Studia Dunajská Streda

Filia WSB-NLU w Dunajskiej Stredzie

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu to zaufany partner w Biznesie i Edukacji

Filia WSB-NLU w Dunajská Streda (Słowacja)

 

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu to uczelnia prywatna, o której możliwościach przekonali się studenci w Polsce. Teraz placówka rozszerza swoje wpływy także za granicę! Dzięki nawiązaniu międzynarodowej współpracy Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University uruchamia filię zamiejscową w słowackiej miejscowości Dunajská Streda. 

Studenci, którzy chcą rozpocząć studia na Słowacji, mogą skorzystać z oferty Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University. Możliwość taką daje formuła RealTime Online, sprawiająca, że studiowanie na odległość nigdy nie było prostsze. Specjalny program studiów zdalnych sprawia, że można łączyć naukę z pracą, obowiązkami rodzinnymi, czy chęcią podróżowania. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz - możesz zyskać wiedzę i doświadczenie!

Studia w Dunajskiej Stredzie na Słowacji - oferta edukacyjna WSB-NLU

Istniejąca w Dunajskiej Stredzie od 2011 r. Wyższa Szkoła Zdrowia i Pracy Społecznej im. św. Elżbiety dołączyła do grona placówek współpracujących z nowosądecką Wyższą Szkołą Biznesu - National Louis University, dając tym samym szansę międzynarodowym studentom na skorzystanie z oferty naszej uczelni. 

W ofercie filii zamiejscowej znajdują się:

  • studia magisterskie (II stopnia) z zarządzania, prowadzone w języku węgierskim;
  • studia magisterskie (II stopnia) z zarządzania, prowadzone w języku słowackim;
  • studia licencjackie (I stopnia) z zarządzania, prowadzone w języku węgierskim;
  • jednolite magisterskie z psychologii, prowadzone po węgiersku;
  • studia podyplomowe Master of Business Administration, prowadzone w języku słowackim i węgierskim.

Wszystkie kierunki dostępne w ofercie WSB-NLU i Dunajskiej Stredy są niestacjonarne i prowadzone interaktywnie, według formuły RealTime Online. To innowacyjna metoda kształcenia na odległość, która pozwala w czasie rzeczywistym uczestniczyć we wszystkich zajęciach i wykładach, jednocześnie pozostając online. Moduł multitransmisji danych oraz dedykowana WSB-NLU platforma Cloud Academy pozwalają na przeprowadzanie studiów w wygodny sposób, przy jednoczesnej gwarancji, że studenci uczący się interaktywnie otrzymują wiedzę w czasie rzeczywistym.

Dlaczego warto postawić na studia w filii w Dunajskiej Stredzie?

Uczelnia w Dunajskiej Stredzie to miejsce, które pozwala zdobywać wiedzę i umiejętności studentom ze Słowacji i Węgier. Wszystkie programy studiów dopasowane są do potrzeb rynku pracy oraz w pełni akredytowane przez tutejsze władze. W ofercie znajdują się studia licencjackie (I stopnia) oraz magisterskie (II stopnia).

W roku akademickim 2020/21 studia na słowackiej uczelni podjęło ponad 300 studentów, zainteresowanych m.in. tematyką pracy socjalnej, współpracy z osobami starszymi, z placówek wychowawczych i domów dziecka, a także z osobami, które mają stwierdzone spektrum autyzmu lub upośledzenie umysłowe.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online
kontakt WSB-NLU Kraków - studia

Kontakt

Kontakt z filią w Dunajskiej Stredzie

email: dunajskastreda@wsb-nlu.edu.pl - Viktor Rigó  
email: dunaszerdahely@wsb-nle.edu.pl - kontakt ogólny

 

Kontakt z Biurem Rekrutacji i Marketingu Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University:

Telefon ogólny: +48 18 44 99 190

mgr Hanna Hrechyshkina

e-mail: bwz@wsb-nlu.edu.pl  

WhatsApp (eng.): +48 605 566 257

Adres: ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz