Studia Katowice

Studia Katowice

Filia WSB-NLU w Katowicach

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu to zaufany partner w Biznesie i Edukacji

Wraz z początkiem 2022 r. Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University rozpoczęła współpracę z Akademią Wiedzy Praktycznej AWP w Katowicach, jednocześnie uruchamiając w sercu Śląska swoją kolejną siedzibę. Pozwala to, w ramach porozumienia ze spółką, prowadzić rekrutację w filii zamiejscowej WSB-NLU na tych samych zasadach, co na kampusie w Nowym Sączu.

Jeśli interesuje Cię oferta studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University, koniecznie skorzystaj z naszej oferty w Katowicach. Dzięki specjalnie zaprojektowanej możliwości studiowania zdalnego, nasi słuchacze mają możliwość, by m.in. skutecznie łączyć pracę zawodową z nauką, kształcić się i łączyć obowiązki rodzinne. Poznaj całą ofertę studiów podyplomowych, dostępnych za pośrednictwem innowacyjnej platformy Cloud Academy™.

logo WSB-NLU Katowice - studia

Studia w Katowicach - oferta edukacyjna WSB-NLU

Studia w Katowicach - oferta edukacyjna WSB-NLU

Wydział zamiejscowy WSB-NLU w Katowicach zapewnia studentom szeroki wybór doskonale przygotowanych studiów podyplomowych. Wszystkie zajęcia znajdujące się w ofercie uczelni zostały starannie przygotowane z dbałością o dzisiejsze wymogi rynku pracy, zapotrzebowanie na specjalistów, jak również kwestie praktyczne i teoretyczne. Warto także docenić niezwykle merytoryczną, a zarazem doświadczoną kadrę dydaktyczną, która zapewnia studentom WSB-NLU odpowiednie kształcenie.

W filii WSB-NLU w Katowicach, studenci mają możliwość uczestnictwa we wszystkich studiach podyplomowych znajdujących się w ofercie uczelni.

Oferta studiów podyplomowych na WSB-NLU w Katowicach

Studia podyplomowe na WSB-NLU w Katowicach to okazja, by zyskać wiedzę od najlepszych praktyków z danej dziedziny. To także sposobność, by rozwijać swoje umiejętności, a jednocześnie także poszerzać horyzonty. Niezależnie od tego, czy planujesz wrócić do czynnej pracy zawodowej, szukasz nowych wyzwań lub chcesz podnieść swoje kwalifikacje - studia podyplomowe oferowane przez Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University Ci w tym pomogą.

Poznaj całą ofertę studiów podyplomowych na WSB-NLU w Katowicach.

Studia podyplomowe w Katowicach na kierunku Zarządzanie

Postaw kolejny krok na drodze do wielkiej kariery w zarządzaniu - wybierz studia Master of Business Administration w filii WSB-NLU w Katowicach. Dzięki nim dowiesz się, w jaki sposób zajmować się finansami, kwestiami prawnymi czy zarządzaniem. Dodatkowo zdobędziesz okazję, by wesprzeć rozwój swojej dalszej kariery i otworzyć drzwi do nowych możliwości, jakie daje praca na wysokich stanowiskach.

Master of Business Administration - Przemysł 4.0 Nowość!

Zadbaj już dziś o swoją przyszłość - doświadczenie oraz wiedza zdobyte podczas studiów podyplomowych w Katowicach na kierunku Master of Business Administration: Przemysł 4.0, to okazja, by zyskać awans! Zostań niezastąpionym liderem zespołu lub projektu, dzięki dowiedzeniu się o technikach prowadzenia negocjacji, prawie przemysłowym czy zarządzaniu firmą w nowoczesnym świecie przemysłu 4.0.

Master of Business Administration, czyli Zarządzanie w ochronie zdrowia to studia podyplomowe, które mogą okazać się niezbędne do osiągnięcia wysokie pozycji w przedsiębiorstwie. Jeśli chcesz pracować lub rozwijać się w zakresie służby zdrowia, wspierać lub koordynować działanie placówek medycznych - te studia podyplomowe w Katowicach będą najlepsza opcją.

Podnieś swoje kwalifikacje i wybierz studia podyplomowe na WSB-NLU w Katowicach. Zarządzanie w administracji publicznej to kierunek, dzięki któremu zyskasz szansę na znalezienie wartościowe i pełnopłatnej pracy w sektorze publicznym. Podnieś swoje kwalifikacje, by mieć szansę na pracę jako menedżer samorządu terytorialnego, działać w zakresie administracji zarówno na szczeblu miejskim, wojewódzkim, jak i krajowym. Poznaj szanse, jakie daje ci kierunek Zarządzanie w administracji publicznej.

Chcesz skutecznie zarządzać zespołem lub zasobami ludzkimi? W takim razie studia podyplomowe w filii zamiejscowej WSB-NLU w Katowicach będą doskonałym wyborem. Zyskaj wiedzę oraz kwalifikacje do m.in. rozwiązywania problemów w zespołach, diagnozowania oraz analizowania wyników, motywowania pracowników czy prowadzenia skutecznej rekrutacji. Czas podnieść swoje kompetencje zawodowe!

Podatki są nieuchronną częścią prowadzenia biznesu, ale tez i codziennego życia każdego z nas. Prawo w tym zakresie nieustannie się zmienia, wchodzą nowe rozporządzenia i decyzje. Czas zyskać najbardziej aktualną wiedzę z zakresu Rachunkowości i podatków. Postaw na studia na WSB-NLU w Katowicach.

Zarządzanie oświatą w sektorze publicznym Nowość!

Niezależnie od tego, czy chcesz pracować w placówce oświatowej, czy ją prowadzić - wiedza zdobyta podczas studiów podyplomowych na WSB-NLU Ci w tym pomoże. Dowiedz się, w jaki sposób odpowiednio zarządzać zadaniami przedsiębiorstwa, jak osiągać cele oświatowe czy pozyskiwać fundusze dla placówek. Studia podyplomowe zostały przygotowane w zgodzie z wymogami oświatowymi oraz Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.

Zostań specjalistą w zakresie Zarządzania projektami. Wiedza oraz umiejętności, które poznasz w trakcie toku studiów podyplomowych pozwolą Ci rozwinąć swoje kompetencje, lepiej mierzyć efektywność organizacji oraz jej pracowników, a także wiele innych. Wartością kierunku jest także możliwość zdobycia certyfikatów międzynarodowych: Prince2 Foundation, AgilePM Foundation.

Zarządzanie w sektorze HORECA Nowość!

Dowiedz się, jak skutecznie prowadzić biznes turystyczny lub restaurację! Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat zarządzania przedsiębiorstwem, poznać mechanizmy funkcjonowania rynku turystycznego, odnaleźć się w komunikacji biznesowej - studia podyplomowe na WSB-NLU będą dla Ciebie najlepszym wyborem.

Czas rozwinąć swoją wiedzę, a dodatkowo zyskać umiejętności praktyczne, dzięki którym staniesz się prawdziwym ekspertem w kwestii Zamówień publicznych. Postaw na studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w katowickiej filii naszej uczelni. To twoja szansa, by móc w pełni swobodnie i pewnie poruszać się skomplikowanym świecie zamówień publicznych, ustaw czy rozporządzeń.

Znajdź lepszą pracę, rozwiń swoje kompetencje i dowiedz się, jak zarządzać bezpieczeństwem i higieną pracy. Oferowane przez WSB-NLU z filią zamiejscową w Katowicach studia podyplomowe, to znakomita oferta dla specjalistów, inspektorów, pracowników firm zainteresowanych kwestią BHP.

Dziś ochrona danych w biznesie jest wartością nadrzędną. W każdym przedsiębiorstwie niezbędny jest wykwalifikowany pracownik, który zapewni bezpieczeństwo, zajmie się kwestiami związanymi z RODO, czy innymi funkcjami, które wpływają na ochronę danych. postaw na studia podyplomowe na WSB-NLU, by zyskać atrakcyjną, a zarazem dobrze płatną pracę.

Analitycy danych są dziś niezwykle poszukiwani na rynku pracy. Ekspertów w tej dziedzinie wciąż jest za mało, jak na zapotrzebowanie przedsiębiorstw. Jeśli chcesz dać sobie szansę na pracę przyszłościową - postaw na studia podyplomowe z Analizy danych. To okazja, by zyskać wiedzę i umiejętności, które pozwolą ci dokonywać analiz oraz pokażą, jak zarządzać danymi, by wspierać firmę i osiągać odpowiednie rezultaty.

Coaching popularność zdobył dotychczas głównie w świecie zachodu. Jednak - na całe szczęście, także w Polsce coraz częściej występuje zapotrzebowanie na specjalistów-motywatorów. Coachowie to osoby, które wiedzą, jak oceniać oraz wykorzystywać potencjał jednostki, odpowiednio wspierać i diagnozować problemy. Zostań motywatorem sukcesu drugiego człowieka!

Studia podyplomowe w Katowicach na kierunku Psychologia

Studia podyplomowe na kierunku Psychologia sądowa to szansa, by zdobyć wiedzę psychologiczną, która będzie przydatna we współpracy m.in. z organami ścigania, czy wymiarem sprawiedliwości. Dzięki tej opcji zyskasz umiejętności praktyczne w diagnozie zarówno oskarżonych, jak i ofiar, poznasz specyfikę pracy biegłego sądowego czy nowe metody diagnozy.

Choroba nowotworowa, gdy dotyka jedną osobę, oddziałuje na całą rodzinę. W tym celu niezbędne jest wsparcie zarówno dla chorującego, jak i wszystkich bliskich. Studia podyplomowe na kierunku Psychoonkologia pomagają ukierunkować wiedzę z zakresu niesienia pomocy dla pacjentów onkologicznych, personelu medycznego współpracującego z chorymi, czy bliskimi.

Neuropsychologia jako studia podyplomowe to okazja, by zdobyć kompetencje, które pomogą rozszerzyć wiedzę z zakresu psychologii, a także wprowadzą cię w świat wykwalifikowanych specjalistów. Kierunek pozwala lepiej zrozumieć metody terapeutyczne stosowane przy wybranych zaburzeniach neuropsychologicznych, tłumaczą, w jaki sposób odpowiednio stawiać diagnozy, czy prowadzić działania w nawiązaniu do nowoczesnych narzędzi neuropsychologicznych.

Jeśli chcesz rozwijać się w zakresie psychologii sportu - studia podyplomowe na WSB-NLU będą doskonałym wyborem. Program pozwala zrozumieć, w jaki sposób warto współpracować ze sportowcami (zarówno zawodowymi, jak i amatorami), trenerami, czy młodymi zawodnikami. W trakcie studiów poznasz m.in. perspektywy trenerskie, zasady coachingu, czy podstawy psychologii sportowej.

Pomóż innym zrozumieć lepiej trudne przeżycia - poszerz swoje kompetencje, jednocześnie zyskując okazję, by znaleźć lepszą pracę. Studia podyplomowe na kierunku Psychotraumatologia pozwalają podjąć współpracę oraz terapię osób, które doświadczyły traumy, np. wskutek choroby, śmierci bliskiej osoby, przemocy, gwałtu czy epidemii. Studiując na WSB-NLU poznasz teoretyczne i praktyczne metody działania w interwencji kryzysowej, dowiesz się, jak radzić sobie z przypadkami zagrożenia zdrowia lub życia.

Dziś uzależnienia nie dotyczą wyłącznie substancji - coraz częściej problem uzależnień dotyczy także nałogowego wykonywania czynności, czy nałogów związanych m.in. z uzależnieniami od gier, internetu, pracy. Postaw na studia na WSB-NLU w filii zamiejscowej w Katowicach. Dowiedz się więcej o diagnozie i niesieniu pomocy terapeutycznej osobom uzależnionym.

Psychologia odgrywa w biznesie niezwykle istotną rolę - warto wiedzieć, jak wykorzystać ją przy prowadzeniu rozmów z kontrahentami, pracownikami czy po prostu codziennej pracy w przedsiębiorstwie. Dzięki studiom podyplomowych na WSB-NLU dowiesz, w jaki sposób wykorzystywać zagadnienia psychologiczne w marketingu, przy kreowaniu wizerunku przedsiębiorstwa czy mediacji biznesowej.

Psychologia transportu to dziedzina, która zaczyna zyskiwać popularność, wciąż jednak brakuje wykwalifikowanych specjalistów. Studia w filii w Katowicach pozwolą Ci zyskać wiedzę i praktyczne przygotowanie m.in. do przeprowadzania badań kierowców, szkolenia z profilaktyki zachowań na drogach, czy orzecznictwie. To także szansa na znalezienie zatrudnienia w dopiero rozwijającej się branży - z okazją na pracę w firmach spedycyjnych lub logistycznych.

Studia podyplomowe w Katowicach na kierunku Informatyka

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom początkujący Nowość!

Nowe kompetencje i umiejętności? Postaw na studia podyplomowe z Informatyki na WSB-NLU! W ofercie znajdziesz kierunek Programowanie aplikacji biznesowych, który dedykowany jest wszystkim miłośnikom IT oraz tym, którzy dopiero będą stawiać pierwsze kroki w świecie programistów. Dowiedz się, w jaki sposób odpowiednio projektować aplikacje biznesowe i mobilne.

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany Kurs zaawansowany dostępny od semestu letniego 2023
Cyberbezpieczeństwo – poziom początkujący Nowość!

Zadbaj o bezpieczeństwo w swojej firmie! Zwiększ wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa, w tym także i danych, które są przechowywane na dyskach czy w chmurze. Zostań cenionym na rynku i poszukiwanym specjalistą ds. cyberbezpieczeństwa. Postaw na studia, które pozwolą Ci rozwijać się w zakresie IT. Wybierz studia podyplomowe na WSB-NLU w Katowicach z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Studia podyplomowe w Katowicach na kierunku Pedagogika

Zyskaj wiedzę oraz umiejętności, które sprawdzą się w pracy edukacyjnej oraz rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną. Postaw na studia podyplomowe kierunku oligofrenopedagogika z elementami psychologii rewalidacyjne. Podnieś swoje kompetencje, zyskaj wiedzę, by pomóc innym oraz szansę na lepszą pracę. Skorzystaj z oferty, jaką dają studia na WSB-NLU.

Przygotowanie Pedagogiczne do Zawodu Nauczyciela to studia podyplomowe, które pozwalają zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonywania pracy kwalifikowanego nauczyciela. Program studiów podyplomowych został dopasowany do wymogów oraz przepisów obowiązujących w Polsce. Jest zgodny z przepisami prawa i uwzględnia wszystkie wymagania, które określone są w rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. 2019 poz. 1450).

Przygotowanie odpowiednich terapeutów oraz opiekunów, którzy będą wspierać edukację i terapię osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmy, jest istotne w dzisiejszym społeczeństwie. Szansę na zyskanie wiedzy, a także poznanie metod kompleksowego działania dają studia podyplomowe na WSB-NLU w filii zamiejscowej w Katowicach.

Zdobądź nowe kwalifikacje niezbędne do pracy z dziećmi. Przygotuj się wspierania oraz stymulowania funkcji, które są niezbędne przy prawidłowym rozwoju najmłodszych. Dzięki studiom podyplomowym zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą podjąć pracę w ośrodkach specjalnych, czy przedszkolach integracyjnych. Program studiów jest zgodny z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. 2019 poz. 1450).

Stymulacja zmysłów i integracja sensoryczna to studia podyplomowe, które pomagają lepiej zrozumieć neurobiologiczne podstawy procesów integracyjnych, psychomotoryczny rozwój dziecka, czy zyskać wiedzę z zakresu integracji. Słuchacze studiów w filii w Katowicach zdobywają kwalifikacje niezbędne do pracy m.in. przy stymulacji zmysłów.

Zyskaj przygotowanie, które jest niezbędne do pracy w zakresie pedagogiki specjalnej - wybierz studia w filii zamiejscowej WSB-NLU w Katowicach i dowiedz się więcej o Edukacji oraz rehabilitacji osób z niepełnosprawnością słuchową. Kwalifikacje zdobyte podczas studiów pozwolą ci na pracę z dziećmi oraz młodzieżą niesłyszącą lub słabosłyszącą, oraz osobami z dysfunkcjami słuchu. Edukacja oraz rehabilitacja osób z niepełnosprawnością słuchową to zakres studiów podyplomowych, który został opracowany zgodnie z wymogami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Postaw na Edukację oraz rehabilitację osób z niepełnosprawnością wzrokową, czyli studia podyplomowe na WSB-NLU w Katowicach - zdobądź uprawnienia, które pozwolą ci na pracę z dziećmi i młodzieżą z dysfunkcją wzroku. Dzięki tej opcji poszerzysz swoją wiedzę oraz kwalifikacje niezbędne m.in. do pracy w ramach dydaktyki specjalnej czy rehabilitacji osób z niepełnosprawnością wzrokową.

Zyskaj uprawnienia, które pozwolą Ci rozwijać się w pracy nauczyciela lub pedagoga. Stawiając na studia podyplomowe na WSB-NLU w katowickiej filii, dowiesz się, w jaki sposób wspierać edukację dzieci ze specjalnymi potrzebami, diagnozować ich potrzeby edukacyjne, czy trudności w związku z zaburzeniami integracji sensorycznej.

Logopedia Nowość!

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online
kontakt WSB-NLU Katowice - studia

Kontakt

Kontakt z Akademią Wiedzy Praktycznej - AWP:

Adres: ul. Chorzowska 108, 40-101 Katowice
Filia WSB-NLU w Katowicach
Telefon stacjonarny: +48 32 720 59 74
Telefon komórkowy: +48 798 556 800, +48 798 499 123
Strona internetowa: www.awp.edu.pl

Kontakt z Biurem Rekrutacji i Marketingu Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University:

Telefon ogólny: +48 18 44 99 190

Kierownik - mgr Natalia Gut

mgr Michał Kapała

mgr Hanna Hrechyshkina

mgr Małgorzata Szumacher

Karolina Żytkowicz

e-mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl

WhatsApp (eng.): +48 605 566 257

 

Adres: ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz