Twoje miejsce na naszej uczelni!

Program specjalności Psychologia kliniczna i osobowości został przygotowany z myślą o tym, abyś w trakcie studiów zdobył umiejętności praktyczne z interesującego Cię kierunku. Odbędziesz zajęcia m.in. z diagnozy osobowości, psychologii klinicznej, poznasz narzędzia przydatne w pracy psychoterapeutycznej i dowiesz się, jak stawiać diagnozy. Dodatkowo czekają na Ciebie zajęcia z praktykami, którzy wprowadzą Cię w niezwykły świat psychologii.

Psychologia organizacji to fascynująca dziedzina, która uczy m.in. psychologicznych aspektów prowadzenia i zarządzania biznesem. W trakcie omawianej specjalności na WSB-NLU dowiesz się więcej o kontroli efektywności, zachowaniach konsumenckich oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi. Nasza specjalność skierowana jest do wszystkich, którzy chcą lepiej zrozumieć rynek biznesowy oraz mechanizmy nim kierujące.

Studia w Radomiu – Informatyka – studia inżynierskie na WSB-NLU

Kierunek Informatyka to studia inżynierskie, które sprawią, że staniesz się specjalistą w swojej dziedzinie. Nie mamy jednak klasycznego podejścia do nauczania informatyki – działamy w oparciu o metodę Project-Based Learning. Na WSB-NLU nie stawiamy wyłącznie na wiedzę teoretyczną i to jest podstawą sukcesu naszej uczelni! Ogromną zaletą kierunku są zajęcia prowadzone przez doświadczonych praktyków, w tym ekspertów z branży IT, deweloperów czy programistów biznesowych.

Już w trakcie III i IV roku studiów na WSB-NLU będziesz realizować rozbudowane projekty informatyczne dla największych firm z branży! Dodatkowo odbędziesz praktyki i staże w firmach, które objęły nasze specjalności patronatem.

Specjalności w ramach kierunku Informatyka w Radomiu

Na WSB-NLU stawiamy na ukierunkowanie studentów na wybraną przez nich dziedzinę informatyczną. Przygotowaliśmy propozycję trzech niezwykle interesujących specjalności, które przybliżą Cię do znalezienia w przyszłości pracy marzeń!

W ramach specjalności Programista aplikacji biznesowych na kierunku Informatyka, poznasz języki programowania, środowiska programistyczne oraz techniki internetowe i mobilne. Dodatkowo dowiesz się, jak działają zaawansowane algorytmy i na czym polegają zasady projektowania aplikacji. Oprócz tradycyjnych zajęć, zespół studentów realizuje zaawansowaną aplikację biznesową (desktopową, internetową i mobilną) pracując zgodnie z zasadami, które obowiązują w profesjonalnych zespołach programistycznych największych firm wytwarzających oprogramowanie.

Game Developer to nie lada gratka dla prawdziwych fanów świata gier! Wybierając tę specjalność dowiesz się również więcej o technologiach programowania sztucznej inteligencji w grach, podstawach modelowania i tworzenia animacji 3D. Jeśli zdecydujesz się na specjalność Game Developer, nie tylko poznasz tajniki projektowania gier na różnych platformach, ale również sam je stworzysz! Nasi studenci projektują indywidualnie i grupowo rozbudowane gry, w oparciu o różne technologie.

Cyberbezpieczeństwo to temat, który dziś jest na językach największych firm IT świata. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynkowemu, przygotowaliśmy specjalność Analityk cyberbezpieczeństwa, w trakcie której dowiesz się m.in. jak efektywnie zabezpieczyć własność intelektualną firmy i przetwarzanych danych. Dodatkowo, dzięki specjalności zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci przeciwdziałać takim zagrożeniom jak cyberataki czy cyberterroryzm.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online
kontakt WSB-NLU Radom - studia

Kontakt

Kontakt z Biurem Rekrutacji i Marketingu Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University:

Telefon ogólny: +48 18 44 99 190

Kierownik - mgr Natalia Gut

mgr Michał Kapała

mgr Hanna Hrechyshkina

mgr Małgorzata Szumacher

Karolina Żytkowicz

e-mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl

WhatsApp (eng.): +48 605 566 257