Studia Warszawa

Studia Warszawa

Filia WSB-NLU w Warszawie

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu to zaufany partner w Biznesie i Edukacji

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University to jedna z najstarszych i najlepszych uczelni prywatnych w Polsce. Choć główna siedziba WSB-NLU mieści się w Nowym Sączu, od wielu lat kształcimy studentów w filii w Warszawie. Jeśli szukasz niezależnej uczelni, na której z powodzeniem połączysz naukę, pracę oraz życie prywatne – nie mogłeś trafić lepiej. Stawiamy na praktyczne przekazywanie wiedzy przez ekspertów w danej dziedzinie.

Dodatkowo studenci WSB-NLU mają możliwość studiowania w formule RealTime Online, czyli podczas zajęć prowadzonych w czasie rzeczywistym przez internet. Wszystko odbywa się za pomocą platformy CloudA™, stworzonej specjalnie dla potrzeb naszej uczelni! Dowiedz się więcej o bogatej ofercie studiów WSB-NLU i możliwościach, jakie stawia przed Tobą nasza filia w Warszawie.

logo WSB-NLU Warszawa - studia

Studia w Warszawie - oferta edukacyjna

Studia w Warszawie - oferta edukacyjna

W Warszawie mają Państwo możliwość realizacji studiów w formie interaktywnej, czyli przez internet w formule RealTime Online, na wszystkich prowadzonych przez naszą uczelnię kierunkach, takich jak:

  • Psychologia,
  • Zarządzanie,
  • Informatyka.

Dodatkowo Filia WSB-NLU w Warszawie posiada bogatą ofertę studiów podyplomowych i kursów, realizowanych również w formie interaktywnej w oparciu o innowacyjną metodę kształcenia na odległość, czyli za pośrednictwem naszej platformy edukacyjnej CloudA™.

Studia w Warszawie – Zarządzanie I stopnia na WSB-NLU

Chcesz pracować w przyszłości w zawodzie związanym z zarządzaniem? Jeśli tak, to oferta edukacyjna WSB-NLU będzie doskonałym wyborem. Prowadzimy studia licencjackie (I stopnia) na kierunku Zarządzanie w taki sposób, by przygotować późniejszych absolwentów WSB-NLU do podjęcia pracy w zawodzie. Przy budowie programu na kierunku Zarządzanie stawiamy w głównej mierze na podejście praktyczne do zajęć. Bierzemy pod uwagę sugestie praktyków z organizacji, które objęły patronat nad specjalnościami, opinie absolwentów, a także bieżące raporty poświęcone sytuacji na rynku pracy.

Specjalności w ramach kierunku Zarządzanie I stopnia w Warszawie

Studia na Zarządzaniu na WSB-NLU to szansa, by nauczyć się profesjonalnie planować i organizować czas, zrozumieć, co ma wpływ na działanie organizacji lub biznesu. Dodatkowo masz niepowtarzalną okazję, by zdobyć wiedzę od praktyków zarządzania! To jednak nie wszystko – w ramach kierunku Zarządzanie, w warszawskiej filii WSB-NLU.

Dziś analiza biznesu jest niezbędna w przypadku większości projektów IT i nie tylko. Celem specjalności Analityk biznesowy jest wyszkolenie wykwalifikowanych absolwentów w omawianej dziedzinie. W trakcie studiów zrozumiesz, jaka jest istota projektów IT, poznasz narzędzia analizy biznesowej i zasady pracy zespołowej.

Specjalista ds. administracji publicznej to specjalność, w ramach której studenci zdobywają wiedzę z zakresu zarządzania instytucjami administracji państwowej, samorządowej oraz innych (w tym organizacji pozarządowych).

W wielu przedsiębiorstwach czy zakładach pracy obecność specjalisty ds. BHP jest obowiązkowa. Chcesz pracować w tym zawodzie? Odpowiednio przygotują Cię do tego studia na WSB-NLU. W ramach specjalności zdobędziesz wiedzę i umiejętności dot. tego, jak zarządzać bezpieczeństwem, dokonywać ocen ryzyka, czy w jaki sposób zapobiegać wypadkom w miejscu pracy.

Logistyka to jedna z szybciej rozwijających się dziedzin, a dobrze wykwalifikowani specjaliści bez przeszkód znajdą pracę w swoim zawodzie. Absolwenci WSB-NLU wiedzą, jak realizować procesy logistyczne na każdym etapie, zarówno w przypadku małych, średnich, jak i dużych firm.

Dobry wizerunek przedsiębiorstwa to dziś konieczność – bez tego trudno jest zdobyć zaufanie opinii publicznej. Po ukończeniu specjalności studenci wiedzą, w jaki sposób budować pozytywny wizerunek marki, organizacji czy osoby publicznej w mediach.

Zdobądź umiejętności, które są niezbędne przy podjęciu pracy w charakterze eksperta do spraw finansów i rachunkowości dowolnej organizacji. W ramach specjalności dowiesz się o standardach rachunkowości, etyce, systemach informatycznych i wiele więcej!

Specjalista ds. mediów cyfrowych Nowość!

Rozwój sprzedaży internetowej wiąże się ze stałym rozwijaniem marketingu w tym zakresie. Dziś specjaliści ds. reklamy internetowej koncentrują się w swojej pracy przede wszystkim na zdobywaniu nowych Klientów dla przedsiębiorstwa, w którym pracują.

Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na managerów i specjalistów ds. sprzedaży na WSB-NLU przygotowaliśmy dedykowaną specjalność na kierunku Zarządzanie. Uczestnicząc w zajęciach dowiesz się więcej m.in. na temat najnowszych technik sprzedaży, budowania strategii oraz zarządzania marketingiem, czy budowania i utrzymywania relacji z Klientami.

Studia w Warszawie – Zarządzanie II stopnia na WSB-NLU

Ukończyłeś studia I stopnia i nadszedł czas decyzji – co dalej? Postaw na uzupełniające studia magisterskie na kierunku Zarządzanie w filii WSB-NLU w Warszawie! Prowadzimy zajęcia bazując na amerykańskich i polskich wzorach. Ogromną zaletą kierunku jest praktyczne podejście do nauki – program obejmuje kursy specjalistyczne, a dodatkowo jest akredytowany przez International Assembly for Collegiate Business Education oraz Polską Komisję Akredytacyjną (PKA).

Specjalności w ramach kierunku Zarządzanie II stopnia w Warszawie

Samo zarządzanie to jeszcze nie wszystko – decydując się na studia II stopnia na WSB-NLU możesz wybierać spośród 8 specjalności, które przygotują Cię do pracy w zawodzie. Nie czekaj dłużej – zacznij kreować swoją ścieżkę kariery.

Wybierając studia II stopnia na kierunku Zarządzanie możesz zdecydować się na specjalność, która uzbroi Cię w wiedzę z zakresu zarządzania projektami, planowania i kontrolowania przedsięwzięć, a także kierowania zespołem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób skutecznie zarządzać pracownikami – wybierz specjalność Zarządzanie kapitałem ludzkim. Na WSB-NLU zdobędziesz praktyczne umiejętności z zakresu m.in. projektowania strategii personalnych, tworzenia odpowiednich warunków zatrudnienia czy motywowania pracowników.

Dla osób, które szczególnie interesują się finansami – WSB-NLU w Warszawie oferuje specjalność Zarządzanie finansami. Po jej ukończeniu absolwenci wiedzą, w jaki sposób badać ryzyka finansowe, jak je oszacować oraz zarządzać.

Najnowsze techniki sprzedaży, umiejętność identyfikowania oraz rozwiązania problemów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych rynków zbytu – to tylko niektóre z umiejętności, jakie zdobędziesz decydując się na omawianą specjalność. Jeśli zależy Ci nie tylko na wiedzy teoretycznej, ale także praktyce zawodowej – wybierz Zarządzanie marketingiem .

Czy wiesz, że ukończenie specjalności Zarządzanie w administracji publicznej otwiera przed tobą szansę m.in. na karierę urzędniczą lub jako specjalista w administracji? Studia na II stopniu wprowadzą Cię w pełni w świat prawa administracyjnego, nauczą, jak realizować działania w kontaktach biznesowych i wykorzystywać narzędzia przydatne we współczesnej administracji.

Ewolucja przedsiębiorcza 4.0, zakładająca m.in. postęp technologicznych, wymusiła na przedsiębiorstwach konieczność dostosowania swoich systemów oraz sposobu pracy do nowego środowiska. Dziś to właśnie odpowiednia organizacja procesowa ma znaczący wpływ na ogólny sukces firmy. Nie chodzi tu nie tylko o przygotowanie nowoczesnych narzędzi czy wdrożenie technologii, ale przede wszystkim o zdolność organizacji do przeprojektowania swoich działań, procesów czy modeli biznesowych do zmieniającego się świata. Jeśli chcesz być częścią zmian w przedsiębiorstwach - warto postawić na studia o specjalności Organizacja procesowa!

 

Studia na specjalności Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym kładą nacisk przede wszystkim na praktyczne szkolenie studentów. Wybierając ten kierunek dowiesz się m.in., jakie zasady panują w marketingu w turystyce, jak identyfikować popyt na rynku usług oraz w jaki sposób budować strategię rozwoju przedsiębiorstwa restauracyjnego lub turystycznego.

Rachunkowość i Controlling to dziedzina, która dość szybko ulega przemianą. Dobry księgowy czy specjalista ds. rachunkowości powinien być na bieżąco ze wszystkimi zagadnieniami. Wybierz Współczesną rachunkowość na WSB-NLU w Warszawie!

Studia w Warszawie – Psychologia na WSB-NLU

Czy wiesz, że Psychologia to jeden z najchętniej wybieranych kierunków studiów? Masz szansę znaleźć się w prestiżowym gronie osób wykonujących ten niezwykły zawód. Jeśli chcesz nieść pomoc i wsparcie innym, działać nie tylko w poradniach czy szkołach, ale także w biznesie – zdecyduj się na kierunek Psychologia w filii WSB-NLU w Warszawie.

Oferujemy dwa tryby studiów – jednolite studia magisterskie trwające 5 lat oraz jednolite studia magisterskie z transferem ocen (trwające 3 lata).

Specjalności w ramach kierunku Psychologia w Warszawie

Psychologia to dziedzina, która przenika do każdego aspektu naszego życia! Dziś rozważa się nawet psychologiczne aspekty reklamy, wykorzystuje jej zagadnienia w prowadzeniu mediacji czy rozmów politycznych. Stereotypowe wyobrażenia dotyczące psychologów już dawno straciły na aktualności. Jeśli szukasz ciekawych wyzwań i chcesz zdobyć praktyczne umiejętności – zdecyduj się na jedną z dwóch specjalności na WSB-NLU w filii w Warszawie.

Chcesz zgłębić ludzką psychikę? Wybierz specjalność na WSB-NLU z filią w Warszawie, by zdobyć wiedze na temat prawidłowego przeprowadzania badań diagnostycznych, prowadzenia terapii czy kompleksowego ujmowania zagadnień psychologicznych. Dowiedz się więcej o tym, jak wspierać pacjentów z zaburzeniami i problemami.

Wraz z rozwojem biznesu wzrosła również konieczność zrozumienia mechanizmów, które rządzą przedsiębiorstwem i całą gospodarką. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, na WSB-NLU stworzyliśmy specjalność Psychologia organizacji i zarządzania, dzięki której zdobędziesz umiejętność analizy danych, kontroli efektywności czy planowania rozwoju pracowników.

Studia w Warszawie – Informatyka – studia inżynierskie na WSB-NLU

Studia inżynierskie z Informatyki, organizowane w filii WSB-NLU w Warszawie to oferta edukacyjna skrojona na miarę dzisiejszych potrzeb. Nie uczymy tylko wiedzy – wyposażamy absolwentów w praktyczne umiejętności. Stosujemy metodę nauczania poprzez projekt, a nasi studenci już podczas III i IV roku studiów realizują na własną rękę rozbudowane informatyczne projekty i budują aplikacje.

Specjalności w ramach kierunku Informatyka w Warszawie

Nie czekaj, aż inni zajmą Twoje miejsce – zgłoś się na kierunek Informatyka do WSB-NLU w Warszawie! Dzięki temu zyskasz wiedzę teoretyczną i odpowiednie przygotowanie praktyczne do zawodu programisty, developera lub analityka. Sprawdź także specjalności, które są dostępne w ramach studiów inżynierskich I stopniach na WSB-NLU.

Fascynuje Cię świat programowania, a jednocześnie czujesz, że biznes jest Twoją mocną stroną? Wybierz specjalizację poświęconą programowaniu aplikacji biznesowych! Dzięki niej zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności z zakresu systemów i urządzeń, dowiesz się, jak projektować aplikacje i będziesz w stanie znaleźć swoje miejsce na rynku IT.

Programista gier komputerowych Nowość!

Jeżeli gry komputerowe są tym, co naprawdę kochasz – najlepszą ścieżką będzie wybór specjalności Game developer. Podczas tego kierunku nauczysz się, jak programować gry na różnych platformach, poznasz języki programowania oraz zwinne metody wytwarzania oprogramowania. To specjalność dla wszystkich fanów świata gamingu!

Coraz więcej przebywamy w sieci – tutaj trzymamy swoje pieniądze, niekiedy całe biznesy! A hakerzy i cyberterroryści tylko czyhają na naszą nieuwagę. Jak się chronić? Wybierz specjalność Analityk bezpieczeństwa w ramach studiów inżynierskich na WSB-NLU i dowiedz się, jak efektywnie zabezpieczać własność intelektualną własną oraz firmy!

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online
kontakt WSB-NLU Warszawa - studia

Kontakt

Kontakt z Biurem Rekrutacji i Marketingu Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University:

Telefon ogólny: +48 18 44 99 190

Kierownik - mgr Natalia Gut

mgr Michał Kapała

mgr Hanna Hrechyshkina

mgr Małgorzata Szumacher

Karolina Żytkowicz

e-mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl

WhatsApp (eng.): +48 605 566 257

 

Adres: ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz