Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI
Studia Kraków

Studia Kraków

Filia WSB-NLU w Krakowie

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu to zaufany partner w Biznesie i Edukacji

Studia w Krakowie - oferta edukacyjna WSB-NLU

Studia w Krakowie - oferta edukacyjna WSB-NLU

Wydział Zamiejscowy WSB-NLU w Krakowie umożliwia studentom realizację programu na większości oferowanych przez uczelnię kierunków.

Oferta edukacyjna zakłada innowacyjną metodę kształcenia na odległość, przy wsparciu dedykowanej platformy CloudA™ na kierunkach:

  • Psychologia,
  • Zarządzanie,
  • Informatyka,
  • Prawo
  • Studia podyplomowe.

Dlaczego warto zdecydować się na studia z WSB-NLU w Krakowie?

Aż 70% naszej kadry to osoby, które posiadają doświadczenie praktyczne. Uczestnicząc w prowadzonych przez nich zajęciach, studenci uzyskują nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. Wśród zatrudnionych specjalistów znajdują się przedsiębiorcy, publicyści, inżynierowie, trenerzy, konsultanci oraz psychologowie.

Studia w Krakowie – Zarządzanie I stopnia na WSB-NLU

Ucz się od praktyków biznesu, na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni prywatnych w Polsce! Decydując się na studia I stopnia na kierunku Zarządzanie na WSB-NLU z filią w Krakowie zdobędziesz nie tylko kompleksową wiedzę z zakresu nauk o zarządzaniu oraz pokrewnych, ale także praktyczne doświadczenie, które sprawdzi się w późniejszej pracy. Zarządzanie to kierunek, który wykształci Cię na eksperta w dziedzinie zarządzania, ekonomii lub finansów. Dodatkowo masz niepowtarzalną okazję, by zdobyć wiedzę od praktyków zarządzania, którzy ze swojej wiedzy korzystają na co dzień.

Specjalności w ramach kierunku Zarządzanie I stopnia

Wybierając studia na kierunku Zarządzanie w naszej filii w Krakowie, możesz wybrać specjalność, która będzie determinować w przyszłości Twoją karierę zawodową. WSB-NLU otwiera przed Tobą wiele ścieżek – jedynie od Ciebie zależy, na którą z nich się zdecydujesz! Sprawdź wszystkie specjalności dostępne w ramach studiów I stopnia.

Wybierając studia Analityk biznesowy w Krakowie, będziesz miał możliwość zgłębienia technik analitycznych i tworzenia strategii biznesowych w jednym z najbardziej kulturalnych miast Polski, z niezwykłą atmosferą, dynamicznym rynkiem pracy i wieloma możliwościami rozwoju.

Studiowanie specjalności specjalista ds. administracji publicznej pozwoli Ci rozwijać umiejętności zarządzania, negocjacji i planowania, otwierając przed Tobą możliwości kariery w administracji rządowej, samorządowej czy organizacjach non-profit.

Wybierając specjalność specjalista ds. BHP, będziesz miał/a okazję zgłębić tajniki bezpieczeństwa i higieny pracy, zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie identyfikacji i minimalizacji ryzyka zawodowego oraz wpływać na tworzenie zdrowych i bezpiecznych miejsc pracy.

Odkryj logistykę na studiach w zabytkowym Krakowie, gdzie starożytna historia łączy się z nowoczesnością. Tutaj będziesz mógł łączyć zdobywanie praktycznej wiedzy z odkrywaniem tajemnic tego magicznego miasta.

Jeżeli marzysz o stworzeniu silnej marki i skutecznej komunikacji PR, Kraków z jego bogatą historią i kulturalnym zacięciem, stanowią doskonałe tło dla Twojej nauki i inspiracji.

Kraków, miasto tętniące życiem kulturalnym i studenckim, to idealne miejsce do studiowania organizacji eventów. Tutaj nauczysz się tworzenia niezapomnianych wydarzeń na każdą okazję.

Zdobądź umiejętności, które są niezbędne przy podjęciu pracy w charakterze eksperta do spraw finansów i rachunkowości dowolnej organizacji. W ramach specjalności dowiesz się o standardach rachunkowości, etyce, systemach informatycznych i wiele więcej!

Rozwój sprzedaży internetowej wiąże się ze stałym rozwojem e-marketingu. Zmieniający się rynek wytworzył też potrzebę nowych reklam – internetowych. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób je projektować? Zostań specjalistą e-commerce z WSB-NLU.

Account Manager czyli specjalista ds. sprzedaży to osoba, która jest odpowiedzialna m.in. za budowanie odpowiednich relacji między klientem a przedsiębiorstwem. Jej zadaniem jest pełnienie roli negocjatora, doradcy oraz poniekąd też sprzedawcy. Czujesz, że to zawód dla Ciebie? Zdecyduj się na specjalność Specjalista ds. sprzedaży na WSB-NLU!

