Run 4 a Smile 2021

VIII Międzynarodowy Bieg Charytatywny Run 4 a Smile

Ósma edycja wydarzenia „Run 4 a Smile" – Biegnij z nami po uśmiech! – odbyła się w 2021 roku, kiedy to społeczność akademicka Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University we współpracy z wieloma organizacjami zebrała rekordową kwotę 50 000 zł dla Marysi Zwolińskiej. Sukces ten nie zostałby osiągnięty bez zaangażowania wielu osób, które wzięły udział w wydarzeniu w różnym charakterze.

Organizatorzy wyrażają swoje serdeczne podziękowania dla uczestników, partnerów, darczyńców, sponsorów, patronów honorowych i medialnych, artystów, wolontariuszy oraz władzom uczelni za wszechstronną pomoc i pokrycie kosztów organizacji. Wszystkim uczestnikom rywalizacji sportowych należą się wielkie brawa, a zwycięzcom gratulacje.

Sukces Ósmej Edycji "Run 4 a Smile": Ponad 500 Uczestników z Całego Świata Wspiera Leczenie Marysi Zwolińskiej

W sumie, około 580 osób z całego świata wzięło udział w wydarzeniu na rzecz Marysi. Główne wydarzenie, bieg charytatywny, odbyło się 5 czerwca 2021 roku w Miasteczku Galicyjskim i Skansenie w Nowym Sączu oraz w formie hybrydowej w Wiacie Feleczyn w Łabowej. Dodatkowo, uczestnicy mogli brać udział w e-rywalizacji, która miała miejsce w dowolnym miejscu na Ziemi w dniach 5-6 czerwca 2021 roku. Wydarzenia towarzyszące obejmowały koncert wieczorny na dachu WSB-NLU oraz turniej szachowy.

Zebrane fundusze zostały przeznaczone na kosztowne leczenie i rehabilitację 5-letniej Marysi Zwolińskiej, podopiecznej Stowarzyszenia SURSUM CORDA, która zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną. Wierząc w możliwość pomagania zawsze i w każdej sytuacji, społeczność akademicka WSB-NLU podjęła decyzję o kontynuowaniu projektu, dostosowując go do obecnych realiów przy zachowaniu maksymalnych środków ostrożności.