Studia Wrocław

Studia Wrocław

Filia WSB-NLU we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu to zaufany partner w Biznesie i Edukacji

Pod koniec 2021 r. Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu nawiązała współpracę z Fundacją Pro Economico Bono we Wrocławiu. Co to oznacza? Wypracowane porozumienie pozwoliło uruchomić filię WSB-NLU także na Dolnym Śląsku. Od teraz studenci z Wrocławia i okolic, bez żadnych przeszkód mogą studiować na wyznaczonych kierunkach, prowadzonych w modelu RealTime Online.

Studia na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University we współpracy z Fundacją Pro Economico Bono we Wrocławiu, to najlepsza okazja, by zyskać wykształcenie. I to nie tylko na papierze! Masz okazję zdobyć zarówno wiedzę teoretyczną, jak i przygotowanie praktyczne, które będzie z pewnością docenione w karierze zawodowej. Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy dla studentów, decydujących się na kształcenie online.

logo WSB-NLU Wrocław - studia

Studia we Wrocławiu - oferta edukacyjna WSB-NLU

Studia we Wrocławiu - oferta edukacyjna WSB-NLU

Kontakt z Biurem Rekrutacji i Marketingu Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University:

Telefon ogólny: +48 18 44 99 190

Kierownik - mgr Natalia Gut

mgr Michał Kapała

mgr Hanna Hrechyshkina

mgr Małgorzata Szumacher

Karolina Żytkowicz

e-mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl

WhatsApp (eng.): +48 605 566 257

 

Adres: ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz

 

Oferta studiów podyplomowych na WSB-NLU we Wrocławiu

Co możemy zaoferować studentom w ramach współpracy z filią we Wrocławiu? Oferta jest skierowana do osób, które chcą zdobyć wysokiej klasy doświadczenie oraz wiedzę. WSB-NLU z filią we Wrocławiu to szansa na kształcenie, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Dlaczego? Ponieważ nasze zajęcia prowadzone są w trybie zdalnym, całkowicie przez internet, ale w czasie rzeczywistym! Nie czekaj dłużej, tylko zawalcz o swoją szansę na przyszłość. Poznaj całą ofertę studiów podyplomowych na WSB-NLU we Wrocławiu.

Studia podyplomowe we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie

Zdobądź nowe kompetencje i daj sobie szansę na rozwój kariery. Postaw na studia podyplomowe na WSB-NLU i wybierz kierunek Master of Business Administration. Zostań menadżerem na miarę dzisiejszego świata biznesu. Postaw na kierunek, który pozwoli ci utorować sobie zupełnie nową, doskonałą ścieżkę do wielkiej kariery w zarządzaniu!

Master of Business Administration - Przemysł 4.0 Nowość!

Postaw na studia przyszłości! Zyskaj wiedzę z zakresu przemysłu, jakiej nie zaoferuje Ci żadna inna uczelnia. Odkryj innowacyjne studia Master of Business Administration: Przemysł 4.0. Studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w filii zamiejscowej we Wrocławiu to szansa, by dowiedzieć się więcej o prowadzeniu negocjacji, prawie przemysłowym, czy zarządzaniu firmą w świecie 4.0. Dowiedz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o studiach podyplomowych Master of Business Administration: Przemysł 4.0.

Master of Business Administration, czyli Zarządzanie w ochronie zdrowia to branżowe, tematyczne studia podyplomowe na WSB-NLU, które są skierowane do osób pragnących zyskać nową wiedzę w danym zakresie. Dzięki nim dowiesz się wielu przydatnych informacji o ekonomii, analizie czy zarządzaniu, ale także otrzymasz gotowe narzędzia i dużą dawkę umiejętności praktycznych, które sprawią, że zarządzanie m.in. placówkami ochrony zdrowia będzie zdecydowanie efektywniejsze.

Efektywne studia we Wrocławiu? Takie, które są w całości prowadzone w języku angielskim? To możliwe z Wyższą Szkołą Biznesu - National Louis University. Postaw na studia MBA, przeznaczone dla kadry menedżerskiej, które cechuje ogromna efektywność. Zdobądź nową wiedzę, a także zdolności biznesowe, a do tego szkól się w języku angielskim!

Podnieś swoje kwalifikacje i wybierz studia podyplomowe na WSB-NLU. Zarządzanie w administracji publicznej to kierunek, który pomoże Ci zyskać naprawdę stabilne zatrudnienie w sekcji publicznej. To szansa, by pracować jako menedżer samorządu terytorialnego, działać w zakresie administracji zarówno na szczeblu miejskim, wojewódzkim, jak i krajowym. Poznaj szanse, jakie daje ci kierunek Zarządzanie w administracji publicznej.

Na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University z powodzeniem dowiesz się, w jaki sposób zarządzać zespołem pracowników. Poznasz także współczesne kompetencje współpracy, zyskasz wiedzę z zakresu rozwoju kompetencji pracowników oraz całego biznesu. To studia podyplomowe, które są skierowane do każdego - zarówno ambitnych pracowników, jak i właścicieli firm, menedżerów czy osób z działu HR.

Zdobądź wiedzę z zakresu rachunkowości oraz podatków. Postaw na studia na WSB-NLU. Oferta przygotowana z myślą o studiach we wrocławskiej filii to szansa dla osób, które chcą zajmować się m.in. prowadzeniem ksiąg rachunkowych, podatkami, czy sprawozdaniami. Zyskaj zaawansowane kompetencje, a przede wszystkim - wykorzystaj niepowtarzalną, zawodową szansę.

Zarządzanie oświatą w sektorze publicznym Nowość!

Jeśli masz ambicje, by w przyszłości kierować placówką oświatową - studia podyplomowe na WSB-NLU okażą się doskonałym wyborem. Zarządzanie oświatą to kierunek, w ramach którego dowiesz się m.in. jak kierować zespołem, konstruować plany i programy edukacyjne, w jaki sposób zarządzać finansami placówek oświatowych, a także pogłębisz wiedzę z zakresu psychologii wychowawczej.

Studia podyplomowe zostały przygotowane w zgodzie z wymogami oświatowymi oraz Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.

Dowiedz się, jak sprawnie zarządzać projektami, doprowadzać je do końca i wszystko organizować według ustalonego czasu. Postaw na studia podyplomowe na WSB-NLU. Wartością kierunku jest także możliwość zdobycia certyfikatów międzynarodowych: Prince2 Foundation, AgilePM Foundation. Osiągaj doskonałe rezultaty powierzonych projektów, zyskaj zawód przyszłości i zarządzaj każdym wyzwaniem w 100% skutecznie.

Zarządzanie w sektorze HORECA Nowość!

Motywowanie pracowników, zarządzanie przedsiębiorstwem, budowanie strategii czy planu rozwoju działań - tego wszystkiego oraz wiele więcej nauczysz się na studiach podyplomowych na WSB-NLU. Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym to studia podyplomowe, które pomogą ci zyskać umiejętności niezbędne do prowadzenia firmy, ośrodka turystycznego czy własnej restauracji.

Teoretyczna wiedza i umiejętności praktyczne mogą iść w parze! Wystarczą studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University we wrocławskiej filii. To twoja szansa, by móc w pełni swobodnie i pewnie poruszać się skomplikowanym świecie zamówień publicznych, ustaw czy rozporządzeń.

Studia podyplomowe, które sprawią, że zyskasz nowe kwalifikacje? Oczywiście, to możliwe! Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy to kierunek, który przeznaczony jest dla specjalistów, inspektorów, pracowników firm zainteresowanych kwestią BHP, jak i dla każdego, które chce uzyskać wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy na stanowisku służącym wspieraniu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Jeśli marzysz o karierze pracownika zajmującego się RODO w firmie - studia podyplomowe z zakresu ochrony danych osobowych będą doskonałym wyborem. We wrocławskim oddziale WSB-NLU znajdziesz kierunek, który pozwoli ci zyskać wiedzę oraz praktyczne przygotowanie do podjęcia pracy w administracji publicznej, firmach i różnego typu systemach.

Analiza danych to studia podyplomowe, które cieszą się coraz większą popularnością wśród studentów. Pozwalają zyskać wiedzę oraz umiejętności dot. zarządzania danymi w przedsiębiorstwie, analizowania informacji czy posługiwania się metodami wspierającymi sukces przedsiębiorstwa. Czas przestać opierać firmę tylko na przeczuciu - zyskaj wiedzę z zakresu analizy danych i przekuj ją w szanse dla biznesu.

Nie każdy człowiek potrzebuje psychologa - czasem potrzebny jest coach, który będzie motywować i wspierać w drodze na sam szczyt. Naucz się, jak wyzwolić potencjał, opanować narzędzia i metody stosowane w coachingu. Praktyczne umiejętności pomogą ci w diagnozie pacjentów, lepszym ich zrozumieniu oraz prowadzeniu sesji coachingowych. Zyskaj nowe możliwości i szansę, na znalezienie pracy przyszłości.

Studia podyplomowe we Wrocławiu na kierunku Psychologia

Psychologia to jeden z najpopularniejszych kierunków studiów w Polsce. Poszukujesz specjalizacji, która sprawi, że będziesz mógł więcej? Zdecyduj się na pozyskanie nowej wiedzy na studiach podyplomowych na kierunku Psychologia sądowa.

Studia podyplomowe na kierunku Psychoonkologia to szansa, by zyskać wiedzę z zakresu psychologii oraz medycyny, która będzie stanowić wsparcie dla osób leczących się onkologicznie oraz ich rodzin. Praca w zakresie Psychoonkologii skupia się na kilku obszarach, w tym edukacji personelu pracującego z pacjentami onkologicznymi, wsparcia dla chorych oraz ich bliskich.

Poszerz swoje kompetencje i dowiedz się, w jaki sposób funkcjonować w świecie neuropsychologii. Zyskaj wiedzę interdyscyplinarną, zarówno z zakresu neurologii, jak i neuropsychologii. Dzięki temu będziesz mógł zwiększyć swoje doświadczenie zawodowe, podjąć pracę kliniczną, czy poszerzyć możliwości bieżącej aktywności psychologicznej. Nie czekaj, tylko zacznij studia na WSB-NLU.

Dowiedz się więcej o psychologii sportu i zyskaj nowe kompetencje, dzięki studiom podyplomowych we wrocławskiej placówce WSB-NLU. To szansa, by poszerzyć swoją wiedzę, a także podnieść kwalifikacje. Zyskaj możliwość współpracy ze sportowcami, trenerami, czy każdego typu zawodnikami. Zrozum, co motywuje człowieka, w jaki sposób namówić go do skutecznej pracy, a także jak zarządzać zespołem.

Psychotraumatologia to dziedzina, która skierowana jest do magistrów psychologii oraz psychiatrów, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje. To szansa, by pomagać osobom, które wymagają spotkań w trybie interwencji kryzysowej. Doświadczenie oraz wiedza zdobyte podczas studiów podyplomowych na WSB-NLU pozwalają pomagać osobom, szukających wsparcia m.in. w szpitalach, zakładach, policji, ośrodkach psychoterapii czy interwencji.

Uzależnienia behawioralne to kierunek studiów podyplomowych na WSB-NLU w filii we Wrocławiu, która pozwala lepiej zrozumieć tematykę nadużywania i uzależnienia nie tylko od substancji psychoaktywnych, ale także od nałogów związanych m.in. z uzależnieniami od gier, internetu, pracy. Dzięki studiom na WSB-NLU zyskasz możliwość zdobycia aktualnej wiedzy o uzależnieniach, ich formach oraz uwarunkowaniach.

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University z filią zamiejscową we Wrocławiu otwiera przed studentami możliwość zyskania wiedzy oraz kompetencji niezbędnych do pracy psychologa w biznesie i przedsiębiorstwie. To okazja, by połączyć wiedzę dotyczącą psychiki człowieka z zagadnieniami z zarządzania, wpływania na ludzkie emocje, komunikacji, czy mediacji.

Psychologia transportu to rozwijająca się dziedzina, która dopiero zaczyna budzić zainteresowanie na polskim rynku. Jeśli to obszar, który cię interesuje - postaw na podyplomowe studia na WSB-NLU w filii we Wrocławiu. To szansa, by w przyszłości rozpocząć pracę z kierowcami zawodowymi, firmami spedycyjnymi czy logistycznymi. Nie czekaj dłużej, tylko daj sobie szansę na zawód przyszłości!

Studia podyplomowe we Wrocławiu na kierunku Informatyka

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom początkujący Nowość!

Poszerz swoją wiedzę informatyczną - wybierz studia podyplomowe na kierunku Programowanie aplikacji biznesowych na WSB-NLU. Dzięki nim dowiesz się, jak projektować aplikacje mobilne i biznesowe, które sprawdzą się w przedsiębiorstwie i będą wspierać jego rozwój. Zdobądź nowe kompetencje - wykorzystaj szansę, jaką daje świat branży IT.

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany Kurs zaawansowany dostępny od semestu letniego 2023
Cyberbezpieczeństwo – poziom początkujący Nowość!

Dziś, gdy większość firm funkcjonuje w internecie, najwyższa pora, by zadbać także o ich bezpieczeństwo. Zostań specjalistą w tym zakresie i wybierz studia podyplomowe na WSB-NLU. Kierunek Cyberbezpieczeństwo to okazja, by poszerzyć swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa w sieci. Zaplanuj swoją karierę, jednocześnie pozyskując nowe możliwości, jakie daje współczesna branża IT.