Studia w Krakowie – Zarządzanie II stopnia na WSB-NLU

Co zrobić po ukończeniu studiów I stopnia? Często sam tytuł licencjata to jeszcze za mało! Jeśli chcesz dalej kształcić się i zdobyć tytuł magistra – postaw na studia II stopnia na kierunku Zarządzanie na WSB-NLU w filii w Krakowie. Nasz program studiów jest akredytowany przez Polską Komisję Akredytacyjną (PKA). W ramach toku studiów na WSB-NLU, studenci biorą udział w specjalistycznych kursach, których celem jest poszerzenie wiedzy m.in. o najnowocześniejsze systemy informatyczne, które wspierają zarządzanie.

Specjalności w ramach kierunku Zarządzanie II stopnia w Krakowie

Podobnie, jak w przypadku studiów I stopnia, tak i na studiach magisterskich w Krakowie możesz wybierać spośród wielu specjalności. Zdefiniuj, czym chcesz zajmować się w przyszłości i nie trać czasu na studiowanie rzeczy, które Cię nie interesują. Sprawdź, jakie specjalności dostępne są na WSB-NLU w Krakowie

Coraz częściej w przedsiębiorstwach stawia się na praktyczną umiejętność zarządzania projektami. Dzięki omawianej specjalności dowiesz się, w jaki sposób planować oraz kontrolować przedsięwzięcia, jak kierować zespołem, jednocześnie wykorzystując przy projektach nowoczesne systemy informatyczne!

Motywowanie pracowników, odpowiednie warunki pracy oraz wdrażanie sprawnych systemów personalnych to w wielu przedsiębiorstwach podstawa sukcesu! Czujesz, że praca z innymi, np. w dziale HR to coś, w czym się sprawdzisz? Spróbuj swoich sił na specjalności WSB-NLU Zarządzanie kapitałem ludzkim.

Szacowanie ryzyka, zarządzanie sytuacją kryzysową związaną z finansami – to trudne zajęcie! Jeśli czujesz, że ekonomia oraz zagadnienia związane z kursami walut, stopami procentowymi czy wartościami cen akcji i obligacji to coś, czym chcesz się zajmować, postaw na naszą specjalność!

Zdobądź nie tylko wiedzę, ale również praktykę z zakresu promocji i technik sprzedaży! Dowiedz się, w jaki sposób promować markę osobistą, jak prowadzić negocjacje i skutecznie domykać wszelkie transakcje. Wejdź do wielkiego świata sprzedaży, decydując się na specjalność Zarządzanie marketingiem .

Studia na kierunku Zarządzanie o specjalności Zarządzanie w administracji publicznej kładą nacisk przede wszystkim na wiedzę praktyczną. Uczęszczając na zajęcia dowiesz się, jak stosować procedury administracyjne, zarządzać informacją publiczną czy organizować pracę w administracji.

Zarządzanie biznesem międzynarodowym Nowość!

Kraków to idealne miejsce do nauki zarządzania biznesem międzynarodowym. Tutaj nauczysz się, jak efektywnie prowadzić biznes w różnych krajach i jak nawiązywać międzynarodowe relacje biznesowe.

Ewolucja przedsiębiorcza 4.0, zakładająca m.in. postęp technologiczny, wymusiła na przedsiębiorstwach konieczność dostosowania swoich systemów oraz sposobu pracy do nowego środowiska. Dziś to właśnie odpowiednia automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych  ma znaczący wpływ na ogólny sukces firmy. Nie chodzi tu tylko o przygotowanie nowoczesnych narzędzi czy wdrożenie technologii, ale przede wszystkim o zdolność organizacji do przeprojektowania swoich działań, procesów czy modeli biznesowych do zmieniającego się świata. Jeśli chcesz być częścią zmian w przedsiębiorstwach - warto postawić na studia o specjalności Automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych!

Specjalność Rachunkowość i Controlling na WSB-NLU to studia o charakterze praktycznym. Dopasowane są do wymogów dzisiejszego rynku pracy, dlatego w trakcie ich toku dowiesz się, jak prowadzić księgi rachunkowe, sporządzać sprawozdania finansowe oraz oceniać sytuacje finansowe przedsiębiorstw.

Nowość!

Specjalność "Zarządzanie logistyką i łańcuchem dostaw" to studia, które umożliwiają zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do skutecznego planowania, organizacji i kontrolowania przepływu towarów i usług w celu zapewnienia efektywności i konkurencyjności przedsiębiorstw. Wybierz studia na WSB-NLU w Krakowie!

Wybierz analizę danych w Krakowie i naucz się, jak przekształcać surowe informacje w użyteczną wiedzę. Zdobądź umiejętności, które są niezbędne w świecie cyfrowym.

Studia w Krakowie – Psychologia na WSB-NLU

Psychologia to wciąż jeden z najchętniej wybieranych kierunków na polskich uczelniach. Na WSB-NLU przygotowaliśmy ofertę studiów jednolitych, które przygotowują do pracy w zawodzie. Nasz program jest ukierunkowany na praktyczny rozwój studentów – dokładamy wszelkich starań, by absolwenci WSB-NLU stosowali zdobytą wiedzą w różnych obszarach życia. Oferujemy w Krakowie dwa tryby studiów – jednolite studia magisterskie trwające 5 lat oraz jednolite studia magisterskie z transferem ocen (trwające 3-4 lata).

Specjalności w ramach kierunku Psychologia w Krakowie

Studenci WSB-NLU w Krakowie w ramach kierunku Psychologia mogą wybrać specjalność, która będzie definiować tematykę ich toku studiów. Dzięki temu ukierunkują się w danym temacie i zdobędą wiedzę oraz umiejętności praktyczne, które przybliżą ich do znalezienia wymarzonej pracy w zawodzie psychologa co najważniejsze wszystkie kierunki oferowane przez Uczelnie posiadają akredytację Polskiej Komisji Akredytacyjnej!

Sprawdź, jakie specjalności dostępne są na WSB-NLU w Krakowie na kierunku psychologia.

Specjalność Psychologia kliniczna i osobowości skierowana jest do osób, które chcą nauczyć się, jak w profesjonalny sposób wspierać rozwój człowieka, planować postępowania diagnostyczne oraz prowadzić terapię. W trakcie toku studiów dowiesz się m.in. jakie są psychologiczne aspekty chorób, jak stawiać diagnozę kliniczną oraz czym są zaburzenia osobowości.

Studia w Krakowie – Informatyka – studia inżynierskie na WSB-NLU

Interesują Cię w pełni praktyczne studia poświęcone informatyce? Wybierz studia inżynierskie na WSB-NLU w Krakowie. Co wyróżnia naszą ofertę edukacyjną na tle innych uczelni? Przede wszystkim stawiamy na innowacyjny sposób nauczania – Project Based Learning. Dodatkowo nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych praktyków, w tym zawodowych programistów, web deweloperów czy specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa.

Specjalności w ramach kierunku Informatyka w Krakowie

Na WSB-NLU stawiamy na ukierunkowanie studentów na wybraną przez nich dziedzinę. Dlatego w ramach naszej oferty edukacyjnej przygotowaliśmy specjalności, które pozwolą na dedykowany rozwój. Dowiedz się, czego możesz się spodziewać po naszych studiach.

W ramach specjalności Programista aplikacji biznesowych na kierunku Informatyka, oprócz tradycyjnych zajęć, zespół studentów realizuje zaawansowaną aplikację biznesową (desktopową, internetową i mobilną) pracując zgodnie z zasadami, które obowiązują w profesjonalnych zespołach programistycznych największych firm wytwarzających oprogramowanie.

Jeśli zdecydujesz się na specjalność Game developer, nie tylko poznasz tajniki projektowania gier na różnych platformach, ale również sam je stworzysz! Nasi studenci projektują indywidualnie i grupowo rozbudowane gry, w oparciu o różne technologie. Dowiesz się również więcej o technologiach programowania sztucznej inteligencji w grach, podstawach modelowania i tworzenia animacji 3D.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku pracy, przygotowaliśmy specjalność poświęconą cyberbezpieczeństwu. Dzięki niej zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci przeciwdziałać takim zagrożeniom, jak cyberataki czy cyberterroryzm.

Wybierając studia z grafiki komputerowej w Krakowie, zanurzysz się w świat kreacji cyfrowych. Od ilustracji, przez projektowanie stron internetowych, po animacje 3D, ta specjalność pomoże Ci rozwijać swoje umiejętności artystyczne i techniczne.

Oferta studiów podyplomowych na WSB-NLU w Krakowie

WSB-NLU przygotowała specjalną ofertę studiów podyplomowych, skierowaną dla osób, które chcą łączyć naukę z pracą oraz życiem prywatnym. Nasze praktyczne podejście do edukacji oraz działanie w myśl nowoczesnej idei work-life balance sprawia, że studenci chętnie wybierają właśnie naszą uczelnię do rozwoju osobistego!

Jednym z wyróżników WSB-NLU jest przygotowanie do kształcenia na odległość, dzięki formule RealTime Online (hybrydowe). Ale to nie wszystkie zalety naszej uczelni. Wybierając nasz Wydział Zamiejscowy w Krakowie zyskasz praktyczną wiedzą przekazywaną przez grono wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin. Gwarantujemy również program studiów, który na bieżąco dopasowywany jest do potrzeb zmieniającego się rynku pracy.

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować w ramach studiów podyplomowych na naszym Wydziale Zamiejscowym w Krakowie!

Studia podyplomowe w Krakowie na kierunku Zarządzanie

Nowość!

Chciałbyś pracować z ludźmi i pomagać im w planowaniu ich przyszłości? Doradztwo sukcesyjne w Krakowie nauczy Cię, jak doradzać klientom w sprawach finansowych i prawniczych, tak aby mogli spokojnie patrzeć w przyszłość.

Głównym celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do podejmowania zadań menedżerskich w zakresie kierowania ludźmi w organizacji. Program zawiera treści kluczowych procesów personalnych: projektowania i wdrażania strategii personalnych, rozwijania, wynagradzania i motywowania pracowników oraz tworzenia odpowiednich warunków zatrudnienia w wymiarze prawnym i organizacyjnym. Odpowiednie kompetencje, niezbędne do kształtowania wymienionych procesów personalnych stanowią istotną wartość dodaną każdej organizacji: komercyjnej i niekomercyjnej, w każdym sektorze: produkcyjnym, handlowym i usługowym.

Rachunkowość i podatki to studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University na Wydziale Zamiejscowym w Krakowie, które prowadzone są zgodnie z międzynarodowymi standardami. W trakcie nauki, nauki studenci zdobywają wiedzę z zakresu podatków, sprawozdań finansowych, analizy finansowej i wiele więcej.

Celem studiów jest wyposażenie słuchaczy w wiedzę i umiejętności niezbędne do sprawnego i twórczego zarządzania szkołą/placówką oświatową, przygotowanie wykwalifikowanej kadry menedżerskiej do pełnienia funkcji kierowniczych w szkołach/placówkach oświatowych oraz doskonalenie zawodowe kadry kierowniczej szkół, pracowników samorządowej i rządowej administracji oświatowej.

Kierunek Zarządzanie projektami to studia podyplomowe, które są polecane w szczególności osobom zajmującym się nadzorowaniem i planowaniem realizacji zadań w przedsiębiorstwie. To także doskonała opcja dla osób, które chcą w przyszłości zająć się kierowaniem projektami w firmach i organizacjach. Wartością kierunku jest także możliwość zdobycia certyfikatów międzynarodowych: Prince 2 Foundation, AgilePM Foundation.

Studia podyplomowe oferowane przez WSB-NLU w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie opierają się na zaleceniach Urzędu Zamówień Publicznych odnośnie programu studiów podyplomowych z zakresu zamówień publicznych. Do zalecanego minimum dodano kwestie związane z prawem administracyjnym, audytem i kontrolą wewnętrzną oraz narzędziami pracy takimi jak MS Excel.

Zapotrzebowanie na kompetentnych specjalistów z zakresu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w Polsce nieustannie rośnie. Liczy się nie tylko dokument ukończenia szkoły, ale przede wszystkim odpowiednie podejście, znajomość teoretyczna i praktyczna zagadnień. Specjalista BHP musi nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, by zapewnić innym w przedsiębiorstwie maksimum bezpieczeństwa. Taką wiedzę można zdobyć, biorąc udział w naszych studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University na Wydziale Zamiejscowym w Krakowie.

W czasach, gdy dzisiejszy świat funkcjonuje głównie w internecie, i łatwo można obracać danymi osobowymi różnych ludzi, niezbędna jest prawidłowa ochrona danych osobowych. W tym celu oferujemy studia podyplomowe, dzięki którym można podjąć pracę inspektora ochrony danych osobowych i informacji niejawnych. Dowiedz się więcej o studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu National – Louis University na Wydziale Zamiejscowym w Krakowie.

Zależy Ci na nowych umiejętnościach i kompetencjach? Chcesz się rozwijać, by zyskać lepsze oferty pracy? Niezależnie od tego, co Tobą motywuje - wybór studiów podyplomowych na WSB-NLU w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie będzie zawsze dobrą decyzją. Zdobądź nową wiedzę i dowiedz się więcej na temat Analizy danych. Sprawdź, dlaczego naprawdę warto znowu zacząć studia!

Kraków, dawna stolica Polski, pełna zabytków i historii, staje się teraz twoją bramą do świata Data Science & Machine Learning. Zanurz się w fascynujący świat danych w miejscu, gdzie tradycja spotyka innowacyjność.

Jeśli interesujesz się psychologią, a jednocześnie mentoringiem - mamy dla Ciebie doskonały kierunek studiów podyplomowych. Postaw na Coaching! Naucz się, jak wzmacniać motywację, wspierać podczas zmian, jak prowadzić innych do osiągania wyznaczonych celów. Wybierając studia na WSB-NLU w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie masz szansę zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne przygotowanie do pracy w Coachingu.

Nowość!

Kierunek E-commerce i dropshipping to twoja brama do świata cyfrowego biznesu. Zdobądź praktyczne umiejętności w zarządzaniu sklepem online, poznaj tajniki sprzedaży bez posiadania magazynu. Odkryj, jak budować relacje z klientami w świecie cyfrowym i jak skutecznie promować swoją markę w sieci.

Nowość!

Zarządzanie projektami IT to twoja szansa na bycie mózgiem za najnowszymi technologiami. Jeśli marzyłeś o prowadzeniu zespołu, kształtowaniu przyszłości IT i realizacji innowacyjnych projektów, ten kierunek jest stworzony dla ciebie. Zdobądź umiejętności, które pozwolą ci zarządzać projektami od pomysłu aż do wdrożenia.

Studia podyplomowe są adresowane zarówno do przyszłych i/lub obecnych pracowników administracji publicznej, jak i potencjalnych (aktualnych) pracowników przedsiębiorstw, szczególnie tych, których działalność jest silnie związana ze sferą publiczną (uzależnienie od zamówień, potrzeba pozyskania dodatkowych środków).

Nowość!

Lubisz szukać błędów i wyzwań? Stań się Testerem oprogramowania! Ten kierunek nauczy cię, jak testować różne produkty, zanim trafią na rynek, zapewniając, że są one wolne od błędów. To praca, która łączy analityczne myślenie z techniczną wiedzą, dając ci realny wpływ na jakość technologii.

Nowość!

Chcesz zrozumieć, jak produkty docierają na półki sklepowe? Studiowanie Logistyki i łańcuchów dostaw pozwoli ci zagłębić się w fascynujący świat przewozu, magazynowania i zarządzania towarami. To kierunek dla tych, którzy chcą mieć realny wpływ na to, jak działa świat!

Chciałbyś pracować nad przyszłością przemysłu? Studiowanie Automatyzacji i cyfryzacji procesów produkcyjnych pozwoli ci zrozumieć, jak zastosować nowoczesne technologie w rzeczywistości. Stań się pionierem w dziedzinie, która kształtuje nasz świat!

Nowość!

Gotowy na fascynującą podróż w świat koordynacji dostępności? Jeśli kieruje Tobą pasja do zapewnienia równego dostępu do różnorodnych usług i produktów dla wszystkich, niezależnie od ich indywidualnych potrzeb, to kierunek Koordynatora ds. Dostępności może okazać się dla Ciebie idealnym wyborem!

Studia podyplomowe w Krakowie na kierunku Psychologia

Nowość!

Jeśli fascynują cię relacje międzyludzkie i chciałbyś rozwijać umiejętności, które pomogą innym, Szkoła Psychoterapii WSB - NLU jest miejscem, gdzie możesz nauczyć się od najlepszych. Stań się ekspertem w dziedzinie, która ma prawdziwy wpływ na życie innych!

Celem studiów jest przygotowanie psychologów do pracy w charakterze biegłego sądowego. Zapewniają one poszerzenie wiedzy dotyczącą zaburzeń i mechanizmów funkcjonowania jednostki, niezbędnej do sporządzania ekspertyzy w wielu dziedzinach współpracy psychologa z wymiarem sprawiedliwości, zdobycie umiejętności diagnozowania i orzekania psychologicznego niezbędne w pełnieniu roli psychologa biegłego sądowego oraz wzbogacenie wiedzy z zakresu szeroko pojętej psychopatologii i patologii społecznej, niezbędnej do diagnozy psychologicznej na potrzeby wymiaru sprawiedliwości.

Absolwenci niniejszych studiów podyplomowych będą zdobywać podstawową wiedzę psychologiczną oraz medyczną związaną z leczeniem onkologicznym - wszystko po to, aby lepiej zrozumieć pacjenta i pomóc mu znaleźć siłę do walki z chorobą i polepszyć jakość życia. Dodatkowo, zdobędą kompetencje odnoszące się do przeciwdziałania emocjonalnym skutkom choroby, rzutujących często na najbliższych.

Chcesz rozwijać swoją wiedzę? Zyskać nowe kwalifikacje w pracy psychologa? Postaw na studia podyplomowe w zakresie Neuropsychologii. To ogromna szansa dla wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się więcej, m.in. o metodach badania mózgu, neurobiologii czy neuroanatomii. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na studia podyplomowe w WSB-NLU na Wydziale Zamiejscowym w Krakowie!

Fascynujesz się psychologią oraz sportem? Postaw na perspektywiczny kierunek, dzięki któremu zyskasz wiedzę oraz gruntowne kompetencje z zakresu Psychologii sportu. To kierunek, który służy rozwinięciu wiedzy psychologicznej - jednocześnie kształci w zakresie technik wspierania oraz prowadzenia badań. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Psychologii sportu, studia podyplomowe w WSB-NLU na Wydziale Zamiejscowym w Krakowie będą dla Ciebie doskonałym wyborem.

Psychotraumatologia z elementami suicydologii to nowa, a zarazem niezwykle zajmująca dziedzina psychologii. Chcesz ją poznać? Nic dziwnego! Rola Psychotraumatologii z elementami suicydologii w najbliższych latach z pewnością będzie rosnąć - mając szansę na zdobycie kompetencji w tym zakresie, zyskujesz nowe możliwości zawodowe, a także ogromne umiejętności, by pomóc swoim pacjentom. Sprawdź, dlaczego warto wybrać studia podyplomowe z Psychotraumatologii w WSB-NLU na Wydziale Zamiejscowym w Krakowie.

Jeśli chcesz pracować z ludźmi i pomagać im w najbardziej intymnych aspektach ich życia, Psychoseksuologia może być dla ciebie idealna. Naucz się, jak rozmawiać i leczyć problemy seksualne z empatią i profesjonalizmem. Wybierz tę ścieżkę, jeśli chcesz robić różnicę w życiu innych!

Ukończenie studiów podyplomowych na kierunku Uzależnienia behawioralne pozwala w podejmowaniu profilaktyki uzależnień, na działania interwencyjne oraz tworzenie programów profilaktycznych. To świetna okazja, by podnieść swoje kompetencje w zakresie pracy psychologa, pedagoga czy pracownika organizacji pozarządowych.

Psychologia w biznesie to dziś temat niezwykle popularny - analiza mechanizmów zachodzących w gospodarce i przedsiębiorstwach stanowi coraz częściej podstawę m.in. kontaktów biznesowych. Chcesz stać się specjalistą w tej dziedzinie? Postaw na studia podyplomowe z zakresu Psychologia w biznesie. Zyskaj niezbędne kompetencje do działań wymagających łączenia wiedzy psychologicznej z zagadnieniami z zarządzania! Dołącz do grona zadowolonych studentów Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University i studiuj wygodnie na Wydziale Zamiejscowym w Krakowie.

Psychologia transportu to dziś dziedzina niezwykle fascynująca, która - choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy, ma ogromny wpływ na nasze bezpieczeństwo. Nie każdy wie, jak odpowiednio poruszać się na drodze. Psychologia transportu pozwala zdobyć wiedzę, m.in. w zakresie badań kierowców i bezpieczeństwa drogowego. Czujesz, że to dziedzina, która Cię fascynuje? Postaw na Psychologię transportu, studia podyplomowe w WSB-NLU na Wydziale Zamiejscowym w Krakowie!

Czy chciałbyś pracować w pierwszej linii pomocy psychologicznej, reagując na kryzysy i tragedie? Ten kierunek nauczy cię, jak być cennym wsparciem dla osób w potrzebie, wykorzystując swoje umiejętności, aby pomagać innym w najtrudniejszych momentach.

Testy psychologiczne są kluczem do zrozumienia człowieka. Jeśli chciałbyś zdobyć umiejętności, które pozwolą ci odkrywać, co kryje się w ludzkich myślach i emocjach, ten kierunek jest dla ciebie. Otwórz drzwi do fascynującego świata ludzkiego umysłu!

Nowość!

Cyberpsychologia to ekscytująca dziedzina, która łączy psychologię z nowoczesną technologią. Jeśli fascynuje Cię, jak Internet, media społecznościowe, gry komputerowe i inne cyfrowe narzędzia wpływają na nasze myśli, uczucia i zachowanie, to ten kierunek jest dla Ciebie. Studiując cyberpsychologię, będziesz miał okazję badać, jak technologia kształtuje naszą rzeczywistość i jak możemy ją wykorzystać, aby zrozumieć i poprawić ludzką psychikę. Nie zwlekaj, dołącz do nas i odkryj tę fascynującą dziedzinę!

Studia podyplomowe w Krakowie na kierunku Informatyka

Nowość!

Tester oprogramowania to kluczowa rola w dzisiejszym świecie technologii. Dzięki temu kierunkowi nauczysz się nie tylko znaleźć błędy, ale także zrozumieć, jak one powstają, i jak je naprawić. Odkryj, jak technologia działa od środka, i zyskaj umiejętności, które są cenione na całym świecie. Nie tylko staniesz się ekspertem w testowaniu, ale także nauczysz się, jak tworzyć lepsze oprogramowanie!

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom początkujący Kurs początkujący dostępny od semestru zimowego 2024/2025

W dobie wszechobecnego internetu wiele firm przenosi się z offline do wirtualnego świata. Tyczy się to zarówno małych przedsiębiorstw, które przekształcają się na e-sklepy, jak i dużych korporacji. Rozwój świata wymaga również rozwoju programistów specjalizujących się w programowaniu biznesowych aplikacji internetowych i mobilnych – stąd nasza oferta studiów podyplomowych Programowanie aplikacji biznesowych.

Nasz kierunek Grafika Komputerowa to nie tylko teoria; to prawdziwe, ręczne doświadczenie z projektowaniem. Pod okiem doświadczonych profesjonalistów nauczysz się nie tylko jak tworzyć, ale jak myśleć jak prawdziwy grafik. Od podstawowych umiejętności rysunkowych do zaawansowanego modelowania 3D, od projektowania stron internetowych do animacji, nasz program oferuje całą gamę umiejętności, które pozwolą Ci być gotowym do pracy w dynamicznym świecie grafiki.

Administrator sieci i systemów operacyjnych Nowość!

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo w sieci to kluczowy aspekt każdego biznesu. Na tym kierunku, nauczysz się nie tylko budować i zarządzać sieciami, ale także zabezpieczać je przed zagrożeniami. Stawka jest wysoka, ale nagrody dla tych, którzy opanują te umiejętności, są ogromne.

Studia podyplomowe w Krakowie na kierunku Pedagogika

Nowość!

Studia podyplomowe na kierunku pedagogika resocjalizacyjna oferują gruntowne przygotowanie do pracy z osobami dotkniętymi problemami przestępczości lub wykluczenia społecznego, skupiając się na metodach resocjalizacji i reintegracji społecznej. 

Absolwenci są przygotowani do pracy w różnorodnych środowiskach, takich jak instytucje penitencjarne, ośrodki socjoterapeutyczne, szkoły i placówki opiekuńcze, zdolni do efektywnego diagnozowania potrzeb, tworzenia planów działania oraz budowania pozytywnych relacji z osobami potrzebującymi wsparcia.

Szerzenie edukacji, praca z dziećmi lub młodzieżą oraz rozwijanie młodych umysłów to coś, o czym marzysz? Nasze studia podyplomowe przygotują Cię do zawodu nauczyciela! Dzięki nim uzupełnisz swoją wiedzę, zyskasz niezbędne umiejętności praktyczne do pełnienia zawodu pedagoga.

Program studiów podyplomowych WSB-NLU jest zgodny z przepisami prawa i uwzględnia wszystkie wymagania, które określone są w rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. 2019 poz. 1450).

Szerzenie edukacji, praca z dziećmi lub młodzieżą oraz rozwijanie młodych umysłów to coś, o czym marzysz? Nasze studia podyplomowe przygotują Cię do zawodu nauczyciela! Dzięki nim uzupełnisz swoją wiedzę, zyskasz niezbędne umiejętności praktyczne do pełnienia zawodu pedagoga.

Program studiów podyplomowych WSB-NLU jest zgodny z przepisami prawa i uwzględnia wszystkie wymagania, które określone są w rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. 2019 poz. 1450).

Coraz więcej mówi się na temat spektrum autyzmu, a zaburzenie to przestaje być tematem tabu lub „niegrzecznością”. Całe szczęście również społeczeństwo otwiera się na osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, które potrzebują dedykowanego podejścia w terapii oraz edukacji.

Jeśli interesuje Cię tematyka powiązana z naszymi studiami podyplomowymi – nie czekaj dłużej. W ramach kursu dowiesz się m.in., jakie są najnowocześniejsze formy terapii, które metody wspomagania rozwoju dziecka są najtrafniejsze, a także jak stymulować zmysły osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Wybierz jedne z najbardziej innowacyjnych studiów w Polsce! Przy współpracy z Polską Edukacją dla naszym Wydziale Zamiejscowym w Krakowie przygotowaliśmy kursy podyplomowe, których celem jest wyszkolenie wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się wykrywaniem zaburzeń rozwojowych u dzieci. W ramach studiów będziesz brać udział w zajęciach poświęconych m.in. diagnostyce w pedagogice specjalnej, psychologii klinicznej, konstruowaniu indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych.

Program studiów jest zgodny z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. 2019 poz. 1450).

Ten kierunek nie jest tylko zwykłym studiowaniem. To ścieżka rozwoju, która pozwoli Ci stać się prawdziwym liderem. Dzięki praktycznym ćwiczeniom z zakresu zarządzania zespołem, technik motywacyjnych i strategii prowadzenia, będziesz miał umiejętności niezbędne do kierowania innymi do sukcesu. Zajęcia są prowadzone w interaktywny sposób, z dużym naciskiem na rozwijanie umiejętności praktycznych. To nie tylko studia - to początek Twojej drogi na szczyt.

Celem programu studiów podyplomowym na omawianym kierunku jest przygotowanie studentów także do przeprowadzania procesów diagnozy integracji sensorycznej w oparciu o wiedzę z zakresu biologii oraz psychologii. Jeśli Stymulacja zmysłów i integracja sensoryczna to kierunek, w którym chcesz się doskonalić pod okiem praktyków i specjalistów – wybór WSB-NLU - Wydział Zamiejscowy w Krakowie będzie doskonałym pomysłem.

Edukacja oraz rehabilitacja osób z niepełnosprawnością słuchową to inaczej Surdopedagogika. Studia podyplomowe z zakresu Edukacji oraz rehabilitacji osób z niepełnosprawnością słuchową to doskonała okazja, by zdobyć niezbędną wiedzę do pracy z osobami, które mają problemy słuchowe, zarówno na skutek wewnętrznych i zewnętrznych czynników. Dowiedz się, jak efektywnie możesz wspierać edukację oraz rehabilitację dzieci, młodzieży i dorosłych! Dołącz do słuchaczy studiów podyplomowych w WSB-NLU na Wydziale Zamiejscowym w Krakowie i zyskaj wiedzę na temat Edukacji oraz rehabilitacji osób z niepełnosprawnością słuchową !

Edukacja oraz rehabilitacja osób z niepełnosprawnością wzrokową to inaczej Tyflopedagogika. Nasze studia podyplomowe na WSB-NLU przeznaczone są dla osób, które chcą zwiększyć swoją wiedzę oraz umiejętności w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością wzrokową. Edukacja oraz rehabilitacja osób z niepełnosprawnością wzrokową to zakres studiów podyplomowych, który został opracowany zgodnie z wymogami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Postaw na studia w WSB-NLU na Wydziale Zamiejscowym w Krakowie!

Edukacja włączająca to studia podyplomowe w WSB-NLU na Wydziale Zamiejscowym w Krakowie, które stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogów w Polsce. To program stworzony przez specjalistów, którzy w sposób praktyczny przekazują wiedzę oraz narzędzia służące do pełnienia roli organizatora edukacji, rehabilitacji czy terapii dzieci i uczniów o specjalnych potrzeba integracyjnych i rozwojowych.

Marzysz o pracy z dziećmi? Logopedia daje Ci narzędzia, aby pomóc najmłodszym w rozwoju mowy i języka. Dzięki kursom dotyczącym pedagogiki, psychologii i medycyny, zrozumiesz, jak wspierać dzieci w najważniejszym etapie ich życia. Praktyki w szkołach i przedszkolach da Ci prawdziwy obraz tego, jak to jest pracować z dziećmi i pomagać im rosnąć.

Informatyka to język przyszłości. Przystąp do wyjątkowego kierunku, który nie tylko nauczy Cię nowoczesnych technologii, ale także da Ci umiejętności, jak nauczać je innych. Od programowania po cyberbezpieczeństwo, będziesz gotów przygotować uczniów do świata, w którym technologia odgrywa kluczową rolę.

Czy chciałbyś nauczyć innych, jak przełożyć teorię biznesu na praktykę? Ten kierunek oferuje unikatowe połączenie studiów z zarządzania z metodami nauczania, które pomogą Ci stworzyć ciekawe i angażujące lekcje. Bądź mostem między wiedzą akademicką a rzeczywistym światem, ucząc i inspirując innych do odniesienia sukcesu.

Matematyka to podstawa wielu nowoczesnych nauk i technologii. Zdobądź umiejętności, które pozwolą Ci nie tylko nauczać matematyki, ale także pokazać, jak ta dziedzina wpływa na rozwój społeczeństwa. Program na tym kierunku łączy tradycyjne metody nauczania z nowoczesnym podejściem, abyś mógł kształcić przyszłe pokolenia liderów w dziedzinie nauki i technologii.

Celem studiów jest wyposażenie słuchaczy w wiedzę i umiejętności niezbędne do sprawnego i twórczego zarządzania szkołą/placówką oświatową, przygotowanie wykwalifikowanej kadry menedżerskiej do pełnienia funkcji kierowniczych w szkołach/placówkach oświatowych oraz doskonalenie zawodowe kadry kierowniczej szkół, pracowników samorządowej i rządowej administracji oświatowej.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online (hybrydowe). Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe)
Ćwiczeniowy

Niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe) - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe)
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe)
kontakt WSB-NLU Kraków - studia

Kontakt

Mamy przyjemność poinformować, że w celu zapewnienia Wam kompleksowej i profesjonalnej obsługi, wprowadziliśmy nowy system Klaudiusz 2.0. System ten jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co pozwala na wsparcie zarówno w procesie rekrutacji, jak i w trakcie całego okresu studiów.

Klaudiusz 2.0 obsługuje:

Zgłoszenia głosowe: za pośrednictwem voicebota.
Zgłoszenia pisemne: za pośrednictwem czatbota, który znajdziecie na dole każdej strony po prawej stronie.


Skuteczność naszego systemu w rozwiązywaniu spraw wynosi ponad 80%, jednak w przypadku bardziej złożonych kwestii, pracownicy poszczególnych działów są do Waszej dyspozycji w następujących godzinach:

Dział Rekrutacji i Marketingu: poniedziałek - piątek, 8:00 – 17:00
Pozostałe działy: poniedziałek - piątek, 8:00 – 15:00; sobota, 8:00 – 14:00

Telefon ogólny: +48 18 44 99 100

e-mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl

WhatsApp (eng.): +48 722 021 101


Prosimy o kierowanie zapytań bezpośrednio do odpowiednich działów, zgodnie z zakresem ich kompetencji. Maile wysłane do nieodpowiednich działów, jak również maile kierowane jednocześnie do więcej niż jednego działu, mogą nie zostać rozpatrzone w wyznaczonym czasie.

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!
Preferencje plików cookie
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies klikając przycisk Ustawienia. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.
Preferencje plików cookie
Wykorzystanie plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.

Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie prosimy o kontakt.