Studia podyplomowe we Wrocławiu na kierunku Pedagogika

Jeśli twoim marzeniem jest praca edukacyjna oraz rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, najlepszą opcją na podniesienie swoich kompetencji będą studia podyplomowe na kierunku oligofrenopedagogika z elementami psychologii rewalidacyjnej. Skorzystaj z oferty, jaką dają studia na WSB-NLU na Wydziale Zamiejscowym we Wrocławiu.

Dziś, chcąc pracować z dziećmi lub młodzieżą w szkole, należy uzyskać specjalne przygotowanie pedagogiczne, uprawniające do wykonywania zawodu nauczyciela. To właśnie dla ciebie przygotowaliśmy ofertę tego kierunku! Program studiów podyplomowych WSB-NLU w filii we Wrocławiu jest zgodny z przepisami prawa i uwzględnia wszystkie wymagania, które określone są w rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. 2019 poz. 1450).

Praca z dziećmi oraz dorosłymi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu wymaga nie tylko empatii, ale też gruntownej wiedzy i doświadczenia. Szansą na jej zdobycie są studia we wrocławskiej filii zamiejscowej WSB-NLU we Wrocławiu. To właśnie tutaj zyskasz szansę na podjęcie studiów podyplomowych na kierunku Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Postaw na innowację w nauczaniu! Skorzystaj z możliwości, jakie daje WSB-NLU z filią we Wrocławiu. To okazja, by stać się wykwalifikowanym specjalistą, który posiada umiejętności niezbędne do pracy z dziećmi i wykrywania wszelkich zaburzeń w rozwoju. Program studiów jest zgodny z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. 2019 poz. 1450).

Wybierz studia podyplomowe Stymulacja zmysłów i integracja sensoryczna na WSB-NLU i wrocławskiej filii, by zyskać wiedzę z zakresu integracji, neurobiologicznych podstaw procesów integracyjnych, sposobów pracy m.in. z osobami ze spektrum autyzmu. To okazja, by poznać wszystkie podstawowe założenia SI, a także odpowiednio stymulować zmysły.

Dołącz do słuchaczy studiów podyplomowych w WSB-NLU na Wydziale Zamiejscowym we Wrocławiu i zyskaj wiedzę na temat Edukacji oraz rehabilitacji osób z niepełnosprawnością słuchową. Zdobądź informacje niezbędne do pracy z dziećmi z niepełnosprawnością słuchową. To poszerzy twoje możliwości i stworzy nowe szanse na zatrudnienie. Dowiesz się m.in. jak nauczać osoby z wadą słuchu, wspierać dzieci z problemami audiologicznymi i otolaryngologicznymi. Edukacji oraz rehabilitacji osób z niepełnosprawnością słuchową to zakres studiów podyplomowych, który został opracowany zgodnie z wymogami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Studia podyplomowe na WSB-NLU w filii we Wrocławiu to szansa, by uzyskać kwalifikacje niezbędne do prowadzenia zajęć w ramach pedagogiki specjalnej, a dokładnie Edukacji oraz rehabilitacji osób z niepełnosprawnością wzrokową. Dzięki temu kierunkowi zyskasz wiedzę i umiejętności, które pozwolą na pracę z dziećmi oraz nastolatkami słabo widzącymi i niewidomymi. To zakres studiów podyplomowych, który jest zgodny z wytycznymi Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Studia podyplomowe na WSB-NLU we wrocławskiej filii to szansa, by rozszerzyć swoje możliwości jako nauczyciel lub pedagog. Dzięki nowej wiedzy zyskasz doświadczenie oraz kwalifikacje, które są niezbędne do prowadzenia kształcenia m.in. w placówkach integracyjnych. To szansa, by dowiedzieć się więcej m.in. o edukacji włączającej i integracyjnej, diagnozowaniu potrzeb edukacyjnych, czy wspieraniu kształcenia.

Logopedia Nowość!

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online
kontakt WSB-NLU Wrocław - studia

Kontakt

Kontakt z Biurem Rekrutacji i Marketingu Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University:

Telefon ogólny: +48 18 44 99 190

Kierownik - mgr Natalia Gut

mgr Michał Kapała

mgr Hanna Hrechyshkina

mgr Małgorzata Szumacher

Karolina Żytkowicz

e-mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl

WhatsApp (eng.): +48 605 566 257

 

Adres: ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz